Avon, Ultra Beauty, Lip Stylo (Szminka `Usta w kolorze`)

Avon, Ultra Beauty, Lip Stylo (Szminka `Usta w kolorze`)

Pojemność 1,8 g

Szminka nadająca długotrwały kolor, bez wysuszania ust. Zawiera filtr SPF 15. Kremowa formuła nadaje długotrwały kolor nie wysuszając ust. Chroni przed promieniowaniem. Gładko się rozprowadza. Jak stosować: Nałóż szminkę zaczynając od środka ust i przesuwając się ku kącikom. Następnie złączając usta rozprowadź kolor równomiernie, nadmiar szminki usuń, odciskając ją na chusteczce. Jeśli masz bardzo suche usta możesz najpierw je delikatnie złuszczyć w celu zapewnienia jednolitego krycia. Aby uzyskać lepszy efekt obrysuj kontur ust konturówką w neutralnym odcieniu i nałóż szminkę.
Dostęp w 9 odcieniach.

w sztyfcie
kryjące, nawilżające
Efekt
perłowe

Fajna

Bardzo fajny produkt na co dzień, uwielbiałam ją za to, że miękko sunie po ustach, bardzo kremowa, delikatna, nawilżająca, nie pozostawiała suchych ust. Nie jest to produkt należący do długotrwałych, mimo to bardzo ją lubiłam. Mogłam ją dołożyć w trakcie dnia i nie robiła się skorupa, wszystko bardzo ładnie wyglądało. Na pewno będą chciała wypróbować inne odcienie.

Szminka NA PEWNO NIE JEST TRWAŁA!!!
Wykluczone! :)
Jest to produkt z serii, na codzień, do sklepu, do pracy :)Delikatna, kremowa formuła, którą czuć cały czas na ustach, więc nie wysusza :) Piękna satyna, jak i odcienie :)Odbijająca światło Aplikator mógłby wydawać się ideałem... Nic bardziej mylnego :)Osobiście, ciężko mi się ją nakłada :)Trochę zajmuje mi to czasu, aby nie wyjechać za kontur ust :) Szybko znika z ust, ale poprawki, to żaden problem :)

Dobry wybór

Pierwszą szminkę kupiłam parę lat temu, nie przestałam już kupować. Jest to moja jedna z ulubionych szminek jakie do tej pory miałam. Używam niemal codziennie - na uczelnię, randkę, spotkanie rodzinne. Pasują niemal na każdą okazję.
Mam kolorki: Sunset, Rose Creme, Vintage Pink, Pink Peach, Ellternal Flame oraz Frisky Red.
Polecam najbardziej kolorek Pink Peach, chodź wszystkie inne też są cudne.

Na pewno kupie jeszcze nie raz. Bardzo polecam :D

Bardzo lubię ♥

Posiadam kolor cappuccino, kupiłam ją kiedyś na promocji za 7 zł. Jestem zachwycona kolorem, który nie różni się od tego który jest na obrazku. Szminka jest dobrze napigmentowana i łatwo się ją rozprowadza. Jest dość trwała. Na ustach wygląda bardzo ładnie i je nawilża. Dodatkowym plusem jest opakowanie, które jest małe i wysuwane. Jedna z najlepszych szminek w Avon moim zdaniem :)

Forever Pink

Posiadam kolor jak w tytule - Forever pink. Opakowanie wygodne, pomadka wysuwana. Na ustach, przynajmniej moich, odcień ten wygląda inaczej niż jest reklamowany, jest z kategorii wpadająch w perłowy. Szminka jest miękka, ma lekką, kremową formułę, która nie lepi się. Łatwo rozprowadza się na ustach, jest dobrze napigmentowana, daje intensywny kolor już za pierwszym pociągnięciem. Usta pozostawia gładkie i miękkie, nawilżone. Dość trwała. Szminka wzbogacona filtrem ochronnym SPF 15. Kupiłam w promocji za niecałe 10 zł - w tej cenie warta 5 gwiazdek.

Świetna jest

Mocna pigmentacja, pięknie prezentuje sie na ustach. Wygodna w uzyciu szminka która jest wykręcana, mozna ją zabrac zawsze ze sobą. Jest trwała i nie ściera sie po pierwszej kawie, warta ceny i polecenia :)

Dość dobra, nie najgorsza

Kupiłam tą szminkę w celu przetestowania. Wybrałam kolor "Eternal Flame", ponieważ potrzebowałam akurat szminki o tak intensywnym, soczystym odcieniu. Nie jest najgorsza, jak na tą półkę cenową. Po pomalowaniu usta wyglądają zjawiskowo, ale po godzinie, dwóch usta stają się wysuszone, tworzą się grudki.

Milutka i niezobowiązująca

Ze względu na niską cenę, wysoką dostępność (bo któż nie zna choć jednej konsultantki Avon) i ciekawą paletę kolorów zdecydowałam się na Ultra Beauty Lip Stylo. Używam odcienia Lasting Pink, który w przypadku mojej karnacji doskonale wpisuje się w trend "no make up make up". Cieszy mnie łatwa aplikacja i całkiem dobra trwałość. Szminka schodzi z ust równomiernie i ich nie wysusza. Polecam!

U mnie... NIE

Kupiłam pomadkę na promocji z katalogu... i niestety poza pieknym kolorem - Forever Pink to nic więcej dobrego o niej nie napiszę.
Po pierwsze - opakowanie jest rozklekotane, boję się, że przy otwieraniu i wysuwaniu pomadka wypadnie, rozgniecie się itp.
Zatyczka się nie domyka, trzeba się mocować przy jej zamknięciu.
Poza tym pomadka tak jakby się topi podczas nakładania na usta - jest niewydajna.
Pigmentacja jest ok, ale też bez rewelacji.
Pomadka odznacza suche skórki, wysusza usta, brzydko je skleja.
Poza tym rozmazuje się szybko - WIELKA ZAŁAMKA, wielkie rozczarowanie, bo pomadki Avon uwielbiam, al ta to niewypał.

Dobra na jesień

Miałam brąz czerwony... Dość ciekawy i oryginalny kolor. Śmiało mogę stwierdzić, że nie wyobrazalam sobie tak dobrego produktu. Znowu zasada, że tanie może być dobre się sprawdza.
Szminka kosztuje około 9 zł, śmieszne pieniądze - przyznajcie.
W tej cenie mam ładne opakowanie, działający mechanizm, i świetną zawartość.
Sztyft jest w idealnym rozmiarze i ładnie sunie po ustach. Kolor jest mocny, żywy i trwały. Nie wysusza ust, wygląda ładnie...
Kolor schodzi powoli i równo... Pozostawiając lekki pigment. Niedoceniany produkt, ale może to i lepiej.... Można się nacieszyć ceną. Kolor na każdych ustach wygląda inaczej..

Szminka na tak

Posiadam dwa odcienie Vintage Pink i Totally Twig. Oba kolory są łądne i twarzowe. Pierwsza z wymienionych niestety przyszła i wadliwa, bo przy otwarciu wypadła mi na podłogę cała jej zawartość. Ale, że podłoga była czysta, to włożyłąm ją spowrotem na swoje miejsce. Uważam to za małą wpadkę firmy Avon , ale nie będę tego szczegółu brała pod uwagę podczas oceny, ponieważ druga szminka przyszła całą i zdrowa :)
Pomadka nie wysusza ust. Nadaje im głęboki wyrazisty kolor już po pierwszym pociągnięciu. Ma konsystencję kremową. Przyjemnie się nią maluje. Szminka pokrywa w całości usta, nie ma żadnych prześwitów-co uważam za duży plus. Jest mało wydajna. Dość szybko się kończy. Za to na ustach długo się trzyma. Nie rozmazuje się. Na pewno w przyszłości kupię jeszcze inne odcienie.

Godna polecenia

Jedna z moich ulubionych szminek. Jest tania, łatwo dostępna, bardzo trwała (choć producent nie podkreśla tego w katalogu - a powinien, bo jest się czym chwalić), bardzo równomiernie schodzi z ust, nie wysusza.
Można na niej polegać - nie zawiedzie w ciągu dnia.
Ładne, zgrabne opakowanie.
Nie ma za co się przyczepić :)