Q10+R, Żel do ciała antycellulit

Q10+R, Żel do ciała antycellulit

Preparat efektywnie zwalcza cellulit. Zapobiega gromadzeniu się wody w tkankach, pobudza mikrokrążenie, ułatwia usuwanie toksyn z organizmu. Dzięki zawartości aktywnych koenzymów Q10 i R ujędrnia, wygładza i uelastycznia skórę. Idealnie się wchłania. Rezultaty widoczne już po 14 dniach regularnego stosowania (rano i wieczorem).

lepidło

Nie rozgrzewa, niezbyt wydajny jak dla mnie, powoli sie wchłania, ujędrnia skórę i... niemiłosiernie sie lepi!! Piżama jest przylepiona do nóg dopóki jej się samemu nie odklei. Ogólnie mówiąc nic nadzwyczajnego..

Używam tego produktu od:miesiąc

nic nadzwyczajnego:/

Zel jak każdy inny:/ Faktycznie szybko się wchłania i nawet przyjemnie pachnie ale poza tym nic! nawet nie wygładza skóry podczas gdy większość tego typu preparatów ładnie wygładza i ujędrnia skórę. Tak więc rozczarowałam się zważywszy,że produkty tej firmy są dość dobre i niedrogie.

Używam tego produktu od:miesiąca

Nic się nie dzieje

Nie rozgrzewa,czy regeneruje też nie sądzę.Po stosowaniu go,nie widziałam żadnej poprawy.Może jedynie to,że moja skóra była gładsza.Kolejny specyfik na cellulit,który mnie zawiódł.Na szczęscie "pomarańczowa skórka" nie jest u mnie bardzo widoczna.Po za tym lepsze efekty daje jazda na rowerze,i pływanie z masażem :):):)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Starzenie się skóry - dieta

nie polecam

kolejny nietrafiony zakup antycellulitowy. Ani nie likwiduje go czy nawet zmniejsza, moze lekko ujedrnia i uelastycznia, ale tez masuje sie codziennie , wiec nie wiem czyja to zasluga. A juz na pewno nie nawilza. To zel, szybko sie wchlania i nic poza tym, tylko ladnie pachnie. Osobiscie wiec nie polecam.

polecam

Stosuję żel od 2 tygodni 2 razy dziennie i... widzę poprawę. Skóra jest ujędrniona, a znienawidzony cellulit powoli ustępuje :-). Od razu przyznaję się że moja kuracja nie odranicza się do żelu- masuję się (w miarę możliwości 2xdziennie), stosuję peeliningi i zimno-ciepłe prysznice. Trudno jest mi więc powiedzieć w jakim stopniu sam żel by zadziałał.
Zapomniałabym dodać że ma super zapach.