Sephora, Colorful Blush (Róż do policzków)

Sephora, Colorful Blush (Róż do policzków)

Pojemność 3,2 g

Róże do policzków w 18 odcieniach matowych, satynowych lub opalizowanych. Naturalny i długotrwały rezultat. Aksamitna, drobna formuła idealnie łączy się ze skórą bez efektu obciążenia. Modulowana intensywność zależna od ilości aplikowanego produktu. Zawiera BHT znany z właściwości przeciwutleniających.

Piąteczka

05-Sweet on you!

Róż na pięć
+ ładny, naturalny kolor, żywego koralu
+ mocna pigmentacja
+ trwałość
+ brak pylenia
+ system freedom, możliwość wyjęcia różu z opakowania i przełożenia go do palety, opakowanie wielokrotnego użytku

Przygodę z różami Sephora zaczęłam od próbnika, którego otrzymałam w gratisie do zakupów. Jestem mocno zaskoczona ich jakością, intensywnością kolorów, różnorodnością. Ponadto perfumeria często obniża ceny swoich produktów i róż taki przy dobrych wiatrach możemy już kupić za ok. 15 zł., lub promocja 3za 2, - 20%, itp.
Warto wtedy skusić się na jeden z kolorów.

Sweet on you! to róż o wyjątkowo twarzowym kolorku, pasującym zarówno karnacjom jasnym jak i tym śniadym. To niezwykle interesujący, matowo-satynowy koral.
Jest intensywny i mocno napigmentowany dlatego radzę nakładać go oszczędną ręką. Dobrze się nakłada, rozciera i nie robi plam. Trwały. potrafi cały dzień przesiedzieć na policzku, z czasem lekko blednąc.
Niezwykle wydajny.
Polecam.

Amuse me, piękny ale ...

Niech was nie zwiedzie ten kolor, w rzeczywistości mój odcień jest bardziej brzoskwiniowy niż różowy! :) Lubię go za to, że nie pyli i nie osypuje i cudownie trzyma się pędzla. Nie jest mocno napigmentowany co może być minusem ale z drugiej strony patrząc na jego kolor to dzięki temu nie zrobimy sobie nim plam (tak, nawet te osoby, które uważają się za dwie lewe ręce w makijażu z łatwością opanują jego stosowanie). Na pierwszy rzut oka tego nie widać, na swatchu też nie ale zawiera on w sobie drobinki! Z początku myślałam, że to taki wiecie zwykły matowy odcień a wystarczyło lepsze światło i moim oczom ukazał się świetlisty blask! W tym opakowaniu naprawdę cudnie i migocze .... i to wszystko co oferują te drobinki. Na buzi ich nie ma, nie widać , nie ma blasku - owszem, róż nadaje subtelny rumieniec, pięknie się komponuje z moją cerę i kolorem włosów ale gdzieś zniknęły te setki drobinek, które ma w sobie. Kolejny jego walor: zdecydowanie lekka i aksamitna formuła, której nie czuć! Już po dotknięciu go palcem czuć taką fajną 'miękkości'. Jednak Amuse Me ma jedną poważną wadę - znika w okamgnieniu! I nie ważne ile go dasz: dużo, mało po jakieś 3 godzinach na policzku nie zostaje żaden ślad po nim, żadna plamka czy choćby mały rumieniec, nic. Należę do osób, które akurat różu poprawiać nie będą ale na większe wyjścia czy imprezy to wolę się nie martwić o fakt, że za kilka chwil będę musiała go znowu malować :) No dobra, żeby nie być już taką krytyczną to jest cholernie wydajny znaczy się, ja w ogóle nie zauważyłam żadnego śladu użytkowania na nim ;)

uwielbiam

Bardzo lubie te produkty za game kolorystyczna.
Jestem bardzo blada i dobranie odpowiedniego rozu nie jest takie latwe.
Roz latwo sie naklada, nie robi smug i dlugo sie utrzymuje.
Dodatkowo nie jest straszliwie napigmentowany, co sprawia, ze nie wygladam jak klaun po jednym pociagnieciu.
Opakowanie jest schludne i sie nie psuje.
Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny, bo starczyl mi na kilka donrych miesiecy.
Niestety dla mnie minusem jest cena.

fantastyczna pigmentacja, świetne kolory

Czaiłam się długo na jeden konkretny kolor, jakoś szkoda mi było zapłacić cenę regularną, jako że Sephora często ma różnorakie promocje (tylko kwestia czasu). Ostatecznie udało mi się upolować za jakieś 19 złotych, więc lepiej niż przyzwoicie.

Odcień, jaki oceniam, to 09 I'm shocked (uwielbiam takie obrazowe nazewnictwo) :)

Od razu przestrzegam, że te róże mają naprawdę mocną pigmentację, przekładającą się bezpośrednio na efekt na skórze. Wystarczy nabrać niewiele na pędzel, żeby kolor na policzku był dobrze widoczny, więc lepiej dozować go z wyczuciem. Jednak w aplikacji, o ile nie przesadzimy nabierając go za dużo, jest bardzo wygodny: świetne blendowanie, zero problemów z łączeniem się z innymi kosmetykami, nie ściera wcześniejszych warstw. Nakłada się równo i gładko, efekt można stopniować od lekkiego po teatralny, dla fanów takiego look'u ;)

Przekonałam się, że jego regularna cena uzasadniona jest pigmentacją, a co za tym idzie - wydajnością. Mam poważne obawy, że różem 09 I'm shocked zostaną kiedyś obarczeni moi spadkobiercy...

Warto spróbować, trwałość świetna, trzyma się na mnie podobnie wytrwale jak Bourjois, jestem bardzo na tak.

Rewelacja

- mocna pigmentacja (wystarczy odrobina muśnięta pędzlem, najlepiej o miękkim włosiu), wystarczy na pokolenia….
- drobno zmielony, przez co mamy efekt genialnie naturalny
- świetne kolory (oceniam 01 Shame On You - wygląda bardzo podobnie do tego ze zdjęcia), złamany róż, kojarzy mi się z wyblakłą na słońcu cegłą) na skórze nabiera cieplejszego odcienia, ładnie stapia się z bronzerem i podkładem
- jak dla mnie zaskakująca łatwość nakładania - zupełnie jakby trudno było z nim przesadzić, ale to kwestia odcienia - kolor jest tak idealny że wygląda dobrze nawet w większej ilości (ok, mam umiar, nawet w przesadzie :)
- matowy odcień, wygląda bardzo naturalnie
- można go nałożyć na powiekę i też wygląda dobrze
- w awaryjnej sytuacji wymodeluje twarz (popularny ostatnio trend na używanie różu do modelowania, w tym przypadku efekt nie będzie groteskowy ani sceniczny)
- pięknie ożywia skórę
- trwały, trudno go zdjąć (co może być też minusem, ale jak dla mnie - pozytyw)
- łatwa dostępność
- demokratyczna cena - ok, nie są to grosiki, ale są też róże kilkakrotnie droższe…
można też poczekać na promocję i kupić za 50%
- producent przewidział, że możemy chcieć przełożyć go do osobnej kasety i jest miejsce na podważenie tacki, pełen profesjonalizm!
- można nakładać i palcem, i pędzlem
- nie pyli

brak

super trwały

Duży plus, bardzo go lubie
plusy:
+wydajność
+duże opakowanie
+trwałość
+duży wybór odcieni
+matowy w 100%
+wygląda naturalnie

chyba tylko jeden minus -cena

Mocny kolor.

+ bogata gama kolorystyczna
+ trwały, pozostanie z nami od rana do wieczora
+ dobrze się rozciera
+ współpracuje z każdym rodzajem podkładu ( zarówno z rozświetlającymi jak i mocno kryjącymi)
+ dodaje twarzy wigoru i odejmuje lat
+ nie zbryla się, nie ma twardej powierzchni, przy czym jednocześnie się nie pyli

+/- bardzo mocna pigmentacja, osoby niewprawione proszone są o rozwagę, łatwo przesadzić i uzyskać efekt matrioszki
+/- bezzapachowy
+/- cena, ale Sephora oferuje wiele wyprzedaży i promocji. Ja swój egzemplarz nabyłam za niecałe 20 zł.

- opakowanie często się zacina, sprawia trudności przy otwieraniu

Małe cudeńko.

Posiadam odcień So Shy N°02 -bardzo naturalny, twarzowy kolorek. Matowy. Praktycznie daje efekt naturalnego rumieńca.
Utrzymuje sie cały dzień i jest bardzo wydajny. Kupiłam go we wrześniu i używam codziennie a ubytku nie widać. Odkąd go mam innych róży do policzków nie używam.
Mój odcień jest idealny dla osób co nie mają zbyt dużo wprawy w malowaniu rumieńców. Polecam wszystkim, którzy pragną naturalnego i długotrwałego efektu w dobrej cenie.
Jakością dorównuje produktom wysokopółkowym - różnicy nie widzę, no chyba, że w cenie...hehe... Produkt na piątkę!!!

polecam

Mam kilka odcieni i z każdego jestem bardzo zadowolona. Najbardziej podoba mi się praktyczne opakowanie, wkład można przełożyć do kasetki, oszczędzając miejsce w kosmetyczce.

Produkt jest dobrze napigmentowany, trzeba się z nim obchodzić oszczędnie, dzięki czemu jest bardzo wydajny, co więcej nie kruszy się nie pyli. Formuła nie wysusza skóry, dobrze i długo się utrzymuje na skórze - przez cały dzień nie wymaga poprawek. Bardzo udany produkt Sephory, nie jestem fanką tej marki, ale róże mają świetne. Polecam.

Super produkt!

Oceniam odcień 05

Róż wysokiej jakości.
Idealnie można dostosować ilość używanego różu aby nie zrobić sobie maski.
Mój kolor jest dosyć żywy i nie potrzeba wiele żeby wykończyć makijaż.
Sam róż bez problemu można nabrać na pędzel, nie będzie się osypywał ani kruszył w opakowaniu.
Opakowanie estetyczne jak, zresztą wszystkie produkty Sephory.