BIC, Twin Lady Sensitive, Golarka dla kobiet

Pojemność 5 szt

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

nie polecam

maszynki dedykowane dla kobiet, które bardzo słabo współpracują ze skórą. Bardzo szybko się zapychają i są wykonane ze słabej jakości plastiku. Niejednokrotnie przy upadku odpadała mi główka maszynki, co jest niedopuszczalne. Nie posiada żadnych antypoślizgowych zabezpieczeń, a przecież golimy włosy na mokro, a nie na sucho, więc takowe by się przydały. Skończyłam jedno opakowanie i już nigdy do nich nie wrócę.

Kiepskie

Maszynki zakupiłam na promocji w drogerii. Spodziewałam się, ze nie będę z nich zadowolona po samym ich wyglądzie, ale przekonałam się kilka razy, ze wygląd nie zawsze świadczy o jakości wiec dałam szanse tym maszynkom i zakupiłam je. Co w ich wyglądzie mi nie pasowało? Otóż cieniutkie raczki, główki cieniutkie i małych rozmiarów - od razu pomyślałam, ze to pewnie szajs. I nie pomyliłam się. Niestety tutaj ewidentnie szansza dla tych maszynek była niepotrzebna.. jeśli chodzi o golenie to jest masakra, przez te liche raczki kiepsko trzyma się je w dłoni, nie posiadają tez paska nawilżającego co dodatkowo pogarsza golenie i powoduje czerwone kropki na skórze. Maszynka goli włoski słabo, podrażnia, łatwo się nią zaciąć. To typowe jednorazówki ale uważam, ze nie warte swojej ceny. Totalne dno. Plusem są te kolorowe raczki i nic więcej. Nie polecam

Oj słabe..

Niestety to jedne z gorszych maszynek z jakimi miałam styczność. Kolorowe opakowanie, niska cena i szybkość depilacji to jedyne plusy. Maszynki nie mają paska nawilżającego przez co powodują zacięcia. Podrażniają skórę i szybko się tępią. Ostrze jest słabe i bywa tak,że trzeba po kilka razy przejechać maszynką by usunąć owłosienie. Nie polecam.!

Nie dla mnie.

Zdecydowanie nie przypadliśmy sobie do gustu, podrażniały mi skórę, chodziłam z mnóstwem czerwonych kropek na ciele, mimo specyfików to niestety żadne golenie nie obyło się bez kilku zacięć, za pierwszym razem golarka ogoli dobrze, dokładnie, ale do ponownego użytku nie za bardzo się nadaje, cena niska, ale żadne cierpienia nie są tego warte.

Nie taki diabeł straszny jak go malują

Wiadomo - nie jest to produkt najwyższej jakości, ale ostatecznie może być. Kiedy zaczynałam przygodę z goleniem, kupiłam właśnie te maszynki. Przekonała mnie niska cena i ilość sztuk w opakowaniu. Mają ładne, kolorowe rączki, fajnie się prezentują. Posiadają dwa ostrze i brak paska nawilżającego. Goli się nawet dobrze, nie wyrywają włosków. Dobrze porusza się po skórze, nie zacina. Fajna deska ratunkowa, gdy pod ręką brak innych maszynek. Cena proporcjonalna do jakości.

nie takie straszne

Są one dość tanie, a w opakowaniu znajduje się ich 12 sztuk, z czego 8 standardowych a 4 są gratis. Wiem, że nie należą one do ulubionych maszynek kobiet, jednak mi one w zupełności nie przeszkadzają. Są to typowe maszynki jednorazowe, dla niewymagających w sam raz. Mają kolorowe rączki, utrzymane w pastelowej kolorystyce co mi się w nich podoba i są bardzo leciutkie. Nie posiadają paska nawilżającego i mają tylko 2 ostrza, jednak jak dla mnie mogą być. Nie kaleczę się nimi, nie podrażniają i dobrze usuwają włoski według mnie.

Nie oj nie

Śmieszy mnie fakt polecenia przez producenta stosowania maszynek na sucho :O Nawet jeśli użyjemy najlepszego żelu czy pianki dla ulepszenia poślizgu maszynki, możemy zrobić sobie nimi wielką krzywdę. Maszynki strasznie zacinają skórę. Ciężko je utrzymać w ręce, ze względu na ich rączkę. Pod prysznicem często się wysuwają z dłoni. Ich cena jest bardzo niska co idzie w parze z niską jakością wykonania. Nie golą wszystkich włosków, przez co często zdarza mi się powtarzać golenie. Jest to strasznie uciążliwe.

Te maszynki to jakaś katastrofa.

Nie polecam tych maszynek nikomu. To narzędzie tortur! Można być super delikatnym, a ta maszynka i tak nas skaleczy. Moje nogi wyglądały po depilacji jakbym przejechała po nich kosiarką, pełno krwi, a potem pełno strupków. W dodatku nie goliły dokładnie, czułam i tak włoski pod dłonią. W życiu nie użyłabym ich do depilacji miejsc intymnych, to byłby koszmar. Są tragiczne, już nigdy więcej ich nie kupię.

Narzdzie mordu dla sadystów

Te cukierkowe golareczki prędzej spodobały by się komuś lubującemu się w torturach niż normalnemu człowiekowi. Są niewygodne, niewyprofilowane, golenie trwa wieki a i tak jest niedokładnie. Nie warto tracić czasu, cierpliwości i nawet 1 zł na te kolorowe cosie.

Tania klapa

Kupowałam je ze względu na cenę. Byłam zdania, że golarki jednorazowe - jak sama nazwa wskazuje - są do max 2 użyć i do kosza. Nie przykładałam wagi do sprzętu. Do czasu, aż tymi golarkami nie wycięłam sobie kawałka skóry. Pokarało.. Jak miały golić nogi - to różnie bywało, ale skórę to jak skalpel..

Kompletna klapa

U mnie się nie sprawdziły ani trochę niestety, po ich użyciu miałam całe nogi podrażnione, nie mogłam ich dotykać. Jedne z najgorszych golarek jakie miałam..:(

Nienajgorsze...

Maszynki golą dokładnie.Nie wyślizgują się z rąk,przez co nie powodują ryzyka zacięcia.Pasek nawilżający niestety szybko się ściera,a ostrza tępią.Są naprawdę jednorazowe,ale kosztują niewiele,więc można je częściej wymieniać.