Braun, Depliator Silk - epil 9

Braun, Depliator Silk - epil 9

Wyposażony w cała gamę innowacyjnych rozwiązań nowy depilator od marki Braun zapewnia teraz najbardziej precyzyjne rezultaty w jeszcze szybszym czasie. Nowa, szersza o 40% głowica depilatora usuwa więcej włosków za jednym ruchem, dzięki czemu depilacja jest
o wiele szybsza. Zrewolucjonizowana technologia MicroGrip to aż 40 par pęset opracowanych w taki sposób, aby zamykały się pod optymalnym kątem i chwytały włoski jeszcze bliżej skóry, skutecznie usuwając nawet najkrótsze z nich (0,5 mm). Oznacza to, że depilator usuwa włoski 4 razy krótsze w porównaniu do wosku, a ciało jest gładkie aż do 4 tygodni. Depilacja jest skuteczniejsza zarówno na sucho jak i ciepłej wodzie, która poprawia krążenie i zwiększa komfort zabiegu sprawiając, że skóra jest mniej uwrażliwiona. Depilator Braun Silk-épil 9 dzięki
30 - stopniowym kącie nachylenia głowicy dostosowuje się do konturów kobiecego ciała.
Depilator Braun Silk-épil 9 posiada także funkcję masażu o wysokiej częstotliwości, który stymuluje skórę i skutecznie łagodzi dyskomfort przy usuwaniu włosków. Depilacja staje się praktycznie bezbolesna przy regularnym użyciu.
Braun Silk-épil 9 to najszybszy i najdokładniejszy depilator marki Braun:
- nowa, szersza o 40% głowica depilatora usuwa więcej włosków za jednym ruchem,
- technologia MicroGrip z szerszymi, dłuższymi i głębiej sięgającymi pęsetami, które chwytają włoski jeszcze bliżej skóry.
Braun Silk-épil 9 to możliwość depilacji w wodzie i na sucho
- jest 100% wodoodporny i może być używany w wannie lub pod prysznicem,
- dzięki regularnemu użyciu depilacja staje się praktycznie bezbolesna.

depilatory
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Bez rewelacji.

Kupiłam ten depilator jakieś dwa lata temu, w tedy był on nowością. Postanowiłam zainwestować i kupić coś naprawde dobrego. Mam już go od dwóch lat, więc mam już wyrobione zdanie na jego temat. Może ja mam jakieś wygórowane wymagania (chociaż nie sądze), albo nie do końca produkt spełnia obietnice producenta. Po pierwsze, fakt, bardzo estetyczny wizualny wygląd depilatora, jest lekki, zgrabny, miły dla oka. Jeśli depilator może by dla oka miły :) Teoretycznie spełnia swoją role, chociaż nie do końca. Mam wrażenie, że niestety czasami nie wyrywa włosków a jedynie je urywa. Co nie jest dobre, ponieważ nie mamy względnego spokoju przez dwa, czy trzy tygodnie, tylko trzeba kilka dni później jechać z koksem jeszcze raz. A przecież nie po to się kupuje depilator, żeby go używać tak samo często jak maszynkę jednorazową. Drugą wadą jest fakt, że czasami ciężko "dotrzeć" mu do pewnych miejsc jak np. pod pachami. Potrafi zostawić pojedyncze włoski ... Nie jest źle, ale dzisiaj dwa razy bym się zastanowiła, nim bym sięgnęła po jego zakup.

jest dobrze

Mam już gdzieś od roku. Przedtem depilowałam nogi kremem ,a wkońcu skończyło się na golarce.Mam dużo włosów ,jest co depilować .Jednak też już coraz mniej bo ten depilator faktycznie je niezłe osłabił ,a na dolnych partiach nóg ,to już jestem łysa.Wyrywa króciutkie włosy i to naprawdę króciutkie.Jak są dłuższe i przylegają do skóry ,to faktycznie radzi sobie gorzej ,trzeba przejechać ręką aby się podniosły.Przez to ,że osłabił mi włosy ,to i ślady po depilacji szybciej się goją.Cudów u mnie nie ma. Depilacja mnie boli ale teraz już trochę mniej. Baterii starcza mi na jakieś 40 minut i nie zauważyłam aby działała coraz krócej,po załadowaniu..Cały czas utrzymuje się na tym samym poziomie podczas użytkowania Mi się udało kupić w zestawie z gratisami do golenia i trzeb przyznać ,że i one są dobrej jakości.Depilator jest poręczny dobrze się go trzyma.Podczas czyszczenia mam trochę kłopot ,bo nie wszystkie właski chcą z pod głowicy depilującej wyjść.Chodzi dosyć głośno. Lampka ,która jest wmontowana bywa przydatna. Chciałam jeszcze dodać ,że warto codziennie natłuszczać skórę nóg ,bo jak jest dobrze nawilżona to lepiej później goją się podrażnienia. Warto też choć trochę opalić nogi wtedy podrażnienia są mniej widoczne.

Bardzo słaba bateria.

Produkt ze względu na bardzo szybko zużywającą się baterie nie jest wart tych pieniędzy. Straty w czasie użytkowania baterii zauważyłam już po miesiącu mimo niezbyt częstego użytkowania. Jednak depilatory na akumulator nie są warte uwagi. Bateria trzyma obecnie mniej więcej 15 minut.

Komfortowe rozwiązanie i znakomite efekty na długo

Na początku używania tego typu depilatorów bardzo się wzdrygałam przed tym zabiegiem, bo po prostu bolało. Zaciskałam zęby i jechałam dalej. Z czasem skóra przyzwyczaiła się do depilacji. Mój sprzęcik niestety się wyeksploatował ze starości i zakupiłam sobie to cudo techniki. Cena jest dość wysoka, ale warto. Zdecydowanie mniejszy dyskomfort podczas depilacji. Cały zabieg trwa krócej, więc jest również oszczędność czasu. na skórze nie miałam takich silnych zaognień, no i skóra jest znakomicie ukrwiona poprzez jednoczesny masaż.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Mój stary depilator miał już z 10 lat i miałam wrażenie, że urywa mi włoski zamiast je usuwać.
Parę miesięcy zastanawiałam się nad zakupem tego urządzenia. Zapłaciłam 522 zł z urządzeniem do twarzy. Były to bardzo dobrze wydane pieniądze. Depilacja jest szybka, dużo mniej bolesna, włoski są usuwane, a nie urywane. Zaskoczyło mnie jak krótkie włoski potrafi złapać. Odrastanie włosów jest to sprawa indywidualna. U mnie co jakiś czas usuwam jakieś pojedyńcze włosy. Maszynką musiałam golić się codziennie.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 produkt

Plusy i minusy

Różnych depilatorow używam od bardzo dawna i jestem wielką fanką depilatorow Braun.
Po tym jak mój poprzedni depilator, także Brauna, dokonał swojego zdecydowałam się na luksus w postaci silk epil 9.

Depilator można powiedzieć jest prawie idealny. Świetnie sprawdza się jeśli chodzi o depilację włosów na nogach i pod pachami. Nie stosuję nakładki masującej, ponieważ na nogach pozostawiała drobne zadrapania, a mimo to bolesność depilacji jest minimalna. Depilator szybko i skutecznie usuwa włoski, a dzięki źródle światła możemy znaleźć i usunąć wszyskich niechciane włoski.

Niestety duży minus za depilację bikini. Znacznie lepiej sprawdzał się w tym dużo starszy model Braun. Jeśli chodzi o silk epil 9, slabo radzi on sobie z grubszymi włosami w okolicy bikini, szarpie je zamiast wyrywać, przez co depilacja staje się bardzo nieprzyjemna i na ogół kończę ją głowicą golącą z zestawu. Ponadto zdarza się, że depilator szarpie skórę i w ogóle nie radzi sobie z włosami rosnącymi bardzo płasko przy skórze.

Podsumowując:
PLUSY:
Świetny i dokładny depilator.
Ładnie wykonany.
Poręczny, dzięki temu, że ma wbudowany akumulator można go używać wszędzie, także pod prysznicem.
MINUSY:
Wielki minus za słabą depilację bikini.
Wysoka cena.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno :)

Porządny

Zawsze byłam ciekawa działania depilatora, tego, czy faktycznie jest taki skuteczny i gwarantuje efekt na wiele tygodni. W końcu szczęśliwie w ręce wpadł mi Silk-epil 9.
Pierwsze, co zwraca uwagę to elegancki, arcykobiecy wygląd depilatora, który nie przypomina już narzędzia tortur. Połyskująca obudowa, fioletowe detale, podświetlana głowica, wodoodporność – to wszystko przekłada się na jeszcze większy komfort stosowania.
Depilator jest dziecinnie prosty w obsłudze. Ładuje się stosunkowo szybko - do godziny, a działa nieprzerwanie przez ok 40 minut, co również ma duże znaczenie. W komplecie posiada wymienne głowice, podstawkę, ładowarkę z długim kablem, pędzelek oraz praktyczne etui do przechowywania. Jest łatwy do wyczyszczenia.
Tak jak obiecuje producent, usuwa nawet bardzo krótkie, ledwie widoczne włoski. Ma jednak problem z dotarciem do zakamarków i usuwaniem włosków z załamań skóry, np. okolic kolan, tam zawsze muszę poprawiać.
Owszem, pewien dyskomfort towarzyszy depilacji, jednak z każdym kolejnym zabiegiem jest on coraz mniejszy, ponieważ skóra szybko się przyzwyczaja, nabiera odporności. Zaskakująco szybko depilacja staje się niemal bezbolesna.
Depilator może być stosowany na sucho i na mokro. Ja preferuję ten pierwszy sposób. Co prawda w czasie depilacji na mokro dyskomfort jest mniejszy, jednak kosztem dokładności. Mam wrażenie, że depilując skórę na sucho włoski są łatwiejsze do uchwycenia przez pęsety depilatora, po depilacji na mokro konieczne są poprawki.
Niestety efekt gładkości na dłużej ma swoją cenę... Wrastające włoski, z którymi przy używaniu zwykłej maszynki nigdy nie miałam problemu, teraz są moją zmorą. Regularne peelingi ograniczają problem, ale nie likwidują go całkowicie.
Niewątpliwą zaletą depilatora jest oszczędność czasu, co doceniłam zwłaszcza na 2-tygodniowym urlopie, w czasie którego depilacja nie zaprzątała mojej głowy.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

jeden z najlepszych jakie miałam

Od dawna uważam depilację za pomocą depilatora za najwygodniejszą, jednak nie przypuszczałam, ze może być ona tak komfortowa, jak przy użyciu tego depilatora Braun Silk epil 9.

Zaskoczyła mnie ilość akcesoriów - dzięki nim mogę usuwać niechciane włoski z każdej części ciała, a co najważniejsze niemal zupełnie bezboleśnie.

U mnie depilator sprawdził się doskonale.

Próbowałam depilacji i na mokro i na sucho.

Faktycznie depilacja na mokro sprawia trochę więcej problemów, trzeba poświęcić więcej czasu na bardziej dokładny efekt, ale ból odczuwalny w trakcie jest zdecydowanie mniejszy.
Troszkę trudniej zaakceptowac ból towarzyszący depilacji twarzy, no ale czego się nie robi by pięknie wyglądać. Zresztą wydaje mi się,że jest to chyba kwestia przyzwyczajenia.
Problem z wrastaniem włosków oczywiście mam, ale trzeba z tym systematycznie walczyć, pomaga mi szczoteczka z zestawu, peeling, regularne nawilżanie. Depilator jest skuteczny, szybki i dokładny dla mnie to najważniejsze.

Cena, jak dla mnie nieosiągalna

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

To jest to

Braun Silk-épil 9: Szybka i skuteczna depilacja nawet najkrótszych włosków.
I coś w tym jest!

Zrobiłam test:
Na start wydepilowałam prawą nogę SE 9 a lewą nogę moją stara Rowentą.
Czas golenia:
Rowenta: 6:52
Braun: 4:08
Po tygodniu lewa noga nadawała się do powtórnej depilacji, na prawej nodze było kilka pojedynczych włosków.

To mi trochę też wyjaśnia skąd ta bezbolesność zabiegu Braunem - on naprawdę skutecznie wyrywa włoski, w porównaniu do jego poprzedniczki, która je bardzo boleśnie urywała...

Używam tego produktu od: Od 5 tygodni

Depilacja może być przyjemna. :)

Używam depilatorów od ponad 5 lat. Muszę przyznać, że dopiero Braun pokazał mi, że usuwanie niechcianego owłosienia wcale nie musi oznaczać czegoś okropnego.

Depilowałam wszystkie części ciała. W przypadku tych wrażliwych, takich jak okolice bikini, odczucia były minimalne, choć polecam najpierw użyć nasadki masującej – zmniejsza ból, a następnie drugiej, która zapewnia większą precyzję podczas zabiegu. Efekt w moim przypadku utrzymywał się około 1,5 tygodnia.

Epilator twarzy działa poprawnie, dokładnie usuwa niechciane włoski. Niestety wywołał u mnie podrażnienia skóry, gdy depilowałam wąsik, ale w przypadku pojedynczych włosków na policzkach nie było żadnego problemu.

Plusy:
+ wodoodporność (używanie pod wodą zmniejsza uczucie bólu, choć w moim odczuciu jest wolniejsze i mniej dokładne niż depilacja na sucho)
+ bezprzewodowy
+ lampka (oświetla depilowany obszar ciała i pozwala wyłapać najdrobniejsze włoski)
+ nasadka masująca (zmniejsza odczucia bólu)
+ szybkość (szersza głowica i większa ilość pęset skraca czas depilacji)
+ ładowanie
+ akcesoria (woreczek, nasadki, pędzelek do czyszczenia, golarka itp.)
+ wygląd i poręczność
+ łatwość czyszczenia
+ hałas, a właściwie jego brak - urządzenie bardzo ciche

+/- cena - jakość produktu jednak jest warta tego wydatku

Szczerze polecam każdemu.

Używam tego produktu od: około 4 tygodni

Nie boli!

Jestem baaaardzo zadowolona z tego depilatora. Nigdy wcześniej nie próbowałam depilacji na mokro, a to okazało się całkowicie bezbolesnym zabiegiem i już chyba nigdy nie wrócę do depilacji na sucho. Szeroka głowica i dwie prędkości zdecydowanie przyspieszają depilację. U mnie efekt utrzymuje się około 3-4 tygodni. Dodatkowe końcówki są naprawdę przydatne. Nasadka masująca zdecydowanie zmniejsza ból, więc jest świetna na początek, potem lepiej używać nasadki zwiększającej skuteczność – przy jej użyciu faktycznie wyrywa się najkrótsze włoski. Szczotka peelingująca spełnia dobrze swoje zadanie – świetnie złuszcza, ale też sprawia, że peeling jest bardzo przyjemny, jednocześnie jakby masuje ciało :)
Jedno ładowanie trwa godzinę i wystarcza na dwie depilacje, także wydaje mi się, że to całkiem przyzwoity wynik. W porównaniu do mojego poprzedniego depilatora (fakt – kilkuletniego) ten jest bardzo cichy! Dla mnie to spora zaleta. Oprócz tego design zdecydowanie odpowiada mojemu gustowi – jest elegancki i estetyczny.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Solidność :)

Depilator jest naprawdę piękny, estetyczny, z błyszczącymi drobinkami, w eleganckiej bieli przełamanej fioletem, a co najważniejsze ergonomicznym uchwytem. Zestaw zawiera wiele nasadek i głowic. Delikatne pachy i strefa bikini świetnie zniosły depilację przy pomocy nasadki zapewniającej maksymalny kontakt ze skórą. Nasadki do depilacji twarzy nie używałam, ponieważ na szczęście nie muszę tego robić, więc tym samym nie potrafię ocenić jej skuteczności i poziomu delikatności! Szczotka peelingująca użyta przed depilacją zmniejsza podrażnienia po zabiegu i pozostawia skórę bardzo gładką w dotyku. Można jej także użyć do dekoltu, by wygładzić skórę. Na mojej wrażliwej skórze po depilacji z głowicą masującą pojawiły się czerwone kropki, ale po kilkunastu godzinach zniknęły całkowicie, nie powodując wcześniej żadnych dolegliwości: swędzenia, czy pieczenia. Banalnie proste jest utrzymanie depilatora w czystości, końcówki można opłukać pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia. Fakt, że depilator jest bezprzewodowy bardzo ułatwia całą czynność, a fakt iż można depilować zarówno na sucho, jak i mokro jest dodatkowym atutem, choć u mnie depilacja na mokro nie zdała egzaminu (nie wiem, czy to przez brak moich umiejętności, czy była to kwestia specyfiki włosków). Ładowanie trwa około godziny, a o naładowaniu informuje świecąca zielona dioda. Dwie prędkości i dioda, która oświetla depilowany obszar, by zrobić to szybko oraz dokładnie to bardzo miły dodatek, który ułatwia depilację. Nakładka goląca świetnie sprawdza się w miejscach wrażliwych, kiedy chcemy uniknąć bólu oraz reakcji alergicznej skóry. W porównaniu do wcześniej używanych depilatorów Braun Silk-epil 9 jest naprawdę mistrzem! Oczywiście depilacja nie jest bezbolesna, ale nawet moja wrażliwa skóra dała radę, więc jestem zadowolona. Przy odpowiednim ułożeniu depilatora usuwane są nawet najkrótsze włoski. Ogromny plus za to, że w pudełku znalazł się woreczek, w którym przy odpowiednim ułożeniu zmieszczą się wszystkie elementy zestawu :) Elegancko i skutecznie to chyba najważniejsze!