Bell, HYPOAllergenic, CC Cream Make-Up (Hypoalergiczny krem CC)

Bell, HYPOAllergenic, CC Cream Make-Up (Hypoalergiczny krem CC)

Lekki podkład o konsystencji i właściwościach pielęgnacyjnych kremu. Wyrównuje koloryt skóry, dodaje cerze blasku i zmniejsza oznaki zmęczenia. Jego działanie nawilżające sprawia, że twarz jest idealnie gładka i odżywiona, dzięki czemu wygląda ona naturalnie i świeżo. Lekka formuła ułatwia aplikację oraz nadaje makijażowi aksamitne wykończenie, nie pozostawiając smug.

nawilżające
Krycie
lekkie
kremy BB i CC

Hit na lato

Idealny zamiennik standardowych podkładów w upalne dni. Ma idealną konsystencję i dobrze się aplikuje, wyrównuje koloryt skóry. Używam go codziennie, zimą jako baza pod makijaż a latem jako delikatny fluid. Krem również maskuje lekkie zaczerwienienia.

Najlepszy na lato

Krem kupiłam z polecenia Maxineczki, ponieważ szukałam czegoś, co będę mogła zabrać na wakacje. Na początku niezbyt się z nim polubiłam, ponieważ używałam go bez bazy i ze słabym pudrem, więc szybko mi się ścierał i mocno się świecił. Jednak z bazą z Bielendy i sypkim pudrem naprawdę go pokochałam. Niestety już od bardzo dawna nie widzę go w żadnej popularnej drogerii, a już mi się skończył - aż przecięłam tubkę, żeby wydobyć resztki :( Wiadomo, że krycie ma minimalne, ale mi to nie przeszkadza, bo na niedoskonałości dokładam sobie korektor.

Miłość.

Posiadam kolor 01 PORCELAIN.
Opakowanie, to jest leciutka tubka, przyjazna podróżą. Kolor 01 to jest to jasny kolor idealnie wtapiający się w moją bladą karnację, ma lekko żółtawe tony i co najważniejsze nie posiada ani grama różu. Krem jest bardzo leciutki, nie obciąża skóry i ma lekkie krycie (na pewno nie poradzi sobie z niedoskonałościami). Nie jest on długotrwały, na imprezy zdecydowanie odpada, dość szybko się ściera, ale w ładny sposób, bez plam, dla mnie jest to podkład na co dzień. Jeżeli chodzi o jego wydajność to jestem zadowolona, mam go od 8 miesięcy i używam go naprzemiennie z innymi podkładami, ale były tygodnie kiedy używałam tylko jego i mam jeszcze ten sam egzemplarz. Jeżeli uda mi się jeszcze gdzieś go kupić, bo kupiłam go w "cenie na do widzenia", to na pewno zrobię spory zapas ;)

Okej

Kryje tak na co dzien. Na mojej suchej skorze trzyma sie caly dzien. Kest gumiasty gdy go sie naklada palcami ale nie zostawia smug ani plam.
Wyrownuje kolor i niezbyt wiele. Kupilam za dyszke i uwazam, ze to byla dobra cena.

Mój ulubieniec!

Opakowanie kremu to zwykła tubka, przez niewielki otwór bez problemu można wydobyć dowolną ilość produktu. Tubka jest zakręcana. Szata graficzna, którą określiłabym jako neutralną całkowicie mi odpowiada.
Jestem mile zaskoczona kolorystyką. Numer 01 jest moim faworytem. Krem utrzymuje się na twarzy około 6 godzin bez żadnych poprawek, nie podkreśla skórek, nawilża skórę i nie waży się. Uwielbiam takie delikatne wykończenie, niemal niezauważalny na twarzy, wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski. Super produkt! Szkoda, że został wycofany z większości drogerii.

Kocham!!!

Uwielbiam ten krem CC. Używam namiętnie i nieprzerwanie od dwóch lat chyba. Za mną pewnie z osiem tubek! Jest najlepszy. Kolor jasny, z żółtymi tonami - pięknie wygląda na skórze. Wyrównuje koloryt, jest lekki, delikatny. Mnie to w zupełności wystarcza. Zdecydowany MUST HAVE! I za grosze!
Bardzo wydajny!
A, i najważniejsza rzecz - nakładam go tylko gąbeczką. Wcześniej próbowałam pędzlami i palcami - te sposoby się nie sprawdziły.

Chyba najlepszy krem BB/CC dostępny w drogeriach

Moja cera jest wymagająca, ale wolę czasem odpocząć od kryjących, matujących podkładów i nałożyć coś lżejszego.
Krem ma lekką, przyjemną konsystencję. Bez problemu aplikuję go na twarz gąbką lub palcami. Daje ładny, naturalny efekt na skórze bez obciążenia jej. Można przesadzić z aplikacją, ale myślę, że tak jest z każdym produktem do makijażu.
Mój kolor to 01 porcelain - jasny, neutralny odcień. Trochę ciemnieje, ale nie jakoś znacząco.
Krycie ma lekkie, po kilku godzinach świeci się, wymaga poprawek i trwałość też ma średnią. Ale to krem CC, więc nie oczekiwałam po nie wiadomo czego. Myślę, że spełnia swoją rolę i jest to produkt godny polecenia, zwłaszcza w letnie dni.

PS: Nie pamiętam ceny, ale pewnie coś koło 20 zł w Rossmannie.

tani i dostępny

Krem zamknięty w tubce z cieniutkim dzióbkiem, dzięki któremu dozujemy odpowiednią ilość. Jak to przy kremie CC krycie lekkie. Krem można stosować bez kremu nawilżającego, nie wysusza i nie powoduje niespodzianek.
Ja stosuje go samego, gdy potrzebuje wyrównania kolorytu lub jako baza pod podkład przy większych wyjściach.

Świetny, nawet dla cery z problemami

Krem ten kupiłam w lecie 2 lata temu, głównie ze względu na panujące upały. Potrzebowałam wówczas czegoś, co nie przeciąży mojej skóry, ale jednocześnie zakryje drobne niedoskonałości i ujednolici kolor. I trafiłam w dziesiątkę!
Krem potrafi zbudować piękne krycie, nawet na problematycznej skórze, a do tego jest lekki i nie zapycha porów, dodatkowo nie tworzy efektu maski - twarz wygląda naturalnie. Teraz używam go przez cały rok, jako samodzielny produkt lub mieszam z cięższymi fluidami.

Lubię do niego wracać

Bardzo lubię wracać do tego kremu cc. Ma lekką formułę i ładne kolory. Jak na krem cc bardzo dobrze kryje i trzyma się długo na twarzy. Jednak ostatnio wybierając sie na miasto chcąc go kupić, nigdzie nie mogłam go znaleźć. Mam nadzieję ,że wkrótce znowu będę mogła go zakupić. Polecam bardzo serdecznie.

Chyba najlepszy krem koloryzujący, jakiego używałam

Jak za taką cenę jakość jak najbardziej okej. Jako że nie jest to podkład, tylko krem, nie oczekiwałam od niego, żeby krycie było mocne. I nie pomyliłam się. Krem kryje lekko, niemożliwe więc jest uzyskanie efektu maski (nawet wraz z pudrem). Po wyciśnięciu kremu z tubki kolor może wydawać się zbyt "szarawy" (kupuję 01 Porcelain), ale po nałożeniu na twarz jest bardzo naturalny, nie ma zbyt dużo żółtego ani różowego pigmentu. Trwałość mogłaby być lepsza, po 4-6 godzinach zaczyna znikać, ale za tę cenę to i tak powyżej normy. Konsystencja nie jest ani zbyt lejąca się, ani nie zastyga jeszcze na palcach. Z napigmentowanych kremów jest to zdecydowanie najlepszy, jakich używałam.

Bardzo lekka formuła

Fluid znajduje się w wygodnym opakowaniu, które ma wąski dziubek, podobny do tego jaki posiadają kremy pod oczy. Dozuje odpowienią ilość produktu.
Odcień 01 Porcelain jest jasny, bez różowych tonów (minimalnie ciemniejszy od Revlon ColorStay 150 Buff).
Konsystencję ma kremową. Dobrze rozprowadza się, nie robi smug ani plam. Szybko się wchłania i stapia się z cerą. Krycie jest praktycznie zerowe. Po nałożeniu prawie go nie widać, zachowuje się trochę jak krem tonujący, ot taki zabarwiony krem nawilżający. Daje bardzo delikatne, satynowe wykończenie, a cera dzięki niemu wygląda naturalnie, zdrowo i promiennie.
Dobry dla cer mało wymagających i nie mających wiele do zatuszowania.

Zalety:
+jasny odcień,
+nie ciemnieje,
+nie powoduje powstawania wyprysków,
+nie wchodzi w pory,
+nie podkreśla suchych skórek i zmarszczek,
+jest lekki i nie robi maski,
+wygodne opakowanie,
+cena.

Wady:
-minimalne krycie, praktycznie jest niewidoczny,
-nie kryje zaczerwienień,
-ze względu na kiepskie krycie nie wyrównuje też kolorytu skóry,
-nie maskuje niedoskonałości.