Non Stop (podkład)

Non Stop (podkład)

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku, a ten podkład nie traci koloru, nie rozpuszcza się i nie ściera. Praktycznie cały dzień pozostaje na swoim miejscu, nie pozwalając by moja skóra zbyt szybko zaczęła się błyszczeć. Ponadto twarz wygląda gładko i świeżo, podkład nie zatyka porów i jest hypoalergiczny. Najlepiej nakładać gąbeczką zwilżoną w wodzie, a cera będzie wyglądać świeżo przez długi czas.

Cena: ok. 33 zł

miłe wspomnienie :)

Hmmm... był to mój pierwszy podkład w życiu firmy Maybelline

- ładny jasny odcień
- kremowa konsystencja
- długo utrzymywał się na twarzy
- wyrównywał koloryt
-ładny delikatny zapach

minusem jednynie było niezbyt poręczne opakowanie, twarde, ciężko było go wykończyć do końca.
Myślę, że gdyby ten podkład był w słoiczku, bądz w buteleczce, byłby teraz hitem :)

Używam tego produktu od: dawno temu może 8 lat :)
Ilość zużytych opakowań: 1 całe pełne do końca :)

stare czasy

Kupiłam jedno opakowanie w momencie jak nie miałam pieniążków, żeby kupić coś droższego. Pożałowałam tego. Podkład słabo kryje, robią się smugi i w dodatku się roluje. Matowienie też nie jest za dobre, ale za to nawilża skóre. Utrzymuje się na twarzy około 4 godzin, a to stanowczo za krótko. Tubka ma okropny miętowy kolor i kojarzy mi się z opakowaniem pasty do zębów. Zużyłam, bo szkoda mi było wyrzucać. Obiecałam sobie, że już nigdy więcej.

Używam tego produktu od: używałam kilka dobrych lat temu

średniaczek

Z tego co wiem został wycofany, ale ja nie będę za nim płakać. Nie był najgorszy ale też nie idealny. Mimo że mam cerę miaszną ze skłannością do trądziku podkład był dla mnie zbyt ciężki. Tworzył efekt maski i spływał z twarzy zaledwie po godzinie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś miesiąc

Dieta na trądzik

rewelacja

Podkłat dla mnie poprostu The best!! niestety z przykrościa stwierdzam,ze został wycofany... :( Oczywiscie powstały inne typu Fresh Mat itp. ale Non Stop był najlepszy

Używam tego produktu od:uzywałam jakies 2 lata

taki sobie

Mam odcien 030 Sand. W opakowaniu wyglada na ciemny, ale jak sie dobrze rozprowadzi ładnie się wtapian w skórę.

Plus:
-przyjemny zapach
-nie zatyka porów
-długo się trzyma

Minusy:
-leista konsystencja
-brak matu
-niezbyt dobrze kryje

paskudny

kupilam niedawno ten podklad bo w sklepie sie ladnie prezentowal. owszam matuje, kolor jasny - tez mi odpowiada. jest tylko jedno wielkie ALE - potwornie wysusza. ja mam sucha skore ale to co on zrobil to bylo przegiecie. nie moglam skory doleczyc. musialam sie grubo linomagiem smarowac.
oprocz mnie uzywala go potem kolezanka ktora ma wybitnie tlusta skore i oddala mi go szybciej niz wziela. stwierdzila ze takiego paskudztwa jeszcze nie miala. wszedzie miala widoczne jakies skorki
teraz mama go uzywa od czasu do czasu bo za ta cene szkoda wyrzucic, ale rzadko go stosuje zeby sobie krzywdy nie zrobic :/
aha no i zapach mi nie odpowiada - taki chemiczny

mój nr 1

To był mój ulubiony podkład, pięknie matowił cere, ładnie sie wchłaniał, nie miałam maski na twarzy. Niestety go wycofali, ku mojej rozpaczy;(
Zaznaczyłam że kupie go ponownie, bo oczywiście, jeśli tylko znów go znajde - kupię na pewno:)

Mało matowi ale ok!

Miałam juz bardzo duzo podkładow ale ten mi chyba najbardziej odpowiada..Bardzo złuszcza mi sie skora choc mam tłusta cere i ten podkład jako jedyny nie uwidacznia jej.Ładnie stapia sie ze skora i to jest plus..mam kolor soft cameo ktory znalazłam tylko w jednym sklepie..wycofali go ...ale minusem jest to ze od razu po nałozeniu nie mam matowej cery ,on sam w sobie jest tłusty i bez pudru sie nie obejdzie..ale ok...

wycofali go już :(

Od 2 lat używałam tylko tego podkładu i nawet mi odpowiadał mimo,że moja skóra jest tłusta i problematyczna. Bardzo dobrze się rozprowadzał mimo lejącej konsystencji. Szybko się wchłaniał, ładnie pachniał, aczkolwiek skóra po jego zastosowaniu dosyć szybko się przetłuszczała.Nawet gdy pod nim miałam krem matujący. Miałam 2 różne jego odcienie bo żaden tak naprawdę mi nie pasował, a więc miałm za jasny-SANDi za ciemny NATURAL BEIGE. Czasem je razem mieszałam i to dawalo niezły efekt. Wydaje mi się, że go już nie ma w sprzedaży.Mam do niego sentyment.Opakowanie miał bardzo ładne i praktyczne i wcale tak dużo nie kosztował. Gwiazdki odejmuje za słaby efekt matujący i za zapychanie porów skóry.

bardzo dobry, ale...

Przede wszystkim bardzo żałuję, że mam okropny kolor - nr 030 Sand, który dla mnie - bladolicej jest zbyt ciemny i zbyt pomarańczowy (nie kupowałam go ja, tylko moja babcia, stąd nietrafiony odcień). Dlatego zawsze mieszam go z odrobinką jaśniejszego podkładu i jest ok. Ale sprawdziłam też go samego, bez żadnych dodatków, żeby nie było, że ten drugi kosmetyk poprawia działanie tego :)
Podkład ślicznie pachnie, ma konsystencję dość rzadką, lejącą, ale mimo wszystko jest dość dobrze kryjący. Niestety sporą wadą jest to, że bardzo szybko wchłania się i muszę się bardzo spieszyć z dokładym rozsmarowaniem, a i tak trzeba lekko potrzeć skórę, żeby nie było smug (a dokładać odrobinki więcej lepiej nie, bo może zrobić się maska). A jak się potrze, to skóra trochę piecze, więc nie ma komfortu nakładania...
podkład świetnie matuje moją nieposłuszną mieszaną buźkę - nie jest to płaski, zamszowy mat, ale delikatny i subtelny - sprawia, że twarz nie świeci się (co u mnie jest wyjątkowo częste :( ). Jak się raz w ciągu dnia lekko przypudruje buzię wygląda naprawdę dobrze od rana do wieczora ale ta poprawka nie jest niezbędna (nie zawsze chce mi się i nie zawsze mam czas latać z puderniczką ;) ) Owszem troszkę się ściera, ale niewiele i bardzo równomiernie, nie pozostawiając plam i nierówności.
I ma niestety jeszcze jedną wadę - przy codziennym, dłuższym stosowaniu troszkę zatyka pory :( dlatego smaruję się nim od czasu do czasu.

Zastanawiałam się czy dać mu 3 czy 4 gwiadzki (dlaczego nie ma połówek??? :( 3,5 to ocena właśnie dla niego!!!) ale w końcu dostanie **** bo po prostu bardzo go lubię i czuję się komfortowo mając na buzi :)
szkoda, że się kończy, a nie widziałam go ostatnio w drogeriach... :(

jak były chłopak ;-)

Kiedyś byłam od niego uzależniona i miałam świra na jego punkcie:-)
Był to jedyny podkład, którego kolor odpowiadał mi w 100%(ten najjaśniejszy).Dość długo trzymał się na twarzy, matował średnio. Ze względu na jego wartość sentymentalną nie potrafię mu dać mniej niż 4 * :-)

średniutki

Z rozprowadzeniem nie miałam problemów, nie zostawiał smug,nadawał ładny kolor (miałam "nude") ale bardzo szybko zaczynałam sie świecić. Mało trwały, spływa z twarzy, może dlatego, że mam tłustą cerę? przypudrować sie mogłam w ciągu dnia góra 2 razy, potem ważył sie i stawał widoczny. Krycie-znikome, wydajny.