Ecolab, Nawilżający krem do rąk

Ecolab, Nawilżający krem do rąk

Nawilżający krem do rąk Ecolab zawiera ponad 98,5 % składników pochodzenia roślinnego. Wchodzące w skład kremu składniki: olej ze słodkich migdałów, oczar wirginijski, miłorząb japoński, prowitamina B5 - nawilżają, zmiękczają, spowalniają procesy starzenia się komórek skóry, tonizują skórę rąk. Produkt nie zawiera silikonów i parabenów.

5/5

Krem ma bogaty, naturalny skład.
Jest to lekki krem, który bardzo szybko sie wchłania, nie zostawia tlustej warstwy. Przyjemnie pachnie.
Dobrze nawilża i regeneruje. Do codziennego użytku jest idealny. Jesli mamy jednak ekstremalnie zniszczone dłonie to na efekty trochę poczekamy, z racji tego ze jednak jest to lekki krem a nie tłusty.

Generalnie kocham tę markę

Bardzo dobry krem do rąk. Ma przepiękny zapach. Nie wiem czym dokładnie pachnie, ponieważ przestudiowałam skład i nic mi się z tym nie kojarzy, a zapach przypomina mi coś cytrusowego (?). Właśnie jeżeli chodzi o skład, to jest świetny, naturalny, Działanie kremu jest bardzo dobre, świetnie nawilża i odżywia dłonie, aczkolwiek zaznaczam, ze produkt należy do kategorii tych bardziej tłustych i treściwych, więc nie każdemu się spodoba, bądź najlepiej stosować go na noc. Świetnie pielęgnuje moje dłonie. Jest wydajny, bo stosuje go w niewielkiej ilości (ze względu na treściwą konsystencję) oraz tani. Nic dodać, nic ująć.

Super nawilża

to bardzo dobry nawilżający krem do rąk. Ma bardzo ładny zapach, delikatny i przyjemny. Krem jest lekko tłustawy ale migiem wchłania się w dłonie. Bardzo dobrze pielęgnuje skórę, jeśli jest problem z suchymi, pękającymi dłońmi, polecam jak najbardziej,bo mi pomógł w trybie natychmiastowym. Świetny skład Polecam

Przyjemny

Odżywczy krem-maska do rąk godny polecenia:
+ dobrze nawilża, odbudowuje warstwę ochronną
+ błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy
+ bardzo przyjemnie pachnie, choć dla niektórych osób zapach może być zbyt intensywny
+ dobry, bogaty skład
+ wydajny
+ cena jak za tej klasy naturalny kosmetyk jest bardzo dobra (kupiłam za 11 zł)

- trudno dostępny, więc nie wiem czy kupię ponownie

Lekki kremik

Kremu do rąk używam często i zawsze mam kilka, ten kupiłam w internetowej drogerii z rosyjskimi kosmetykami. Opakowanie to bardzo miękka tubka, z zamknięciem na "klik" które bardzo lubię, zapewnia wygodę stosowania, łatwo wydobyć krem gdyż konsystencja jest dość rzadka i leista, kolor mlecznobiały. Zapach jest bardzo przyjemny, łagodny i kremowy pozostaje na dłoniach. Krem szybko się wchłania, przyjemnie rozprowadza, dłonie pozostają wygładzone i nawilżone, nie jest to efekt długotrwały, po umyciu rąk całkowicie znika. Nie kupię ponownie ze względu na kosystencję, otworek się zapycha, krem jest mało wydajny, wystarczył na około miesiąc.

Używam tego produktu od: około 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie prawie skończone