AA, Technologia Wieku, Cera Wrażliwa, Tonik regenerująco-nawilżający

AA, Technologia Wieku, Cera Wrażliwa, Tonik regenerująco-nawilżający

Sprawdź ceny produktu

Odświeża skórę po demakijażu przywracając jej równowagę i prawidłowe pH. Wyciąg z aloesu odżywia, nawilża, chroni i regeneruje naskórek, pobudzając i przyspieszając procesy jego odnowy. Naturalna betaina cukrowa oraz gliceryna zapobiegają nadmiernemu przesuszaniu skóry oraz nadają jej miękkość i gładkość. Alantoina oraz D-pantenol zmniejszają zaczerwienienia i łagodzą podrażnienia skóry. Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Bezzapachowy. Nie zawiera barwników. Nie zawiera parabenów. pH neutralne dla skóry

Bardzo dobry:)

Kupiłam ten tonik, bo bardzo lubię produkty AA, a ich toniki mnie jeszcze nigdy nie zawiodły.
Tonik ma prawie niewyczuwalny zapach ( coś jakby lekko apteczny, ale nie bardzo) i swietnie tonizuje twarz. Nie mam poczucia, ze przemywam buzię wodą ( a takie uczucie miewałam przy innych tonikach). Nie podrażnia, wręcz koi i łagodzi podrażnienia. Nie klei się, nie lepi, nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Bardzo dobrze nawilża. Podoba mi się także ascetyczne opakowanie, choć uważam, że butelka mogłaby być przeźroczysta, wtedy byłoby widać ile kosmetyku ubyło.
Reasumując- bardzo dobry produkt.

Nie taki delikatny

Poszukiwałam toniku, którego mogłabym używać na podrażnioną wykonanym u kosmetyczki zabiegiem głębszego złuszczania skórę. Myślę sobie: AA to firma kojarzona z kosmetykami dla alergików, więc delikatnymi; seria <i>Cera Wrażliwa</i>; brak substancji zapachowych i barwników, no i do tego na opakowaniu napis <i>kojenie podrażnień, łagodzenie</i>.
No i niestety - kosmetyk podrażniał moją cerę nie tylko tuż po zabiegu (wtedy po jego zastosowaniu wręcz płonęła żywym ogniem), ale także i wtedy, kiedy już się uspokoiła, choć oczywiście mniej. Dodam, że używałam wówczas także innych kosmetyków, które jednak nie podrażniały cery lub robiły to w dużo mniejszym stopniu. Poza tym jest bardzo niewydajny - starczył mi na jakieś 2 tygodnie!

Z zalet mogę wymienić jedynie nawilżanie skóry i uczucie odświeżenia, kiedy akurat nie szczypał... Niby wydaje się mieć dobry, krótki skład, ale to jakoś nie przekłada się na praktykę...

Używam tego produktu od: 3 tygodni (z przerwami)