Exclusive Cosmetics, Słowiańskie Piękno, Krem - żel przeciwzmarszczkowy 45+

Exclusive Cosmetics, Słowiańskie Piękno, Krem - żel przeciwzmarszczkowy 45+

Krem - żel dla skóry dojrzałej Słowiańskie Piękno po 45. roku życia niweluje zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Formuła bogata w naturalne składniki głęboko nawilża, ujędrnia i napina skórę, modelując owal twarzy. Wpływa korzystnie na zdrowy koloryt skóry, dzięki obecności tripeptydu, który wybiela i redukuje plamy oraz przebarwienia.
Zalety:
- tripeptyd zamyka pory, działa przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo. Ma właściwości wybielające, dzięki czemu skutecznie redukuje przebarwienia i plamy,
- proteiny pszenicy powodują, że skóra staje się miękka, nawilżona, odżywiona. Poprawiają koloryt, zmniejszają podrażnienia spowodowane przesuszeniem się skóry,
- ekstrakt z bursztynu jest naturalnym antyoksydantem, przyspiesza odnowę komórkową, regeneruje i rozświetla nawet bardzo zmęczoną skórę, zmniejsza szorstkość skóry i głębokość zmarszczek. Zawiera związki neutralizujące wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się skóry,
- olej lniany przyspiesza regenerację naskórka oraz skóry właściwej, zawarte w nim substancje wpływają kojąco na skórę z tendencją do zapaleń i chorób.

absolutnie mój typ, coś cuudownego :)

Świeżynka, dopiero w kwietniu pojawił się na półkach sklepów. Kupiłam, bo zachwyciła mnie nazwa xDD
Ale zakup - trafiony w punkt!! Jestem zachwycona :)

Po kolei:
pierwsza przyjemność: opakowanie - to nie jest zwykłe pudełeczko, ale po zdjęciu górnej części - dolna otwiera nam się jak kwiat :), prezentując od wewnętrznej strony piękny ludowy wzór. Taki kartonik można potem użyć jako opakowanie prezentu, albo rozłożony, jako podkładkę na biurku... :)
druga przyjemność: konsystencja - kremo-żel. Przyznam, najpierw musiałam się nauczyć to nabierać, bo z palca się ześlizguje (polecam nabieranie szpatułką, albo wierzchem paznokcia). Ale za to skóry? - bajeczne! :D czyli
trzecia przyjemność: działanie: Doskonale i szybko nawilża, używanie kremu utrzymuje taki miły stan skóry, jest miękka, miła w dotyku, nie mam uczucia ściągnięcia (mam suchą skórę). Nawilżona i dożywiona cały dzień. To jest krem na dzień i w tej roli doskonale się sprawdza - szybko się wchłania, długo nawilża, nie kłóci się z żadnym podkładem, z żadnym makijażem.

krem zużyłam w miesiąc - zwykle na tyle mi wystarczają kremy 50 ml.
I z pewnością, ale to z pewnością kupię kolejny i kolejny - bo z przyjemnością będę tego kosmetyku używać :D

Kolejną dla mnie istotną kwestią, a w zasadzie warunkiem, jest to, że firma Świt (wg danych bezpośrednio z tej firmy) nie testuje na zwierzętach. I jest firmą polską.

Ilość zużytych opakowań: 1 i już otwieram kolejne