Florena, Traubenkernöl & Sojaöl, Handcreme (Odżywczy krem do rąk z olejem z pestek winogronowych i olejem sojowym)

Bogaty w naturalne składniki odżywcze, pielęgnuje dłonie i paznokcie. Krem Florena z olejem z pestek winogronowych i olejem sojowym nie zawiera środków konserwujących ani barwników, dzięki czemu pielęgnuje w naturalny sposób. Działa przeciwzapalnie i łagodzi wszelkie podrażnienia skóry rąk i paznokci, wspiera naturalną ich regenerację, działa kojąco. Wzmacnia zdolności naprawcze skóry i wspiera odnowę komórek skóry. Skóra promienieje, jest wyraźnie gładsza i bardziej chroniona przed nadmierną wilgocią, oznaki starzenia się skóry są w znacznym stopniu zmniejszone. Doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji. Bez barwników, parafiny, emulgatorów PEG. Przebadany dermatologicznie.

Dobry krem

Krem ten kupiłam będąc w Niemczech, u nas nie jest dostępny stacjonarnie a szkoda.
Krem ma nawet wygodne w użytkowaniu opakowanie.
Zapach jest po prostu przepiękny, mogę wąchać soje dłonie cały czas.
Działanie. Krem dobrze nawilża dłonie nie zostawiając mokrej czy lepkiej warstwy. Szybko się wchłania. Jestem bardzo z niego zadowolona.
Dostępność. No niestety nie można go kupić u nas, ale widziałam go na Allegro.
Cena. Jest dość tani bo w promocji dałam ok 1 euro.
Jest naprawdę fajny, tani i skuteczny i bardzo ubolewam że u nas prawie nie do zdobycia.

Jak dla mnie bardzo dobry

Krem przywiozła dla mnie koleżanka z Berlina, stacjonarnie nie jest dostępny. Opakowanie to miękka tubka z zamknięciem typu "klik" . Konsystencja idealna, nie za gęsta ani za wodnista, dobrze się wsmarowuje w dłonie. Krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Bardzo ładnie pachnie, zapach jest delikatny, nieduszący. Przy regularnym stosowaniu krem wygładza skórę, staje się ona bardzo przyjemna w dotyku, miękka, aksamitna. Polecam.