Dr. G, Total Active Dual BB Cream SPF50+ (Krem BB)

Dr. G, Total Active Dual BB Cream SPF50+ (Krem BB)

Gowoonsesang Total Active Dual BB Cream - to krem BB, który ma działanie rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe. Rozjaśnia skórę, ma bardzo dobre krycie jak na krem BB. Posiada wysoką ochronę przeciwsłoneczną, aż SPF50+ Nie zawiera parabenu, etanolu, benzofenonu, talku, oleju mineralnego oraz sztucznych barwników.
Składniki aktywne: Portulaca Oleracea Extract, Arbutin, Adenosine, Silver Vine.

kremy BB i CC
Krycie
lekkie
w buteleczce
Filtry
SPF >30

Photoshop

Dawno nie używałam bb kremów, ze względu na ogromne trudności jakie mam z dopasowaniem odpowiedniego odcienia bebika do mojej bardzo jasnej karnacji.
W internecie znalazłam informacje, że odcień Dual to #21, kiedy #13 w większości przypadków jest dla mnie za ciemna, ale mimo wszystko zamówiłam próbkę i postanowiłam przetestować to cudo.

Plusy:
+ rewelacyjne krycie, które na mojej twarzy nie dało efektu maski.Skóra była tak jednolita, że nie mogłam oderwać się od lustra ;)
+ lekki efekt glow charakterystyczny dla większości bb kremów
+ trwałość, po 10 godzinach krycie było niemalże tak samo dobre jak od razu po nałożeniu

Minusy:
- początkowy zachwyt dopasowania się do mojej jasnej cery minął po kilku godzinach, kiedy bb krem ściemniał

Bardzo żałuję, że nie jest jaśniejszy, lub przynajmniej efekt rozjaśnienia, który widoczny jest na ciemniejszej karnacji (u mnie było to dopasowanie się do koloru cery) nie utrzymuje się na mojej cerze przez cały dzień.

Używam tego produktu od: ok. dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: próbki