Dermika, seria T, Maseczka owocowa

Dermika, seria T, Maseczka owocowa

Najlepsza maseczka jakiej używałam! (używam jej już od 2 lat). Wspaniale odtłuszcza cerę, oczyszcza i rozjaśnia. Glinką koalionową, którą zawiera, działa jak gąbeczka, a wystarczy ją nałożyć na 3-5 minut, po czym zmyć ciepłą wodą lekko trąc, i można poczuć pod palcami jak ściera się martwy naskórek! Tak, po użyciu tej maseczki cera wygląda naprawdę świetnie, a samopoczucie jest jeszcze lepsze. Ponadto dodam, że jest ona niesamowicie wydajna

Cena: ok. 15zł/ 40ml

jest coś w zastępstwie

Maseczkę Owocową Dermiki dostalam w formie próbki - uznałam że jest fanatastyczna i postanowiłam ja zakupic.Używałam jej jakis czas lecz po zużyciu 3 tubek okaząło się, że niestety nigdzie nie można jej dostać.Oststnio gy wybrałam się na zakupy wypatrzyłam nową, podobną maseczkę Dermiki: meritum.Jest to równiez maseczka enzymatyczna, jest moim zdaniem godną następczynią maseczki owocowej.Cera jest po niej aksamitnie gładka i matowa.

extra

niestety dawno jej nie uzywałam, PONIEWAŻ NIE MOGE NIGDZIE JEJ DOSTAC! (Duzy błąd producenta, że wycofał). kosmetyk spełnił wszystkie moje oczekiwania: twarz oczyszczona bardzo dokładnie, matowa (nareszcie!), nie uczula, działa bardzo szybko. jej następczyni - ta grejpfrutowa- to badziewie ostatnie NIESTETY.

polecam!!!!

to naprawde baaaardzo dobry produkt.działa antybakteryjnie a jednoczesnie nawilżająco!!nie wysusza buzi ani nie podrażnia.dobrze sie aplikuje.ma super zapach!!dovbrze sie spłukuje-skóra po kosmetyku jest gładka,jedwabista,matowa-ale nie przesuszona!

depilacja zalety

moze byc

Maseczka rzeczywiscie bardzo ladnie matowi buzie, po jej uzyciu skora jest oczyszczona i nie swieci sie, ale jest to raczej taki jednorazowy efekt i nie zauwazylam jakiejs radykalnej poprawy stanu mojej buzki. Zapach jak dla mnie troche za mdly. Dosc ciezko sie ja zmywa, trzeba mocno trzec skore. Ogolnie nie jest najgorsza, ale tez nie zachwyca mnie szczegolnie.

świetna

Oj, to był świetny produkt, mam nadzieję, że nie zmienili formuły. Używałam tej maseczki kilka lat temu. Oczyszcza rewelacyjnie, przy czym jest dość łagodna. Skóra wygląda naprawdę pięknie po jej użyciu - rozświetlona, gładka, matowa. Może służyć jako maseczka upiększająca. Gdyby nie to, że lubię eksperymenty i częste zmiany kosmetyków, to używałabym jej dalej, bez dwóch zdań !Ilość zużytych opakowań: 3

dobra

Używałam jej kiedyś i faktycznie była skuteczna.Oczyszcza,odtłuszcza skórę i daje matowy efekt,ale trzeba uważać,by nie używać za często,bo może wysuszyć za bardzo.

extra rzecz

Jeśli ktoś jej nie urzywał to popełnia błąd bo odkryłby przewspaniały kosmetyk, maseczka jest suuuuuuuuuper, wręcz nie mam słów, wystarczy postępować tak jak napisała DRAGONBALL, a efekty są wspaniałe. NAPRAWDĘ POLECAM !!!

Oceniam na 4.00

Zgadzam się z przedmówczynią.Świetnie oczyszcza i wygładza cerę.W widoczny sposób odtłuszcza nie podrażniając.Po jej użyciu cera jest zmatowiona, oczyszczona, ma lepszy koloryt.Nie zgadzam się tylko z tym, że jest wydajna, moim zdaniem ravzej średnio.

Oceniam na 5.00

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam, jeśli nie urzywałyście tej maseczki to wypróbujcie, a jestem przekonana, że się nie zawiedziecie gdyż jest to peeling enzymatyczny o naprawde zbawczym działaniu.