Eveline, Młode Dłonie, Odmładzający krem do rąk 8 w 1

Eveline, Młode Dłonie, Odmładzający krem do rąk 8 w 1

Krem intensywnie odmładza skórę, przeciwdziała oznakom starzenia, przyspiesza naturalne procesy regeneracji, długotrwale nawilża i wygładza, poprawia jędrność i elastyczność, rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt, odżywia i wzmacnia paznokcie, koi i łagodzi podrażnienia.

tragedia. Zjełczałe pranie

Kolejny produkt Eveline 1000000w1. A wiadomo, jak ma być milion, to nie ma nic. Tutaj niestety nie jest inaczej.

Krem ma lekką konsystencję. Delikatnie wodnistą. Wchłania się długo, tłuści. Na pewno nie nadaje się na dzień, bo wysmarujemy nim wszystko dookoła. Na noc też się nie nadaje, ale o tym zaraz.

Plus za opakowanie. Zgrabna tuba, praktyczne zamknięcie. Szata graficzna typowa dla Eveline, za którą ja osobiście nie przepadam, ale też mnie nie drażni.
Cena. Przystępna. 75ml za 10zł, więc nie majątek. Biorąc jednak pod uwagę działanie absolutnie krem tyle wart nie jest.
Ma odmładzać. Nie zauważyłam. Być może jakbym używała go kilka razy dziennie efekt jakiś by się pojawił. Przy używaniu raz dziennie nie widzę różnicy w stanie dłoni.
A teraz najważniejsze. Zapach. Wyklucza go z użytku niemal całkowicie. Zdarzyło wam się kiedyś wstawić pranie, a później zapomnieć wyjąc go z pralki? Mi się zdarzyło. Smród okropny. Ten krem "pachnie" identycznie. Pierwszy raz gdy go użyłam, akurat na noc, i akurat zmieniłam pościel miałam wrażenie że włożyłam ją wilgotną do szafki i stąd ten zapach, ale nie, to moje ręce. Tragedia.

Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze