GorVita, Żel kasztanowy z rutyną

GorVita, Żel kasztanowy z rutyną

Sprawdź ceny produktu

Żel z kasztanowcem i rutyną wzbogacony ekstraktami ziołowymi: Ginkgo Biloba, arniki, żywokostu i babki lancetowatej. Przeznaczony jest do pielęgnacji nabrzmiałych nóg, przemęczonych długotrwałą pozycją stojącą i siedzącą, ze skłonnością do sińców, pajączków i zastoin, które często towarzyszą problemom krążeniowym. Polecany dla osób z żylakami. Zawarta w składzie Allantoina i D-panthenol dobrze odżywia, nawilża i poprawia kondycję skóry oraz samopoczucie. Składniki pochodzenia naturalnego. Przebadany dermatologicznie. Produkt nie testowany na zwierzętach. Zarejestrowany w KSIoK.

100 – 250ml
żel
Skóra
z defektami

absolutne nic

Niestety ten żel nie działa wcale, a jeśli działa to ja po prostu tego nie czuję! Smaruje nim nogi wieczorem, po całodniowym bieganiu w pracy i zajęciach sportowych. Nie widzę, żadnej poprawy w widoczności małych naczynek ani nie czuję żadnego uczucia ulgi. Żel na szczęście jest dość tani i neutralnie pachnie, więc zakupu aż tak bardzo nie żałuję. Jest wydajny, niewielka ilość wystarczy aby pokryć praktycznie całe łydki i uda. Niestety ze względu na brak efektów nie kupię go ponownie.

Super żel za niską cenę

Testuję sporo maści z wyciagiem kasztanowca, i mogę powiedzieć że ja ta jest jedna z najlepszych. Nie dokucza mi ąz taki ból nóg i puchnięcie, ale mam genetyczną tendencję do pękających naczynek i staram sie je wzmacniać wewnętrznie oraz zewnętrznie.
Maść bardzo szybko sie wchłania
Mi osobiście jej zapach nie przeskadza, moze głownie dlatego ze prawie go nie czuć ;)
Wydaje mi się, że maść sprawiła, że moje naczynka straciły kolor i są mniej widoczne (były lekko fioletowe, ale mimo wszytsko widoczne)
Używam jej przeważnie raz dziennie, czasem 2 :)
Na wzmocnienie nóg polecam w szczególności ruch! Nie muszą to być od razu treningi z Ewa Chodakowska, ale 10 minutowe ćwiczenia, wykonywane codziennie zrobią swoje :)

Ilość zużytych opakowań: 1 200 ml

Fajny

Kupiłam go przypadkowo, gdyż w aptece Pani, zamiast jego brata - żelu GorVity z kasztanowcem , miłorzębem i babką lancetowatą, podała mi tego oto przyjemniaczka.
Moje nogi są wieczorami bardzo obolałe, puchną, mam też niestety tendencję do pękających naczynek, tak więc staram się co najmniej raz dziennie im czymś ulżyć. Po zaaplikowaniu na nogi czuć przyjemny chłodek a dzięki niemu też ulgę. Nie wiem czy chronił moje nogi przed pękaniem kolejnych naczynek ale na pewno nie spowodował żeby były bardziej na to podatne. Odejmuje pół gwiazdki za zapach, który mi wydawał się mało przyjemny aczkolwiek do wytrzymania.

Używam tego produktu od: 1,5 mies