Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Ultra Beauty, Lip Stylo (Szminka `Usta w kolorze`)

Avon, Ultra Beauty, Lip Stylo (Szminka `Usta w kolorze`)

Pojemność 1,8 g

Szminka nadająca długotrwały kolor, bez wysuszania ust. Zawiera filtr SPF 15. Kremowa formuła nadaje długotrwały kolor nie wysuszając ust. Chroni przed promieniowaniem. Gładko się rozprowadza. Jak stosować: Nałóż szminkę zaczynając od środka ust i przesuwając się ku kącikom. Następnie złączając usta rozprowadź kolor równomiernie, nadmiar szminki usuń, odciskając ją na chusteczce. Jeśli masz bardzo suche usta możesz najpierw je delikatnie złuszczyć w celu zapewnienia jednolitego krycia. Aby uzyskać lepszy efekt obrysuj kontur ust konturówką w neutralnym odcieniu i nałóż szminkę.
Dostęp w 9 odcieniach.

w sztyfcie
kryjące, nawilżające
Efekt
perłowe

Dobra na jesień

Miałam brąz czerwony... Dość ciekawy i oryginalny kolor. Śmiało mogę stwierdzić, że nie wyobrazalam sobie tak dobrego produktu. Znowu zasada, że tanie może być dobre się sprawdza.
Szminka kosztuje około 9 zł, śmieszne pieniądze - przyznajcie.
W tej cenie mam ładne opakowanie, działający mechanizm, i świetną zawartość.
Sztyft jest w idealnym rozmiarze i ładnie sunie po ustach. Kolor jest mocny, żywy i trwały. Nie wysusza ust, wygląda ładnie...
Kolor schodzi powoli i równo... Pozostawiając lekki pigment. Niedoceniany produkt, ale może to i lepiej.... Można się nacieszyć ceną. Kolor na każdych ustach wygląda inaczej..

Szminka na tak

Posiadam dwa odcienie Vintage Pink i Totally Twig. Oba kolory są łądne i twarzowe. Pierwsza z wymienionych niestety przyszła i wadliwa, bo przy otwarciu wypadła mi na podłogę cała jej zawartość. Ale, że podłoga była czysta, to włożyłąm ją spowrotem na swoje miejsce. Uważam to za małą wpadkę firmy Avon , ale nie będę tego szczegółu brała pod uwagę podczas oceny, ponieważ druga szminka przyszła całą i zdrowa :)
Pomadka nie wysusza ust. Nadaje im głęboki wyrazisty kolor już po pierwszym pociągnięciu. Ma konsystencję kremową. Przyjemnie się nią maluje. Szminka pokrywa w całości usta, nie ma żadnych prześwitów-co uważam za duży plus. Jest mało wydajna. Dość szybko się kończy. Za to na ustach długo się trzyma. Nie rozmazuje się. Na pewno w przyszłości kupię jeszcze inne odcienie.

Godna polecenia

Jedna z moich ulubionych szminek. Jest tania, łatwo dostępna, bardzo trwała (choć producent nie podkreśla tego w katalogu - a powinien, bo jest się czym chwalić), bardzo równomiernie schodzi z ust, nie wysusza.
Można na niej polegać - nie zawiedzie w ciągu dnia.
Ładne, zgrabne opakowanie.
Nie ma za co się przyczepić :)

Hity z katologu Avon 02/2018 walentynki

Neutralna

Nie jest ani zła, ani jakaś wspaniała, neutralna. Daje dobre nawilżenie na ustach, ładnie naturalnie wygląda, jest dość trwała. Nie wysusza ust. Opakowanie jest dość wygodne, a sama pomadka wydajna. Bardzo dobrze rozprowadza się na ustach i super je podkreśla.

Taka sobie...

Mam dwa kolory. Nie mogę jednak sprawdzić kolorów, bo naklejki zdarły się z opakowania.
W każdym razie jedna jest czerwona, druga jasnoróżowa.
Są nawet trwałe, choć... strasznie się łamią i rozpływają po opakowaniu, gdyż u są bardzo miękkie.
Jestem załamana ich jakością. Obydwie złamał się nie wiem nawet kiedy i aplikacja jest bardzo kłopotliwa.

Są takie sobie... Na pewno nie jest to MUST HAVE w każdej torebce...

Długo się utrzymuje.

Szminka długotrwała nie wysuszania ust. Przyjemna kremowa formuła, która dobrze się rozprowadza. Na moich ustach efekt utrzymuje się do 8-12 h. Nawet dłużej niż zapewnia procent. Schodzi ładnie równomiernie z ust.
Ja osobiście posiadam 5 kolorów. Dobra i tania pomadka. W promocji można kupić ja za grosze. Polecam

Lubię ją

Posiadam kolor "Pink peach". Szminka jest w fajnym poręcznym opakowaniu. Ma bardzo ładny i dobrze napigmentowany odcień, idealny na co dzień. Z trwałością jest tak średnio, ale nie widzę problemu, żeby nakładać ją kilka razy w ciągu dnia. Ma ledwo wyczuwalny zapach. Nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek. Cenę również ma znośną, więc warto przetestować.

Lubię!

Mimo jej średniej trwałości i pigmentacji bardzo lubię tę pomadkę! Bardzo ładnie wyglada na ustach. Bez problemu można nalożyć ją na inną pomadkę. Nawet troszkę nawilża. Ma bardzo ładne kolory. Cena nie jest zbyt wygórowana! Idealna na codzień!

nie nawilża ust

Pomadkę kupiłam w ciemno, na promocji za 10 zł. Mam kolor vintage pink. Szminka ma kremową konsystencję, łatwo się rozsmarowuje. Kolor jest bardzo dobrze napigmentowany, nie ma żadnych połyskujących drobinek. Usta wyglądają na matowe. Zasadniczą wadą jest to, że szminka nie nawilża ust, po pewnym czasie od jej noszenia zaczynam czuc dyskomfort. Dlatego doradzam nanoszenie jej na usta posmarowane wcześniej bezbarwną pomadką. Trwałości nie oceniam, ponieważ zawsze w międzyczasie przychodzi moment jedzenia, picia bądź całowania ;) Opakowanie jest ładne, ale nie wygląda na trwałe. Używam jej na wyjscia od półtora miesiąca, póki co oceniam, że zużyłam jej 1/3.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Zadziwiająca

Kupiłam w ciemno, trzy odcienie czerwieni. Powiem szczerze,że miło się zaskoczyłam. Za cenę ok 20 zł, dostałam dwie genialne pomadki, które są świetnie na pigmentowane, bez beznadziejnych drobinek, z delikatnym zapachem i smakiem. Strasznym plusem jest fakt, iż pomadki trzymają się długo, bez poprawek zjadają się świetnie- nie rzuca się to w oczy. Polecam!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trackie 2 różnych

Dobra, ale małe "ale"

Kolory cudowne, mocno napigmentowane, wystarczy maźnąć raz i usta mają kolor. Utrzymuje się zadziwiająco długo. Wykończenie matowo satynowe. Jedynym minusem jest opakowanie. Słabiutkie. Dość cienki plastik, który niepokoi.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

fajna

Pomadki mają świetne kolory, łatwo się ich używa i są całkiem trwałe. U mnie utrzymują się ok 6 godzin o ile nie spotykam się z moim chłopakiem, bo pocałunków niestety nie wytrzymują ;) Mały minus za opakowanie które wydaje się mało solidne oraz zatyczkę której zdarza się "odskakiwać" po zatrzaśnięciu.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1