Bell, HYPOAllergenic, CC Cream Make-Up (Hypoalergiczny krem CC)

Bell, HYPOAllergenic, CC Cream Make-Up (Hypoalergiczny krem CC)

Lekki podkład o konsystencji i właściwościach pielęgnacyjnych kremu. Wyrównuje koloryt skóry, dodaje cerze blasku i zmniejsza oznaki zmęczenia. Jego działanie nawilżające sprawia, że twarz jest idealnie gładka i odżywiona, dzięki czemu wygląda ona naturalnie i świeżo. Lekka formuła ułatwia aplikację oraz nadaje makijażowi aksamitne wykończenie, nie pozostawiając smug.

nawilżające
Krycie
lekkie
kremy BB i CC

Chyba najlepszy krem BB/CC dostępny w drogeriach

Moja cera jest wymagająca, ale wolę czasem odpocząć od kryjących, matujących podkładów i nałożyć coś lżejszego.
Krem ma lekką, przyjemną konsystencję. Bez problemu aplikuję go na twarz gąbką lub palcami. Daje ładny, naturalny efekt na skórze bez obciążenia jej. Można przesadzić z aplikacją, ale myślę, że tak jest z każdym produktem do makijażu.
Mój kolor to 01 porcelain - jasny, neutralny odcień. Trochę ciemnieje, ale nie jakoś znacząco.
Krycie ma lekkie, po kilku godzinach świeci się, wymaga poprawek i trwałość też ma średnią. Ale to krem CC, więc nie oczekiwałam po nie wiadomo czego. Myślę, że spełnia swoją rolę i jest to produkt godny polecenia, zwłaszcza w letnie dni.

PS: Nie pamiętam ceny, ale pewnie coś koło 20 zł w Rossmannie.

tani i dostępny

Krem zamknięty w tubce z cieniutkim dzióbkiem, dzięki któremu dozujemy odpowiednią ilość. Jak to przy kremie CC krycie lekkie. Krem można stosować bez kremu nawilżającego, nie wysusza i nie powoduje niespodzianek.
Ja stosuje go samego, gdy potrzebuje wyrównania kolorytu lub jako baza pod podkład przy większych wyjściach.

Świetny, nawet dla cery z problemami

Krem ten kupiłam w lecie 2 lata temu, głównie ze względu na panujące upały. Potrzebowałam wówczas czegoś, co nie przeciąży mojej skóry, ale jednocześnie zakryje drobne niedoskonałości i ujednolici kolor. I trafiłam w dziesiątkę!
Krem potrafi zbudować piękne krycie, nawet na problematycznej skórze, a do tego jest lekki i nie zapycha porów, dodatkowo nie tworzy efektu maski - twarz wygląda naturalnie. Teraz używam go przez cały rok, jako samodzielny produkt lub mieszam z cięższymi fluidami.

Lubię do niego wracać

Bardzo lubię wracać do tego kremu cc. Ma lekką formułę i ładne kolory. Jak na krem cc bardzo dobrze kryje i trzyma się długo na twarzy. Jednak ostatnio wybierając sie na miasto chcąc go kupić, nigdzie nie mogłam go znaleźć. Mam nadzieję ,że wkrótce znowu będę mogła go zakupić. Polecam bardzo serdecznie.

Chyba najlepszy krem koloryzujący, jakiego używałam

Jak za taką cenę jakość jak najbardziej okej. Jako że nie jest to podkład, tylko krem, nie oczekiwałam od niego, żeby krycie było mocne. I nie pomyliłam się. Krem kryje lekko, niemożliwe więc jest uzyskanie efektu maski (nawet wraz z pudrem). Po wyciśnięciu kremu z tubki kolor może wydawać się zbyt "szarawy" (kupuję 01 Porcelain), ale po nałożeniu na twarz jest bardzo naturalny, nie ma zbyt dużo żółtego ani różowego pigmentu. Trwałość mogłaby być lepsza, po 4-6 godzinach zaczyna znikać, ale za tę cenę to i tak powyżej normy. Konsystencja nie jest ani zbyt lejąca się, ani nie zastyga jeszcze na palcach. Z napigmentowanych kremów jest to zdecydowanie najlepszy, jakich używałam.

Bardzo lekka formuła

Fluid znajduje się w wygodnym opakowaniu, które ma wąski dziubek, podobny do tego jaki posiadają kremy pod oczy. Dozuje odpowienią ilość produktu.
Odcień 01 Porcelain jest jasny, bez różowych tonów (minimalnie ciemniejszy od Revlon ColorStay 150 Buff).
Konsystencję ma kremową. Dobrze rozprowadza się, nie robi smug ani plam. Szybko się wchłania i stapia się z cerą. Krycie jest praktycznie zerowe. Po nałożeniu prawie go nie widać, zachowuje się trochę jak krem tonujący, ot taki zabarwiony krem nawilżający. Daje bardzo delikatne, satynowe wykończenie, a cera dzięki niemu wygląda naturalnie, zdrowo i promiennie.
Dobry dla cer mało wymagających i nie mających wiele do zatuszowania.

Zalety:
+jasny odcień,
+nie ciemnieje,
+nie powoduje powstawania wyprysków,
+nie wchodzi w pory,
+nie podkreśla suchych skórek i zmarszczek,
+jest lekki i nie robi maski,
+wygodne opakowanie,
+cena.

Wady:
-minimalne krycie, praktycznie jest niewidoczny,
-nie kryje zaczerwienień,
-ze względu na kiepskie krycie nie wyrównuje też kolorytu skóry,
-nie maskuje niedoskonałości.

Fajny

Jest mały, więc zawsze mam go w kosmetyczce. Ogólnie nakładam go gdy już muszę, aczkolwiek nie oznacza to że krem nie jest dobry, wręcz przeciwnie!- jest bdb! Ładnie się rozprowadza, jest trwały i mnie nie uczulił. -Dlatego jestem zadowolona

Gwarancja naturalnego wyglądu

Czasem bywa, że chcąc pozwolić skórze odpocząć od kosmetyków kolorowych, rezygnuję z pełnego makijażu. Mogę nie użyć tuszu, cieni do powiek, itp, jednakże nigdy nie rezygnuję z produktu, który choć trochę ukryje niedoskonałości mojej cery, z którymi się borykam. Ten krem sprawdza się wówczas idealnie. Szczerze powiedziawszy to działa bardziej nie jak krem, ale jak podkład, z tą różnicą, że jest dużo łagodniejszy dla skóry.
Krem ma idealną konsystencję, jest bardzo wydajny, dobrze się rozprowadza i idealnie stapia ze skórą, w znacznej mierze maskując niedoskonałości i pozostawiając ją naturalnie wyglądającą.
Jest lekki, nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać, jest bezpieczny dla cery wrażliwej (często występują u mnie podrażnienia, a on ich nie nasila)
W przeciwieństwie do kremów BB i CC, których używałam wcześniej, ten nie powoduje szybszego przetłuszczania się cery.
Dobrze sprawdza się w okresie letnim.
Zdarza mi się również stosować go pod podkład zamiast kremu na dzień i efekt również bywa zadowalający.
Cieszę się, że go odkryłam. Zużyłam do tej pory dwa opakowania i jak na razie jest ok.
Ogólnie-produkt jak najbardziej godny polecenia,

Lepszy niż BB

Jest to lekki krem cc, który nie obciąża skóry a ładnie wyrównuje jej koloryt. Polecałabym go jednak osobie, która nie ma problemów z cerą, bo nie ma on jakiegoś mocnego krycia. Podkład ma żółte odcienie, które ładnie stapiają się ze skórą. Dobrze rozprowadza się go zarówno palcami jak i pędzlem. Daje on ładny, naturalny efekt a przy tym nie jest widoczny na twarzy. Bardzo lubię używać ten produkt do takiego lekkiego, dziennego makijażu, zwłaszcza,że z trwałością u niego również nie ma problemu.

Godny polecenia

To było duże zaskoczenie. Kupiłam przypadkiem na promocji w Rossmanie i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ten produkt. Przede wszystkim ma piękne kolory, które idealnie pasują do mojej skóry. Krem na lekką, bardzo przyjemną konsystencję i szybko się wchłania. Wyrównuje koloryt, delikatnie maskuje niedoskonałości. Nie ma pełnego krycia ale to w końcu krem CC. Jest bardzo wydajny, opakowanie wystarcza na kilka miesięcy. Jest bardzo dobry produkt w niskiej cenie, który świetnie się sprawdza latem, na codzień kiedy nie potrzebujemy mocnego krycia. Twarz wygląda zdrowo i promiennie. Nie jest super trwały, wymaga ponownego nałożenia w ciągu dnia, ale to tylko krem, więc nie dziwi mnie to.

Jestem na tak

Leciutki krem CC idealny na codzień szczególnie w upalne dni. Skóra po nim jest wygładzona, lekkie ale nie za słabe krycie radzi sobie z zaczerwienieniami i z drobnymi niedoskonałościami cery. Dotychczas najlepszy tego typu produkt jaki wypróbowałam.

Idealny produkt do codziennego makijażu!

Cream cc z bell to produkt idealny do stowania przy makijażu dziennym. Nie obciąża skóry, a wręcz ją pielęgnuje. Lekki, ładnie żółciutki, stapia się ze skórą. Jest to produkt o lekkim kryciu, wyrównuje koloryt skóry. Przy pojedynczych, intensywniejszych niedoskonałościach potrzebny będzie korektor. Mój must have ma dzień!