Joanna, Super Loki, Szampon do włosów kręconych

Joanna, Super Loki, Szampon do włosów kręconych

Sprawdź ceny produktu

Naturalnie kręcone i falowane włosy są często przesuszone, skłonne do puszenia się i trudne w modelowaniu. Przekonaj się, że może być zupełnie inaczej! Podstawą są odpowiednio dobrane kosmetyki. Używaj szamponu Super Loki z polimerem podkreślającym skręt loków. Aby uzyskać lepszy efekt zalecane jest także stosowanie odżywki i odżywki stylizującej w sprayu z tej samej serii. Twoje loki od teraz będą sprężyste, pełne życia i lekkości!
Receptura została wzbogacona o polimer podkreślający skręt loków. Natomiast proteiny jedwabiu zapewniają wygładzenie powierzchni włosa, zapewniając optymalne nawilżenie.

Włosy
kręcone
zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Lepszy niż odżywka z tej serii, ale i tak straszny.

Seria Super Loki jest dla mnie ogromnym rozczarowaniem. Najlepsza okazała się odżywka stylizująca w sprayu, choć też sporo jej brakuje do ideału.
Ogółem, cała seria jest zwyczajnie nieudana.

Szampon znajduje się w opakowaniu typowym dla tej marki- wygodne, praktyczne, spłaszczone, klapka jest porządna, nie pęka i łatwo ją otworzyć.
Szampon jest tani (8,90 zł), nie podrażnia skóry głowy oraz ma przyjemny zapach- za to tylko daję dwie gwiazdki.
Konsystencja jest dość rzadka, ale nie wodnista, niestety kiepsko oczyszcza, choć myję włosy dwukrotnie, tak jak zawsze.
Okropnie plącze włosy, ponadto, nie spełnia obietnic producenta- nie zauważyłam odżywienia ani zdefiniowania skrętu, włosy były bez życia, smętne, wysuszone i matowe, w dodatku zaczęły się puszyć i elektryzować! Kolejna sprawa: bardzo obciąża włosy, nie były sypkie i odbite od nasady, tylko oklapnięte. Istny dramat.
Zamiast pomagać w pielęgnacji i tak dość trudnego rodzaju włosów - szkodził, dlatego bez namysłu wywaliłam go po tygodniu używania, taki sam los spotkał również odżywkę z tej serii.
Wydajność kiepska, jest tutaj podobnie, jak z odżywką, ale to akurat na plus...

Podsumowując-beznadziejny produkt, który zamiast odżywiać włosy kręcone i ułatwiać ich układanie, zrobił z włosów wronie gniazdo.
Nie polecam.

Bez rewelacji

Zwykły szampon. Brak podkręcenia, nie wpływa na stan włosów, ale go też nie pogarsza. Dobrze zmywa wszelkie oleje, nie wpływa na przetłuszczanie się włosów. Nie zauważyłam efektów, które zostały opisane przez producenta.

Ujdzie.

Seria do loków nawet sprawdziła się w przypadku moich loczków. Szampon jak i odżywka są w dość dobrej cenie. Nie narzekam, jednak spodziewałam się nieco lepszego efektu.

Szampon - OK!
Idealnie myje.

Odżywka nieco gorzej. Nie wchodzi we włos za czym idzie, mam problem z jego rozczesaniem. W przypadku innych odżywek jest inaczej. Bez problemów i kołtunów ładnie rozczeszę loki. TYLKO NA MOKRO!

Jednak spotkałam się z gorszymi produktami, więc tutaj nie mogę narzekać. :) NIE JEST ŹLE!

Plusy:
- cena i dostępność,
- zapach
- konsystencja,
- w miarę dobre działanie,

Minusy:
- rozczesanie włosów,

Ilość zużytych opakowań: 2 szampon, 2 odżywka

Ładnie podkreślone loki za niską cenę

Kupiłam ten szampon z ciekawości, żeby sprawdzić jak on poradzi sobie z kręconymi włosami. Po wcześniejszych doświadczeniach z dużo droższym szamponem, który kompletnie się nie sprawdził nie spodziewałam się super efektów. A tu niespodzianka!

Joanna. Super Loki, okazał się świetny już po pierwszym użyciu.

+ Loki ładnie podkreślone
+Włosy nie straciły objętości
+Niska cena

Polecam! Wypróbujcie ten szampon bo warto :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

daje rade

Seria Joanny do włosów kręconych daje sobie radę. Moje loki ładnie się błyszczą i przede wszystkim nie są skołtUIONe. Szampon ma przyjemny zapach. Cena jest również atrakcyjna.

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania