Avon, Advance Techniques, Supreme Oils with Nutri 5 Complex (Intensywna kuracja odżywcza dodająca blasku)

Głęboko odżywia włosy, wzmacnia je i nadaje im olśniewający blask.
Sposób użycia: Po zastosowaniu szamponu i odżywki, nałożyć na włosy. Pozostawić na 1 minutę. Dokładnie spłukać.

Nie za tą cenę Kochaniutki... ;)

Avon Advance Techniques - Supreme Oils intensywna kuracja dodająca blasku z kompleksem Nutri5.
Producent zaleca użycie jej po umyciu i użyciu odżywki, tak więc zrobiłam.
Produkt ma plusy jak i minusy, dlatego mam mieszane uczucia.
W sumie minusem jest wydajność, trzeba sporo produktu, żeby uzyskać jakikolwiek efekt.
Próbowałam produktu 2x za pierwszym razem odrobinę, drugi raz troszkę więcej.
Cena też jest zbyt wysoka jak na taki produkt, jednak cieszę się, że mogę przetestować go za darmo, bo otrzymałam go w prezencie, cena produktu to oryginalnie 23zł - nie dałabym za niego aż tyle.
Plusem jest zdecydowanie zapach, bardzo delikatny i miły, lekko perfumowany. Pozostaje on dość długo na włosach.
Na pewno odżywia włosy, nawilża je, wzmacnia i ułatwia rozczesywanie.
Po wysuszeniu rzeczywiście włosy wydają sie bardziej lśniące.
Co do ceny i wydajności - jak pisałam wyżej nie jestem zadowolona.
jednak placem produkt, jeśli znajdzie się on w niższej cenie w katalogu.
Mała, czarna tubka ze złotymi napisami dodaje elegancji, ale nie chodzi tu przecież o wygląd.

Produkt placebo.

Ta odżywka raczej nie poprawi stanu włosów (na swoich nie zauważyłam), ale dzięki niej nie było kołtunów i po myciu były łatwe w rozczesywaniu i gładkie. Do tego celu mogłabym ją stosować.

Konsystencja: dość rzadka, ale nie spływa z włosów, może uciekać z dłoni. Kolor lekko żółty.

Działanie: znam całą serię tych kosmetyków, najlepiej wspominam odżywkę w spray'u. Kuracja nie poprawiła wyglądu moich włosów, ale nadała im blask, łatwe rozczesywanie, ujarzmienie. Pomimo zawartości olejów w składzie, włosy nie były obciążone, przyklapnięte, czy szybciej były nieświeże. Jednak powinno się ją nakładać od uszu w dół, bo może okazać się za ciężka. Dla mnie to produkt placebo, złego nic mi nie zrobiła, ale też nie zauważyłam efektów wow! Dla ułatwienia w rozczesywaniu i wygładzeniu mogę po nią sięgać.

Zapach: pachnie pięknie jak cała linia- jak luksusowe olejki, przyjemne perfumy, subtelnie wyczuwalny w ciągu dnia.

Opakowanie: tuba jest miękka, ładna szata graficzna, poręczne w używaniu.

Brak efektu wow

Ta kuracja to w zasadzie taka ekspresowa odżywka. Na opakowaniu jest napisane by użyć jej po zastosowaniu szamponu i odżywki i po 1 minucie spłukać ja trzymałam ją dłużej około 10-15minut. Konsystencja jest w porządku produkt nie spływa z włosów.Bardzo podoba mi się zapach tej odżywki. Jeśli chodzi o działanie to nie zauważyłam efektów wow.Włosy nie były tak miękkie jak zawsze po użyciu innych odzywek, może nie były szorstkie ale czułam w dotyku, że są mało nawilżone i troszkę się puszyły. To już drugi produkt Avonu, który nie służy moim włosom.

Świetne uzupełnienie innych odżywek

Bardzo fajna odżywka w koncentracie, opakowanie jest miniaturowe, ale nakładamy jej bardzo małą ilość (wcieram ją dokładnie we włosy, bardziej jak serum, niż jak odżywki, których zawsze nakładam dużo, tak żeby dodatkowo oblepiły włosy).

Ma dość rzadką formułę, jednak nałożona w małej ilości nie spływa z włosów, a jest przy tym skuteczna.
Zapach jest przyjemny i nienachalny.

Stosuję ją najczęściej wtedy, gdy na włosy nakładam mniej odżywczą maskę, np. na objętość. Ponieważ mam suche włosy i taka maska im absolutnie nie wystarczy, nakładam wtedy jednocześnie kurację Avonu tylko na dolną część włosów (około 5 cm). Wszystko zawijam w ręcznik i idę się relaksować :)

Tak stosowana kuracja daje na moich włosach odczuwalne rezultaty. Zazwyczaj jeśli w danym dniu nie stosuję odżywczej albo nawilżającej maski, a tylko taką na objętość, końce włosów są nadal dość suche. Przy nałożeniu tej kuracji, są zdecydowanie bardziej elastyczne, wygładzone i nawilżone.

Odżywkę trzymam jednak dłużej niż jest to zalecane (około 15-30 minut), moje włosy wymagają więcej odżywienia. Dla kogoś z normalnymi, niefarbowanymi włosami pewnie wystarczy dosłownie parę minut.

Opakowanie jest malutkie i nawet pomimo tego, że stosujemy niewielką ilość, kuracja szybko się kończy. To jedyne moje zastrzeżenie, poza tym jestem z niej bardzo zadowolona (i jest to też świetne rozwiązanie w podróży, gdy nie chcemy tachać ze sobą wielkich pudełek).

Taki mały, kompaktowy wygładzacz końcówek, godny uwagi.

Fajna kuracja

Zalety:
- kosmetyk o pięknym olejkowym, marokańskim zapachu
- śliska formuła bardzo dobrze pokrywa włosy i nie spływa z nich
- wygładza i nadaje miękkość, sprawia że lepiej się rozczesują
- dobra cena
- szybko działa - od pierwszego użycia poprawia wygląd włosów, przede wszystkim dodaje im miękkości i blasku
- regularnie stosowana odbudowuje włosy dzięki zawartości 5 olejków

Wady:
- szybko się kończy
- obciąża włosy