Braun, Depliator Silk - epil 9

Braun, Depliator Silk - epil 9

Pojemność 1 szt

Lina depilatorów Braun Silk-épil 9 Wet&Dry to najbardziej zaawansowane i wielofunkcyjne urządzenia do depilacji dla kobiet, które oferują zarówno depilację, masaż i peeling ciała w jednym urządzeniu. Depilatory z tej serii mogą być stosowane zarówno na sucho (najlepiej po cieplej kąpieli) jak i w wodzie, pod prysznicem lub w wannie.

Głowica depilatora jest o 40% szersza od standardowej, więc usuwanie włosków jest o wiele szybsze, niezależnie, którą z 2 prędkości urządzenia wybierzemy. Depilatory Braun usuwają włoski tak małe jak ziarenko piasku, nawet te o długości 0,5 mm. Aby usunąć włoski dokładnie depilatory posiadają wbudowaną lampkę, która podświetla depilowany obszar. Depilator Braun Silk-épil 9 nadaje się do depilacji rożnych partii ciała – nóg, rąk, strefy bikini, czy pach. Aby ułatwić depilację, urządzenie posiada ruchomą głowicę, która dopasowuje się do konturów ciała.

W zależności od modelu, w depilatorach Braun Silk-épil 9 Wet&Dry dostępne są rożnego typu końcówki: nasadka z rolkami masującymi (masuje miejsce depilacji, dzięki niej depilacja staje się bardziej komfortowa), nasadka do kontaktu ze skórą (przyśpiesza proces depilacji), nasadka goląca, końcówka do głębokiego masażu skóry (zielona nasadka z wypustkami, która poprawia krążenie krwi i poprawia wygląd skóry), szczoteczki do delikatnego i mocnego złuszczania naskórka. W wybranych zestawach dostępne są także szczoteczki do oczyszczania twarzy, które są 6 razy skuteczniejsze niż ręczne mycie twarzy.

Najnowsze depilatory z linii Silk-épil 9 posiadają technologię SensoSmart™. Technologia pomaga dobrać optymalny nacisk podczas depilacji, ponieważ lampka podświetla się na kolor czerwony i sygnalizuje, że nacisk jest zbyt mocny.

depilatory
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Wielkie rzeczy rodzą się w bólach

Tak jak w tytule bez wątpienia mozna opisać moją przygodę z depilatorem. Choć próbowałam wosku, plastrów, kremów do depilacji to zawsze coś mi nie pasowało i wracałam do tradycyjnej maszynki. Zeby nie było zbyt kolorowo, nogi moje miała
kolce juz dzień po co mnie bardzo irytowało. Zdecydowałam się na zakup tego cuda, które nie bez powodu ma tak dobre opinie na Wizazu.

Zacznę od tego jak trudne były nasze początki i wcale nie chodzi tu o uruchomienie, czy o ładowanie baterii co jak na takie beztalencie elektroniczne jak ja nie byłoby wcale zaskakujące :D Warto zaznaczyć, ze chodzi o ból. Mam niski próg bólu j nie będę ukrywała, pierwszy raz był bardzo bolesny, depilator poszedł w odstawkę i zarzekałam się, ze to pierwszy i Ostatni raz. Ze łzami wydepilowana łydka po kilku dniach był idealnie gładka, po tygodniu, dwóch az wreszcie sięgnęłam po tego Pana ponownie i co? Bólu nie było, ta słabizna bo tylko tak mogę określić te delikatne, pojedyncze odrastające włoski bezboleśnie została usunięte. Skóra lekko zaczerwienieona, dlatego zawsze depiluję się na noc, po kąpieli i na koniec nakładam zel aloesowy, aby nie było podraznien. Rano mam cudną, gładką skórę. Teraz depiluję niemal całe ciało, aby być idealnie gładka. Włoski mi nie wrastają, a to pewnie dlatego, ze przynajmniej raz w tygodniu robię peeling. Depilację powtarzam co 2-3 tygodnie, lecz te odrosty są bardzo słabe, delikatne.

Od strony technicznej i wizualnej depilator jest genialny. Atrakcyjny design, poręczny kształt. Przystosowany do depilacji dość dluzej powierzchni ciała, wodoodporny.

Dla mnie ten produkt to hit i niebywałe ułatwienie zycia. Oszczędność na przestrzeni czasu i oczywiście większe zadowolenie z własnego ciała <3

WOW

Rany. Tyle strachu cale zycie o nic!!! "narzedzie tortur" jak go mialam w zwyczaju nazywac, okazalo sie nie takie straszne jak go maluja. Albo musialam wlasnie poczekac na taki depilator jak ten!
Moje doswiadczenie w tym temacie bylo zerowe. To moj pierwszy depilator.
Nigdy o tym powaznie nie myslalam, poniewaz mam to szczescie posiadac calkowicie biale, cienkie i delikatne wlosy na nogach i mialam wrazenie, ze depilator zamiast je wyrywac, bedzie je obcinal. Tu tez sie wiele nie pomylilam, bo faktycznie czesc grubszych wloskow, owszem, bezblednie i prawie bezbolesnie wyrwal, ale duza czesc "meszku" zostala. Na razie nie krytykuje, bo wloski byly naprawde krotkie, moze za krotkie. Jak zapuszcze zrobie drugie podejscie :) Ale nie o nogach mowa. Kupilam go z mysla o pachach ( na bikini na razie za zadne skarby nie dam sie namowic!!) A pachy wiadomo, wakacje, co 2 dzien trzeba golic, skora ciagle podrazniona,.Stwierdzilam ze czas z tym skonczyc.
I tu przyznaje... choc nie bylo to tak traumatyczne przezycie, jak sie spodziewalam, to o bezbolesnosci tego zabiegu nie ma tu mowy. Boli. I to jak jasna cholera. Po depliacji skora byla mocno podrazniona, piekla i szczypala jak diabli. Polala sie nawet krew. Male ranki nadal sa widoczne 3 dni po. Ale cos za cos. Kazdy wlosek wyrwany!! skora gladka!! Cudownie! o to mi chodzilo. Nie zniechecam sie bolem, bo nawet producent informuje ze "pierwszy raz" jest bolesny i z czasem skora sie przyzwyczaja. Na to tez licze, a poki co o goleniu pach w ogole nie mysle bo NIE MUSZE!! :)

Podsumowujac. Goraco polecam dla depilatorowych dziewic :) Mysle, ze jesli miec swoj pierwsz raz to tylko z Braun Silk - epil 9.

Domowe SPA

Przyznaję się bez bicia, że to mój pierwszy osobisty depilator i jednocześnie pierwszy, którego używałam. Nie do końca potrafię dziś stwierdzić co było powodem, że dopiero teraz zdecydowałam się na taki sprzęt... pewnie strach przed bólem i wydaniem na raz sporej kasy.

Ten sprzęt to nie jest zwykły depilator. To zestaw, z którym możemy urządzić sobie domowe spa - mamy właściwie wszystko, czego nam potrzeba: nakładki masujące, szczoteczki do oczyszczania twarzy, trymer.

Oto, co dla mnie jest największym WOW w tym sprzęcie:
- Głowica depilująca posiada system masażu o wysokiej częstotliwości - takie małe kuleczki, które powodują, że depilacja jest mniej bolesna <3
- Obrotowa głowica ułatwiająca dostosowanie się do naturalnych kształtów naszego ciała.
- Szczoteczka do usuwania martwego naskórka na delikatnych obszarach, takich jak na przykład dekolt, oraz szczotka do głębokiego złuszczania, idealna do kolan czy łokci.
- "Inteligentne światło", dzięki któremu idealnie widać wszystkie, nawet najkrótsze włoski.
- 2 ustawienia prędkości dla delikatnego lub bardziej wydajnego usuwania włosów
- Depilator jest również w 100% wodoodporny, co oznacza, że można go używać na mokro lub na sucho!

Niestety nie mam porównania z innymi depilatorami, ale jeśli obawiacie się bólu podczas depilacji takim sprzętem to gwarantuję Wam, że z tym depilatorem ból jest bardzo minimalny. Oczywiście wszystko zależy od tego, jaka mamy tolerancję na ból.

Firma Braun rekomenduje depilację pod prysznicem, dzięki czemu skóra i meszki włosowe będą odpowiednio zmiękczone przed depilacją, aby uzyskać maksymalny komfort. Ja wolę stosować depilator na sucho ponieważ pod prysznicem mam problemy z zobaczeniem, czy nie przeoczyłam żadnych włosów.

Naprawdę uwielbiam nakładki złuszczające, dzięki którym mogę uniknąć wrastających włosów i osiągnąć maksymalną gładkość skóry. Nakładki są również bardzo przydatne dla miłośników opalania się - wiadomo, że odpowiednie złuszczanie naskórka pozwala uzyskać idealną opaleniznę.

Depilator nie spowodował u mnie żadnych podrażnień, a czytałam, że czerwone kropeczki po depilacji to częsta przypadłość.

Podsumowując, sprzęt jest wydajny, wygodny i łatwy w użyciu, ma dodatkowe głowice złuszczające i nasadkę do masażu, może być używany na mokro lub na sucho. Cena może odstraszać, ale trzeba pamiętać, że kupujemy nie tylko depilator :-)

Zdecydowanie polecam!

Zero podrażnień i wrastających włosków!

Choć usuwanie włosków przy pomocy depilatora może wydać wam się bolesnym doświadczeniem, to muszę wyprowadzić was z błędu. Nowy depilator Braun Silk-épil 9 SensoSmart zapewni wam całkowicie bezbolesną i szybką depilację. Specjalnie opracowana głowica depilująca z pęsetami usuwa nawet najcieńsze, mające zaledwie 0,5mm długości włoski. Dodatkowo urządzenie jest wodoodporne, dlatego możemy je stosować również w wannie, czy pod prysznicem. Plusem jest również umieszczenie na trzonie depilatora niewielkiej lampki, dzięki której nie ominiemy ani jednego włoska.

W zestawie poza depilatorem znajdziemy 13 dodatkowych elementów, m.in. nakładkę z niewielkimi wałeczkami masującymi, nasadkę do twarzy, adapter do szczoteczki/nakładki do masażu, dwie szczotki do peelingu, nakładkę do głębokiego masażu skóry oraz głowicę do golenia z nasadką do przycinania włosów do 5mm. To właśnie dzięki szczotkom do peelingu i nasadce masującej stan mojej skóry znacznie się poprawił. Skóra stała się gładka, miła w dotyku i na dobre pozbyłam się krępujących krostek i wrastających włosków. Dla mnie ideał!

Testowała Ula.

Porównując z moim emerytowanym towarzyszem do depilacji- słów brak. Poziom, jakość, design- nie ma porównania Braun miażdży, rozkłada na łopatki mojego staruszka...

Urządzenie dotarło do mnie zapakowane w kartonowe pudełeczko. Po otwarciu moim oczom ukazało się eleganckie dziewczęce urządzenie depilujące z szeroką ofertą nakładek gwarantujących precyzyjną depilację, ładowarką wszelkiego rodzaju instrukcjami obsługi i jako perełka i miły dodatek elektryczną szczoteczką oczyszczającą twarz.

Z niecierpliwością oczekiwałam na dotarcie paczki. W momencie gdy już dotarła co tutaj dużo mówić... Urządzenia poszło w ruch. Na pierwsze ogień poszły nogi... Dodam depilacja tego typu urządzeniem nie jest dla mnie nowością, więc ze swojej strony wiem jak należy się do takiego zabiegu prawidłowo przygotować. Nóżki wydepilowałam w przeciągu 20 minut, co jak dla mnie jest rekordem życia <3. Jeśli chodzi o efekt jestem dokładnie 3 tygodnie po i nadal nóżki są gładkie.... Rewelacja więcej życzeń nie mam. Z pozostałymi partiami pachy, bikini zmierzyłam się kolejnego dnia. Zabieg przeprowadziłam bardzo dokładnie, sumiennie dlatego też efekt utrzymuje się do dziś (prawie trzy tygodnie).

Zdecydowanie z czystym sumieniem TAK polecam urządzenie. Nie ma się czego obawiać. Ból, łzy itp nie z tym urządzeniem. Inteligentne urządzenie wspaniale się tobą zajmie. Zbędne owłosienie zniknie momentalnie w oczach, skóra zostanie gładka na dłuuuuuugi czas.
Może dziwić co mówi kobieta o niskim progu bólu. Jak daję radę wytrzymać takie coś?... Z urządzeniem Braun Silk-epil 9 samą siebie zaskoczyłam. Depilacja przebiegła ekstremalnie szybko. Bez łez, bólu wręcz miałam wrażenie, że po mojej skórze sunie zwykła maszynka do golenia.
Dodatkowo efekt powalający. Włoski wyrwane w ponad 90%, żadnych złamań itp. Zero podrażnień. Urządzenie stworzone z myślą o mnie <3
Zdecydowanie nowość jak dla mnie. Nie miałam jak dotychczas styczności z tego typu dodatkami do urządzenia depilującego. Przetestowałam dosłownie każdą bez wyjątku nakładkę. Co wiele mówić precyzja przy zabiegu dzięki odrobinie wkładu własnego gwarantowana. Efekt zadowalający murowany. Szczególnie mogę wyróżnić w mojej ocenie nakładkę do strzyżenia- wspaniale podnosi włoski, przygotowuje je do depilacji,dodatkowo nakładka zapewniająca maksymalny kontakt ze skórą- czysta rewelacja. Wspomnę jeszcze o nakładce masującej, która rewelacyjnie sprawdziła się jako masażer i urządzenie wtłaczające balsam po depilacji. <3

Na koniec zostawiłam najlepsze. Szczoteczka do twarzy moja ukochana towarzyszka. Taka malutka, niepozorna a robotę robi konkretną. Przy regularnym stosowaniu co drugi dzień zrezygnowałam z peelingowania twarzy. Dosłownie temat suchych skórek itp znikł. Dodatkowo urządzenie posiada dwie funkcje prędkości z jaką chcemy oczyścić twarz. Każda znajdzie idealną opcję dla siebie.

100 % zadowolenia

Model Silk - epil 9 to mój pierwszy depilator marki Braun i jest zdecydowanie najlepszy w porównaniu z depilatorami innych marek, których do tej pory używałam.
To nie tylko depilator ale wszechstronny zestaw do depilacji nóg, ciała (pachy, okolice bikini) i twarzy. W opakowaniu mamy również zamienną głowicę golącą oraz szczoteczkę do czyszczenia twarzy wraz z załączonymi bateriami.

Opakowanie to kartonik na którym widzimy wszystkie elementy znajdujące się w środku i opis (na kartoniku nie ma opisu w języku polskim ale zdjęcia są bardzo czytelne).
Wszystkie elementy w środku z depilatorem na czele są bardzo nowoczesne. Bardzo podoba mi się cały elegancki design tych produktów - prostota połączona z elegancją.
Jest to znakomity pomysł na prezent dla bliskiej osoby (ja osobiście sama się zastanawiam czy nie kupić Mamie na 50 urodziny bo wiem, że używa depilatora i tym byłaby zachwycona).

Działanie
Nie jest to mój pierwszy wodoodporny depilator ale jest za to najlepszy.
Jest najpraktyczniejszy bo ma głowicę golącą, która czasem się przydaję i szczoteczkę do twarzy oraz najszybszy ( 40 par pęset). Osobiście mam wrażenie, że pęsety są bardzo dobre tzn. skuteczne w usuwaniu krótkich włosków.
Super, że można go używać na sucho i na mokro. Na mokro polecam wrażliwcom mało odpornym na ból, którzy mimo wszystko chcę mieć piękne i gładkie nogi.
Używałam go i na sucho i na mokro i wolę stosować na sucho ponieważ jest i tak bardzo szybki (mam tu na myśli ilość pociągnięć na skórze), że nie myślę za bardzo o bólu (zapewne dzięki "Senso Smart" czyli czujnikowi, który kieruje depilacją, zapewniając odpowiednią siłę nacisku, aby usunąć jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem.)
Jedyne czego nie użyłam z zestawu to nasadka do twarzy ponieważ nie mam takiej potrzeby ale myślę, że Panie którym na takowej depilacji zależy będą zachwycone i zaoszczędzą czas na latanie do kosmetyczki.

Depilator Braun Silk - epil 9 to mój must have na lato 2018 !

Polecam :-)

Wart swojej ceny

Depilator Silk epil 9 udało mi się wygrać w konkursie przeprowadzonym przez Wizaż.pl. Bardzo się ucieszyłam, ale miałam również pewne obawy gdyż ostatni raz depilator miałam w rękach parę lat temu. To był jakiś tani, podstawowy model, depilacja nim była bardzo bolesna i nieprzyjemna, maksymalnie udawało mi się pozbyć włosów z łydek. Przez to mocno zniechęciłam się do tych urządzeń. Później eksperymentowałam trochę z depilacją woskiem, ale zniechęcił mnie fakt że mam gęste mocne włosy, zwłaszcza na łydkach i musiałam je zapuszczać, żeby wosk mógł złapać... Po wosku przyszedł czas na depilacje laserową. Oszczędziłam trochę kasy i zrobiłam 5 zabiegów. Zachwytom nie było końca, rzeczywiście.nogi były gładkie i nic nie odrastało... Aż zaszłam w pierwszą ciąże... burza hormonów i co najmniej 80% włosów wróciło na miejsce... Załamało mnie to ze względu na duży koszt zabiegów... Wróciłam do golenia jednorazówkami.

Tyle tytułem wstępu, teraz przejdę do konkretów i moich odczuć na temat testowanego depilatora.

Depilator dotarł do mnie w zgrabnym pudełeczu. W środku oprócz urządzenia znalazła się głowica golarki oraz nasadki: trymera, z rolkami masującymi, do depilacji miejsc wrażliwych, a także pędzelek do czyszczenia, szczotka do twarzy i eleganckie etui.
Depilator prezentuje się bardzo dobrze, ma fajne, zgrabne kształty i ładne kolory. Bardzo dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej nawet podczas depilacji na mokro. Duży plus za zasilanie bezprzewodowe, dzięki temu Silk epil 9 jest bardzo wygodny w użyciu i można go zabrać nawet pod prysznic.
Depilacja odbywa się za pomocą penset, które są bardzo precyzyjne i usuwają nawet bardzo krótkie włoski. Ruchoma głowica zapewnia dobre dopasowanie do ciała i super skuteczną depilacje. Urządzenie jest wyposażone w lampkę Smartlight, dzięki której nie ominiemy żadnego włoska. Dodatkowo mamy do wyboru dwie prędkości depilacji. Ja preferuje wolniejszą, gdyż zauważyłam, że później praktycznie nie mam podrażnień.
Co do samej depilacji, przyznam szczerze że na sucho jest dla mnie zbyt bolesna. Na szczęście ten model można stosować pod prysznicem czy w wannie, a to jest moim wybawieniem. Ciepła kąpiel zmniejsza ból i dyskomfort do minimum, zwłaszcza w połączeniu z nasadką z rolkami masującymi. Podczas depilacji na mokro jestem w stanie pozbyć się włosów również z ud, co kiedyś wydawało mi się niemożliwe. Tu przydaje się również system SensoSmart, który sygnalizuje jeśli za mocno dociskamy urządzenie. Przyznam, że zaświecił mi się już kilka razy, podczas depilacji pod wodą.
Zauważyłam również, że depilator ma dość szeroką głowicę, co przekłada się na szybkość depilacji.
Podsumowując, to świetny sprzęt, dzięki któremu moje nogi sa gładkie około 3 tygodnie. Depilacja nim przebiega sprawnie i skutecznie, depilator ładnie wyciąga włosy z cebulkami, a nie tylko.urywa. Jest bezpieczny i nie powoduje wielu podrażnień skóry. Nasadka do depilacji miejsc wrażliwych dobrze spisuje się na twarzy (trochę boli, ale nie podrażnia). Golarka jest niezbędna w miejscach, których nie jestem wstanie wydepilować (ze względu na niski próg bólu :-D ).
Co do szczoteczki do twarzy - jest swietna, dobrze oczyszcza twarz z wszelkich zanieczyszczeń oraz z martwego naskórka. Wszystkie kremy po takim myciu wchłaniają się w sekundę. Fajnie mieć taki gadżet pod ręką.

Na koniec napiszę, że jeśli miałabym z obecną wiedzą.decydować się na jakąś metodę depilacji, od razu kupiła bym ten depilator. Cena może nie jest najniższa, ale urządzenie wydaje się być solidne, więc.to inwestycja na lata. Myślę, że warto bo naprawdę radzi sobie z bardzo krótkimi włosami, nie popatrzy nas, oraz na jego skuteczność nie wpłyną problemy np hormonalne. Szczerze i uczciwie polecam.

Bardzo dobry

To mój drugi depilator w życiu. Pierwszego bardzo szybko się pozbyłam po przez ból jaki mi sprawiał. Nowszy silk epil 9 jest wygodniejszy i z czasem ten ból jest mniejszy, a nawet wcale go nie ma po przez założenie odpowiedniej nakładki. A jest ich 13. W skład zestawu wchodzi tez trymer. Świetna sprawa do depilacji bikini. można sobie stworzyć wymarzoną fryzurkę:D tutaj też trzeba mieć krótkie włoski, ale całe szczęście trymer wzbogacony jest w dwie nakładki mające na celu daną długość depilacji włosów.
Skóra musi być przygotowana a odrastające włoski nie mogą być zbyt długie, inaczej bardziej boli. Po pierwszym tygodniu moje włosy na nogach odrastały normalnie, po drugim już coraz mniej. Zobaczymy jak dalej. To już 3 (trzeci tydzień) raz jak go używam, raz w tygodniu. Po pierwszym użyciu skóra na nogach była w czerwonych kropkach, ale tak właśnie zadziałał na moją skórę. Przy kolejnym razie już to nie wystąpiło. Lubię używać tej drugiej końcówki, która goli włosy przy samej skórze i nie ma żadnego bólu. tę wersję zestawu można stosować tez na mokro, ale jednak wolę na sucho. jakoś lepiej u mnie ten system działa. Depilator posiada dwie prędkości mocy, u mnie te na max. Lubię szybko i jakoś tak mniej boleśnie.
Najgorzej mam depilację pach, tam mnie boli strasznie i jednak muszę się zastosować inną nakładkę golarkę. Tak nie dam rady. już bikini mnie tak nie boli jak pachy. Może dlatego, że bikini sama często pęsetą robiłam.
Ogólnie oceniam wysoko, bardzo dobrze. Jest to wygoda, jednak trzeba dobra godzinę, aby wszystko solidnie i skutecznie usunąć. Maszynka raz ciach i gotowe, a tutaj jednak chwilę trzeba.
Musze wspomnieć jeszcze o dodatkowych nakładkach, które powodują może można wykonać sobie peeling, masaż skóry i skóra jest mniej narażona na zapalanie mieszka włosowego. tutaj nasadka daje do wyboru możliowść mocnego, lekkiego peelingu. A jest nawet taka, nie powoduje wrastanie włosków.

Mój pierwszy raz

Jest to moja pierwsza styczność z jakimkolwiek depilatorem i na wstępie dodam, że mam bardzo niski próg bólu.
Depilator Braun zaskakuje już samym designem, który jest niezwykle kobiecy i elegancki. W opakowaniu oprócz urządzenia znajduje się spora ilość dodatków - 13 akcesoriów, dzięki czemu nie jest to tylko depilator ale również masażer oraz urządzenie do złuszczania naskórka. W swojej głównej roli sprawdza się zarówno do depilacji nóg, pach oraz bikini.
Przed przystąpieniem do zabiegów zapoznałam się z dokładną instrukcją, która napisana jest bardzo przystępnie oraz wzbogacona o zdjęcia dla laików.
Jako osoba początkująca dostosowałam ustawienia tak, aby ewentualny ból był możliwie jak najmniejszy - zastosowałam najmniejszą prędkość, użyłam nakładki masującej oraz zabieg wykonałam podczas kąpieli ( o tak, depilator można stosować również na mokro ).
Okazuje się, że strach ma wielkie oczy i choć pierwsze kilka posunięć depilatorem było dość bolesne, to skóra szybko przyzwyczaiła się do specyfikacji tego urządzenia.
Mam wrażenie, że sprzęt gorzej radzi sobie z dłuższymi włoskami bo do pełnej depilacji musiałam wykonać kilka powtórzeń. Na plus lampka dzięki której widzę czy pozostały jakieś włoski - ułatwia to depilację.

Ogólnie po pierwszym zabiegu nogi były nieco podrażnione a efekt utrzymał się niezbyt długo, jednak następnym razem było zdecydowanie lepiej.
Bardzo polubiłam się z nakładką masującą, którą wykorzystuje przy okazji peelingów, a dodatkowo zapobiega wrastaniu włosów - z czym się borykam.
Drugą nakładkę zastosowałam do mycia twarzy - jest delikatniejsza ale doskonale oczyszcza skórę.
Depilator szybko i bezproblemowo się czyści pod bieżącą wodą.
Dodatkowo dołączony jest trymer do stylizacji i golenia bikini, ale jeszcze po niego nie sięgnęłam - metoda małych kroczków.
Ogólnie urządzenie bardzo funkcjonalne i intuicyjne i zdecydowanie warte przełamania strachu. Polecam zarówno dla tych początkujących jak i bardziej zaawansowanych.

To mój pierwszy depilator

Depilator otrzymałam dzięki testowaniu na wizaz.pl, za co jestem bardzo wdzięczna. Szczerze mówiąc zawsze miałam duże obawy przed używaniem depilatora, bałam się ogromnego bólu. Po dokładnym przeczytaniu instrukcji obsługi, która jest napisana naprawdę bardzo szczegółowo wiedziałam do czego użyć konkretnej nakładki. Za pierwszym razem użyłam nakładki masującej i pierwszego poziomu szybkości. Użyłam go w wannie pod wodą i dzięki temu ból był prawie nieodczuwalny, to takie delikatne wyrywanie i szczypanie. Był dokładny, a depilator sam mi pokazywał jak mocno muszę naciskać. Sama depilacja za pierwszym razem zajęła mi sporo czasu, ale to moja wina, bo się bałam pierwszego razu i się ociągałam. Za drugim razem moje ruchy były już pewniejsze, przez co depilacja przebiegła o wiele szybciej i dokładniej. Nie bałam się użyć też większej szybkości. Za drugim razem skóra była już przyzwyczajona i o wiele mniej bólu odczuwałam. Podobają mi się także dodatkowe nakładki, które umożliwiają dokładne golenie wrażliwych okolic. Choć przyznam, że w tych okolicach jest to bardziej bolesne, to dla długotrwałego efektu warto trochę poświęcić. Co ważne efekt utrzymuje się bardzo długo u mnie już od dwóch tygodni po drugim goleniu, to niesamowity komfort.
Depilator jest piękny, choć minimalistyczny, łatwo się go czyści. Ma odpowiednią wielkość dla kobiecej dłoni przez co trzymam go pewnie nawet pod wodą.
Bardzo cieszę się z gratisu w postaci szczoteczki do mycia twarzy. Chętnie po nią sięgam każdego dnia. Jest mięciutka i delikatna, nadaje się nawet dla wrażliwej skóry. Dzięki niej moja skóra jest bardzo dobrze oczyszczona i ma zapewniony relaksujący masaż.

Najlepszy depilator !

Po pierwsze depilator ten można używać na sucho i na mokro (czyli również podczas kąpieli, czy pod prysznicem). Podczas kąpieli w ciepłej wodzie, ból jest znacznie mniejszy niż na sucho, więc dla mnie jest to ogromny plus. Tym bardziej, że mój poprzedni depilator nie mógł być w ten sposób używany. Kolejną sprawą jest to, że depilator posiada aż 13 dodatkowych części ! Byłam w szoku gdy zobaczyłam tę ilość. Wszystkie dodatki/nakładki pokazałam w swoich wyróżnionych relacjach na instastory, więc jeżeli jesteś ciekawa to zapraszam: https://www.instagram.com/palinaaaa/?hl=pl :)
1. Depilator jest bez przewodowy, więc posiada ładowarkę.
2. Depilator jest wyposażony w mini lampkę/latarkę, dzięki której łatwo widać czy wszystkie włoski zostały usunięte. Dodatkowo lampeczka ta jest równocześnie diodą SensoSmart, która pozwala nam na jeszcze dokładniejszą depilację, ponieważ zaczyna ona świecić się na czerwono, gdy zbyt mocno będziemy dociskać depilator do ciała.
3. Depilator posiada 2 szybkości.
4. Depilator wyposażony jest w 3 głowice, pierwsza z nich to głowica do depilacji, która posiada 3 nakładki. Jedna z nich, ta z masażerem jest przeznaczona do depilacji nóg, druga jest przeznaczona do depilacji pach i okolic bikini, a trzecia do depilacji twarzy np. wąsika. Kolejną głowicą jest głowica do pielęgnacji ciała, która posiada również 3 nakładki, 2 nakładki są do peelingu, które pomogą nam w pozbyciu się martwego naskórka i zapobiegną wrastaniu się włosków oraz nakładka do masażu, którą należy używać najlepiej z olejkiem do masażu bądź ulubionym balsamem do ciała. Każda z tych nakładek do pielęgnacji ciała posiada ochronne pudełeczko, by nasadki te się nam nie kurzyły i nie brudziły. Następną głowicą jest głowica do golenia, która posiada jedną nakładkę, która pozwoli na strzyżenie włosów do 5mm, po zdjęciu tej nakładki możemy również golić się do tzw. "zera". :)
5. Depilator myjemy pod bieżącą wodą wraz z dołączoną do niego szczoteczką.

Jestem mega zadowolona z tego depilatora. Po pierwsze wyrywa on za jednym 'przejechaniem' naprawdę bardzo dużą ilość włosków, więc depilacja ta nie wymaga zbyt wiele czasu. Po drugie lampeczka, która ułatwia znajdowanie niechcianych włosków. Po trzecie nasadki do peelingu są CUDOWNE, skóra po ich zastosowaniu jest delikatna, miła w dotyku i przede wszystkim gładka, po jej zastosowaniu nie występują u mnie żadne podrażnienia, krostki itp. I naprawdę zapobiega ona wrastaniu włosków. Nakładka masująca jest również świetna, w połączeniu z balsamem ujędrniającym mam wrażenie, że mój cellulit zaczyna powoli się zmniejszać, a skóra jest bardziej napięta i gładka.

Szczerze? Nie zamieniłabym go już na żaden inny. Serio. :)

Godny zastępca mojego starego depilatora

Jestem nim po prostu zachwycona, jest to idealny zastępca mojego już wysłużonego depilatora. Udało mi się to otrzymać w akcji testowania w konkursie na portalu wizaż.pl. w zestawie znajduje się Depilator, nakładka masująca, nakładka do miejsc wrażliwych, trymer do golenia, zwykłą nakładkę do depilacji oraz szczotkę do mycia twarzy. Sam depilator ma piękny design, jego głowica jest nieco szersza niż mojego starego depilatora, dzięki czemu wieksza jest powierzchnia pracy i depilacja idzie naprawdę sprawnie, dodatkowo depilator jest wyposażony w system smart-sensor, co pozwala na używanie odpowiedniej siły nacisku i najbardziej efektywne depilacji. Gdy naciskam urządzenie że zbyt duża siłą zapala się czerwone swiatełko. Jest to niezwykle pomocne zwłaszcza na początku przygody z depilacją za pomocą depilatora. Dodatkowym plusem jest to, że możemy nasze nogi depilować również pod wodą, czyli spokojnie możemy leżeć w wannie i wydepilowac nogi za jednym razem :) efekt utrzymuje się około 4 tygodnie. Jeżeli podczas depilacji odczuwamy ból to możemy nałożyć nasadke masującą dzięki czemu zniwelujemy odczuwanie bólu.

W zestawie jest również szczotka do mycia twarzy i jest to urządzenie najczęściej przeze mnie używane. Spisuje się super i bardzo dobrze radzi sobie z czyszczeniem twarzy i pozostawia ja czystą i gładką.

Cały zestaw naprawdę spisuje się super i polecam wszystkim, którzy rozpoczynają swoją przygodę z depilatorem :)