Constance Carroll, Glamour Gloss

Constance Carroll, Glamour Gloss

Zestaw 9 błyszczyków do ust. Dostępne 3 wersje kolorystyczne. 1 Pink/Lilac, 2 Brown/Copper, 3 Mixed

Cena: ok. 25 zł

Moze byc

Uzywalam ostatnio palety nr 2. Blyszczyki maja fajne kolory, dosc stonowane, wiec jako tlo do mocnego makijazu oczu sie przydaja;) Nawet kolor zloty z opilkami brokatu ladnie wyglada na wargach - nie jest to szminkowa, ciezka maz koloryzujaca usta na kolor szlachetnego kruszca. Drobinki lekko opalizuja, nie tworza poswiaty perlowej, dlatego sa swieze - to, co w blyszczykach lubie najbardziej ;) Kosmetyk ma ciezka konsystencje, wiec najlepiej nakladac go starannie, z umiarem, przed lustrem. Sa geste, wiec starczaja na dlugi czas. Dobrze nawilzaja, nie waza sie w kacikach i zalamaniach ust. Solidne opakowanie, nie peka nawet po uplywie lat. Sa dosc trwale po zaaplikowaniu - nie scieraja sie w tak zastraszajacym tempie, jak przecietne mazidelka. Niewypalem jest aplikator -pedzelek - wykonany z wlosia, ktory nie rozprowadza kosmetyku, bo jest na to za twardy. Pedzelek ów odpowiada chyba tylko waskoustym dziewczynom, ktore preferuja waskie wiazki wlosia na aplikatorze, a poniewaz ja mam pelne wargi, to zdecydowanie wole nakladac blyszczyk palcami. Używam tego produktu od: 3 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

nieciekawe

Dostałam je, ale nie byłam z nich zadowolona. Błyszczyki są dobre do zabawy w domu, a nie na wyjście. Miałam nr 3. Po nałożeniu szbko znikają z ust. Błyszczyki z brokatem na ustach wyglądały bardzo brzydko, tzn. brokat był bardzo widoczny i ma duże drobiny. Cena za wysoka do jakości.