Pantene, Pro-V, Ochrona Przed Wypadaniem, Odżywka do włosów

Pantene, Pro-V, Ochrona Przed Wypadaniem, Odżywka do włosów

Pantene Pro-V, Odżywka ochrona przed wypadaniem włosów wzmacnia włosy od nasady aż po same końce i skutecznie chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją. Zapewnia siłę od nasady aż po końce włosom delikatnym i łamliwym. Efekt; nawet o 97% mniej wypadających włosów.
Pantene Pro-V: Widocznie zdrowsze włosy po każdym umyciu. Zawartość witamin potwierdzona przez Szwajcarski Instytut Witamin
Sposób użycia: Nałóż na włosy, rozpoczynając od końcówek i kończąc u nasady. Spłucz obficie.

Uznałabym ją za bardzo dobrą ale...

...na wypadanie włosów to ona nie pomaga. No umówmy się żeby coś pomagało na wypadanie musi działać raczej na skórę głowy a nie końcówki. Więc głównego celu nie spełnia.
Ale teraz zaczyna się fala plusów odnośnie tego produktu.
Włosy są po jej użyciu naprawdę mięciutkie po wyschnięciu rozczesują się bezproblemowo. Nie puszą się ani nie są obciążone po prostu cudo.
Przyjemnie pachnie nie wiem czym ale bardzo lubię jej zapach.
Dobrze się nakłada sunie po włosach i rozkłada równo. Poza tym bezproblemowo się zmywa nie pozostawia tłustej warstwy.
Gdyby ktoś nie postanowił nazwać jej odżywką przeciw wypadaniu włosów dałabym ocenę pięć a w takim wypadku no niestety nie da się.

tak jak szampon..

Nie zdziałała cudów. Włosy wypadają mi w dużych ilościach.
Zaczęłam stosować witaminy i odżywkę z szamponem, ale jakoś szału nie ma.
Jest lepiej niż na początku, ale myślę, że to za mało, żeby się zachwycać..
Używam jej już od kilku miesięcy..

Niezła

Odżywka całkiem ok. Ładnie pachnie, przyzwoita cena, wygodne opakowanie, dobra dostępność. Odżywka ma gęstą konsystencję i bardzo dobrze wygładza włosy. Sprawia, że bardzo łatwo się rozczesują, są błyszczące i miękkie. Nie zauważyłam żeby obietnice producenta się spełniły, ale na pewno odżywka nie wpłynęła źle na ogólną kondycję włosów.

Naprawdę ją lubię

Bardzo fajna odżywka. Pozostawia włosy błyszczące, gładkie i śliskie. Nie są mocno obciążone i łatwo je rozczesać. Czy chroni przez "wypadaniem" (czyli łamaniem wg opisu producenta)? Nie wiem. Niby włosy wypadają mniej, ale czy jest to wyłącznie zasługa odżywki - w to wątpię. Mimo tego uważam ją za jedną z lepszych odżywek na rynku. No i ten zapach, śliczny :-)

Bardzo dobra odżywka

Bardzo dobra odżywka zresztą jak większość produktów z Pantene. jestem z niej niesamowicie zadowolona . Włosy są błyszczące dobrze się rozczesują wygładzone odżywione ,piękne. Ma bardzo fajną konsystencje która nie spływa z włosów i przyjemny zapach który uwielbiam . Fajnie że odzywka stoi na zakrętce dzięki temu produkt spływa na dół i możemy ją zużyć do samego końca. Nie zauważyłam ochrony przed wypadaniem ,być może dlatego bo nakładałam ją od ucha w dół a nie od nasady. Jestem bardzo pozytywnie z niej zadowolona i mogę polecić dałam za nią około 9 zł na promocji a starczyła mi na bardzo długo.

dobra

Odżywka łatwo się nakłada, nie jest bardzo gęsta ani rzadka, produkt jest wydajny. Pięknie pachnie, trochę jak kosmetyk profesjonalny :) Pozostawia włosy pachnące. Lekko zmiękcza włosy, są miłe w dotyku, choć oczekiwałabym by były bardziej miękkie. Rozczesywanie jest ułatwione. Ogromny plus za to, że nie obciąża fryzury. Odnośnie ochrony przed wypadaniem to całkiem możliwe, że trochę pomogła. Mam z tym duży problem i rzeczywiście ostatnio nie narzekałam. Nie sądzę jednak by na stałe poprawiła wygląd moich włosów, jedynie doraźnie, podczas jej stosowania. Mimo to godna polecenia!

Działa

Wg mnie odżywka dobrze się spisuje, jednak przy drugim opakowaniu używanym jeden po drugim już tak świetnie nie działa. Lepiej po skończonym opakowaniu kupić inną aby później do tej wrócić :)

Dodatkowo świetnie nawilża włosy, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Bardzo dobra:)

Odżywki używam razem w duecie z szamponem z tej samej serii i muszę stwierdzić, ze to bardzo dobry wybór:)
Kosmetyk ma dość gęstą, treściwą konsystencję i przyjemny, charakterystyczny dla pantene zapach. Wydajny- na moje półdługie włosy starcza ilość wielkości orzecha włoskiego. Nie spływa i nie scieka z włosków.
Mnie osobiscie odżywka bardzo pomogła- nie tylko mniej wypadają mi włosy, ale sama fryzura wygląda znakomicie. Włoski sa miękkie, ale zarazem mięsiste, bardzo przyjemne i gładkie w dotyku, ładnie lśnią, sa zdrowe i puszyste:)
Bardzo polecam, ja na pewno będę do niej wracać:)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego