Styling Effect, Wosk nabłyszczający Jedwabisty połysk (stara wersja)

Styling Effect, Wosk nabłyszczający Jedwabisty połysk (stara wersja)

Wosk nabłyszczający jest doskonały do włosów naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji, a także sztywnych, szorstkich i zniszczonych. Nadaje im piękny połysk i jedwabistą miękkość. Podkreśla loki, fale, pazurki. Nadaje gładkość fryzurze. Zawiera witaminę E, czynnik nabłyszczający, wosk pszczeli i ochronny filtr UV.

Super

Od jakiś 4 lat robię trwałą, właściwie to już nie pamiętam kiedy miałam proste włosy. Ostatnio zmieniłam fryzjera i Fryzjerka poleciła mi wosk Joanny. Ogólnie to o tym zapomniałam ale jak byłam w Superpharm , i zobaczyłam wosk od razu wzięłam do koszyka iii... jest super. użyłam go dziś pierwszy raz po umyciu na wilgotne włosy. loki sa pięknie rozdzielone , naprawdę wystarcza niewielka ilość. Trzeba tylko nie przesadzić. loki się nie puszą, są cudowne.

Używam tego produktu od: 2 dni ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[509020].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny na suche włosy,zwłaszcza końcówki

Dobry i tani...używam go regularnie po myciu włosów dobrze chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników np. podczas prostowania!:) dobrze chroni też końcówki.
Idealny dla dziewczyn które posiadają puszyste włosy i skłonne do przesuszania!!! Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[459806].usefull || 0 }}% pomocna.

zaskoczenie

Mam ten produkt na półce od dwóch lat. Stał sobie, a mnie kusiło raz po raz, żeby wywalic. Uzywałam na wiele sposobów, ale zawsze włosy były po nim tłuste i brzydkie, niezależnie od tego czy uzyłam odrobinę, czy więcej- efekt ten sam.

Ale. dwa lata minęły a wraz z nimi ochota na ciemne włosy. Zaczeło się- dekoloryzacja, rozjaśnianie, ciemny blond, średni blond, jasny blond.. I co tu ukrywac, włosy, szczególnie końce i od połowy długości ucierpiały. I wtedy spróbowałam tego wosku- w desperacji, bo włosy wyschły same i wyglądały okropnie. No więc mach mach tego wosku i ... wow.

Póki rozjasniam będe używac. Potem nie wiem ;)

Używam tego produktu od: pół roku regularnie
Ilość zużytych opakowań: 1/6? pierwszego mega wydajny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[408021].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

koszmar

Nigdy nie miałam czegoś gorszego na włosach! Po zastosowaniu naprawdę maciupkiej ilości moje włosy przez tydzień nie dały się doprowadzić do ładu mimo codziennego mycia... Oklapnięte, posklejane, a na dodatek wyczesywałam z nich okropną maź, przypominającą rozmoczone mydło oO Masakra. Nie polecam.
Używam tego produktu od: sama nie wiem...
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[405992].usefull || 0 }}% pomocna.

ostrożnie ;)

Mam dość fajne włosy, ładnie się układające, nie wymagające specjalnych zabiegów. Produktów do stylizacji nie używam wcale, jedynie ten wosk od czasu do czasu. Np. kiedy nie użyję po myciu odżywki. Ale uwaga - tylko w minimalnych ilościach!

Dozować go należy bardzo ostrożnie - inaczej pojawiają się problemy z tłustymi strąkami i przylizaniem włosów. Jest niesamowicie wydajny i chyba trwały, bo skoro używam od dawien dawna to pewnie się przeterminował, a nic nie czuć ani nie widać ;)
Największy plus - cudowny zapach!

Używam tego produktu od: kilku lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[362208].usefull || 0 }}% pomocna.

uniwersalny :)

Posiadam ten wosk już od kilku lat - jest mega wydajny (ciągle używam 1 opakowania) wczesniej rozcieralam odrobinkę na całości włosów (oczywiście oszczędnie;)) i efekt był świetny - lśniące, wygładzone, błyszczące włosy. Calkiem nie dawno znalazłam dla niego kolejne zastosowanie - otóż jeszcze do niedawna męczyłam się z łamiącymi czy rozdwajającymi się końcówkami - aż wpadłam na pomysł aby wosk wcierać dosc obficie własnie w końce (na noc). Efekt świetny - włosy zdrowe, gładkie i zero zniszczonych końcówek :). Opakowanie również praktyczne, konsystencja bez zarzutu, zapach przyjemny, cena wręcz śmieszna :) Polecam :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[334679].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry <3

Nie skleja włosów, nie sprawia że wyglądają na tłuste, idealny na puszenie. Ładny zapach, kolor i konsystencja. Jest bardzo wydajny bo wystarczy odrobinka a włosy już są ujarzmione :) Bardzo polecam <33

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: troszkę jednego!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[295711].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani i bardzo dobry

Polecam wszystkim puszącym kręconowłosym :D
Efekt który daje ten kosmetyk to bardziej wygładzone, poukładane loki. Oczywiście bardziej błyszczące :)
Ma bardzo fajną konsystencję i śliczny zapach. Poza tym jest tani i wydajny.
Czego chcieć więcej

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[288876].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawde dobry

Mam suche, krecone wlosy ze sklonnoscia do puszenia sie, dlatego od dawna szukam dobrego wosku, ktory by temu zapobiegal. Ten sprawdza sie naprawde dobrze. Latwo sie go rozprowadza, jest dosc miekki. Ladnie nablyszcza wlosy, ma przyjemny zapach. Jest bardzo wydajny a przy tym tani

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[257056].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na puszenie

Mam proste włosy suche i nie podcinam ich bo próbuję zapuścić. Ten kosmetyk jest wprost dla mnie idealny nakładam go tylko na końcówki zamiast serum i włosy sie nie puszą wyglądają zdrowiej i pięknie pachną.

Używam tego produktu od:3 lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[237810].usefull || 0 }}% pomocna.