Marion, 7 Efektów, Fluid na rozdwojone końcówki włosów z olejkiem arganowym

Marion, 7 Efektów, Fluid na rozdwojone końcówki włosów z olejkiem arganowym

`Fluid na rozdwojone końcówki z olejkiem arganowym Marion 7 Efektów. Fluid chroni przed rozdwajaniem końcówek włosów, zabezpiecza przed uszkodzeniami podczas stylizacji. Intensywnie odbudowuje końcówki, wzmacnia i wygładza. Olejek arganowy, pochodzący z upraw ekologicznych, potwierdzonych certyfikatem Ecocert pomaga zapewnić suchym i łamliwym końcówkom włosów 7 efektów:
-intensywnie odbudowuje
- przywraca piękny połysk
- odżywia i regeneruje włosy od wewnątrz
- wzmacnia i nawilża
- nadaje miękkość
- wygładza.

Dobry produkt w dobrej cenie

Na moich cienkich, prostych włosach produkt rozprowadzał się bardzo łatwo. Był wydajny i zauważalnie wygładzał moje puszące się kosmyki. Nie oczekiwałam cudów i cudów nie otrzymałam (kosmetyk działa raczej stricte wizualnie, nie odżywia jakoś specjalnie włosów. Po prostu je wygładza). Produkt jest dostępny w bardzo rozsądnej cenie. Jak dla mnie działał lepiej niż Biosilk.

Według mnie dobry...

Fluidu używam od ponad miesiąca. Za każdym razem po umyciu włosów nakładam go na końcówki i co mogę powiedzieć...

Zniszonych końcówek nie regeneruje, ale w jakimś stopniu zapobiega rozdawjaniu i łamaniu się włosów. Zwykle w ciągu dnia zbierałam z ramion i dekoltu pełno strzępek. Po kilku tygodniach wcierania tego produktu we włosy, zauważyłam znaczną poprawę. Włosy mi się nie sypią. Rozdwajać się, rozdwajają jednak nie tak jak wcześniej. Obecnie mam dwa razy mniej rozdwojonych końcówek.

Po wtarciu fluidu we włosy, są znacznie gładsze i z łatwością się rozczesują. Są też bardziej nawilżone. Oprócz tego produkt ładnie pachnie.

Co do opakowania, proste, małe i poręczne. Dzięki temu, że jest plastikowe przy upadku się nie potłucze. Fluid spadł mi kilkukrotnie i o dziwo przezroczysta, plastikowa zatyczka się nie połamała. Produkt wydobywamy dzięki pompce, z która nie ma problemu jeśli chodzi o zacinanie się.

Jest bardzo wydajny. Stosując prawie codzienne po dwie pompki od ponad miesiąca, pozostało mi jeszcze ponad pół opakowania.
Mogę go polecić.

Klapa

Nie mogę powiedzieć, że produkt nie spełnił moich oczekiwań bo za wiele nie oczekiwałam, no ale mialam nadzieję na jakikolwiek efekt. Tymczasem po intensywnym i bardzo regularnym stosowaniu nic się z moimi końcówkami nie wydarzyło. Nic A nic.

Bez efektu

Serum jest bardzo ciężkie i treściwe. Ma ładny ZAPACH, który utrzymuje się na włosach nawet kilka DNI. Mam problem z jego aplikacją- producent proponuje jedną pompkę na całe włosy kropka. Niestety jest to niemożliwe - moje grube, gęste, zniszczone i lekko falowane włosy wymagają większej ilości serum. Jak łatwo się domyśleć taka ilość powoduje bardzo duże obciążenie włosów. Włosy są rzeczywiście ujarzmione i ujednolicone ale tracą na swojej świeżości- po prostu wydają się brudne.
Uzywam dwa tygodnie i nie ma żadnej poprawy czy różnicy. Wiem, że to za krótko, ale on nawet wizualnie nie wygląda dobrze.

Nie przekonał mnie

Kupiłam go, gdyż już używałam produktów Marion i byłam z niektórych zadowolona. Ten produkt mnie zawiódł, ponieważ nic nie pomógł moim włosom. Z używanych wcześniej kosmetyków wiem że moje włosy dobrze reagują na Olejek Aarganowy i w tym wypadku czekiwałam choć trochę nawilżenia, ale nie było go wcale. Produkt ma ładny zapach, który szybko ulatnia się, nie działa na moje włosy tak jak zapewnia producent, nawet obcięte końcówki nie zabezpiecza przed rozdwajaniem. :(

REWELACJA - farbowane blond uratowane

Jak widać na moim skromnym awatarku mam farbowane włosy na blond. Doprowadziłam je do stanu tragicznego - dosłownie, a że nie wchodzi w grę ścinanie ich, musiałam je ratować.
Jakiś czas temu odkryłam w Biedronce ten fluid, za jakieś śmieszne 4-5 zł. Nie oczekiwałam rewelacji, ale zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.
Po pierwszym użyciu na mokre włosy i wysuszeniu, stały się one w końcu nawilżone i przestały się puszyć. Po kolejnych użyciach przestały się plątać i wyglądają na zdrowe.
Na moje włosy i ich potrzeby ten fluid jest idealny. Czerwony lor..al może się schować. Używam go w trochę większych ilościach niż zaleca producent, ale i tak warto.
Niestety obecnie nie ma dostępnego towaru Biedronce.
Jestem nim mega pozytywnie zaskoczona.

ten zapach

Po kosmetyku za 5 zł nie spodziewałam się nie wiadomo czego, a i tak pozytywnie mnie on zaskoczył. Przede wszystkim zakochałam się w jego zapachu, jednak nie utrzymuje się on jakoś długo na włosach. Nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób wpływał na już zniszczone końcówki, ale fajnie ujarzmiał i delikatnie nawilżał te moje końce. Włosy zdecydowanie lepiej wyglądały, były gładkie i miłe w dotyku. Na minus na pewno opakowanie, które nie pozwala na wykorzystanie całego kosmetyku, tego co jest na dnie nie potrafię w żaden sposób wydobyć. Nie wiem czy kupię ten fluid ponownie, raczej będę szukała czegoś o bardziej regenerującym wpływie na włosy, jednak zawsze będę czuć sentyment do tego produktu :)

OK.

Powiem szczerze, że nie pokładałam w nim zbyt wielkich nadziei.. ale miło się zaskoczyłam. Może nie działa jakoś WOW jak w opisie producenta, ale naprawdę daje radę. Używałam codziennie i faktycznie mój puszek był bardziej ujarzmiony a końcówki nie były takie matowe i szorstkie. Nie sklejały się, ale były wygładzone.

Może być, ale olejek jest lepszy

Kupiłam zamiast olejku arganowego z tej samej serii, bo tamten akurat nie był dostępny. Fluid 7 efektów nie skleja, nie obciąża włosów, może być z powodzeniem stosowany na mokre końcówki bez spłukiwania. Ponieważ dość mocno przywiązuję wagę do pielęgnacji włosów, raczej moje końcówki są w niezłym stanie, stąd ciężko mi ocenić czy ten kosmetyk jakoś szczególnie regeneruje włosy - stanu moich na pewno nie pogorszył, utrzymał je na przyzwoitym poziomie.

W dalszym ciągu jednak pozostanę fanką wersji samego olejku, bo ten fluid jakoś ciężej rozprowadzało mi się po włosach i trudniej wydobywało z buteleczki - mniej więcej w 1/3 już musiałam odkręcać cały mechanizm pompki i wygrzebywać resztki kosmetyku bezpośrednio z środka. Zapach jest neutralny. 50 ml starczyło mi na około 3 miesiące codziennego stosowania.

Radzi sobie

Byłam podekscytowana wypróbowaniem tego produktu ze względu na stan moich końcówek. Używany przez dłuższy okres czasu daje pewne efekty, końcówki są dzięki niemu mniej suche, ładnie wygładzone. Wyglądają zdrowo, ale też bez szału. Warto spróbować.

Może być

Tego fluidu używałam raczej jako serum do zabezpieczenia końcówek, na cudowną regenerację włosów nie liczylam. Mam mieszane uczucia co do tego produktu z kilku powodów:
-Niewydajny- producent sugeruje aby użyć jednej pompki produktu na całe włosy. Moim zdaniem to nierealne, po roztarciu tej jednej pompki w dłoniach miałam wrażenie, ze fluid dosłownie znika na moich rękach. Najczęściej stosowalam 4-5 pompek, a dodam, że włosów mam mało i sięgają trochę za łopatki
-Nie nadaje się do suchych włosów- na opakowaniu jest napisane, że stosuje się go przy przesuszonych końcówkach. Nie mogę sie z tym zgodzić. Moje włosy bywaja suche a ten produkt nie byl w stanie ich ujarzmić. Generalnie jest bardzo lekki więc może dla włosów zdrowych, niewymagających jako serum do zabezpieczenia włosów nada się bardziej.

Do plusów niewątpliwie można zaliczyć cenę i dostępność, jako serum zabezpieczające końcówki radzi sobie dobrze- włosy sie nie rozdwajają. Ma ładny zapach aczkolwiek nie utrzymuje się on na włosach zbyt długo.

Raczej stylizator, aniżeli regenerator

~ Po dwóch latach od zrobienia trwałej ondulacji i w przeddzień kolejnej, postanowiłam zebrać recenzje wszystkich kosmetyków do włosów, jakich używałam przez cały czas posiadania bujnych loków. Może moje odczucia przydadzą się przyszłym wielbicielkom loków "od fryzjera" :) ~

Bardzo lubię się z produktami Marionu, ale ten fluid nie wywarł na mnie szczególnego wrażenia. Nie jestem pewna, czy w ogóle moje włosy odczuły w jakikolwiek sposób jego obecność, a muszę dodać, że spodziewałam się po nim bardzo wiele, bowiem moje końcówki lubią się dwoić, troić i... i tak dalej ;)

NAKŁADANIE:
- Fluid znajduje się w małej buteleczce z dozownikiem, co jest bardzo wygodnym i poręcznym rozwiązaniem;
- Produkt ma dość rzadką konsystencję, szybko "rozpuszcza" się pod wpływem ciepła dłoni;
- Jest lekki, nie lepi się, łatwo wetrzeć go we włosy.
- Ma przyjemny, niedrażniący zapach

DZIAŁANIE:
- Nie obciąża włosów, nie przyczynia się do ich przetłuszczania, nie skleja i nie strączkuje;
- Na pewno wygładza;
- Nie zauważyłam, by regenerował końcówki lub zapobiegał ich rozdwajaniu. W trakcie używania produktu podcinałam włosy i końcówki rozdwoiły się w takim samym tempie, co zawsze;
- Nie wydaje mi się, by nadawał włosom miękkość, jak obiecuje producent (nakładam od połowy długości po same końce);
- Na pewno nie odbudowuje raz podniszczonych końcówek.

INNE:
- Jest wydajny, choć ja potrzebuję więcej niż jedno naciśnięcie pompki, co radzi nam producent. Zazwyczaj dzielę włosy na dwie części i na każdą potrzebuję 2 "pompek". Nie wiem, czy jedną pokryłabym chociaż połowę końców...
- Cena jest przystępna.

Podsumowując, z tym fluidem nie uzyskamy 7 obiecanych nam przez producenta efektów. To zdecydowanie jeden ze słabszych produktów Marionu. Fluid bardziej sprawdza się jako stylizator, aniżeli kosmetyk dbający o kondycję naszych włosów.