Tołpa, Kuracja Antycellulitowa, Balsam ultrawygładzający

Tołpa, Kuracja Antycellulitowa, Balsam ultrawygładzający

Balsam ultrawygładzający jest naturalnym specjalistycznym preparatem, który modeluje sylwetkę i zapobiega tworzeniu się cellulitu oraz rozstępów. Dzięki lekkiej, nietłustej konsystencji balsam dobrze się wchłania i pozostawia uczucie miękkiej, aksamitnej, idealnie wygładzonej skóry. Balsam polecany jest przede wszystkim do skóry suchej i wrażliwej, również po intensywnym opalaniu. Może być stosowany kilka razy dziennie, zarówno na miejsca dotknięte cellulitem i rozstępami, jak i na skórę całego ciała, najlepiej w połączeniu z maską wyszczuplającą z kuracji antycellulitowej. Wygładza skórę w 78 % oraz likwiduje jej szorstkość w 42 %*. Intensywnie ujędrnia, nawilża oraz podnosi elastyczność skóry.

Cena: 27,99zł / 200ml

świetny

Najlepszy balsam do ciałą jaki miałam. Świetnie nawilża i natłuszcza skórę. Rzeczywiście poprawia koloryt skóry, rozstępy są mniej widoczne, a skóra bardziej napięta. Trudno mi ocenić jego wpływ na redukcję cellulitu, bo równocześnie zaczęłam ćwiczyć na siłowni. Ale efekty były.
Dobrze się rozprowadza i wchłania. Przyjemnie pachnie.

rewelacja

Balsam jest po prostu świetny. Jeśli ktoś od razu oczekuje likwidacji cellulitu i rozstępów, to się rozczaruje. Ale poprawa jest znaczna. Balsam ma przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania. Ma charakterystyczny zapach, ale wg mnie bardzo przyjemny, naturalny, relaksujący. Świetnie uelastycznia skórę, przez co rozstępy stają się mniej widoczne i jakby płytsze. Również świetnie ujędrnia, przez co ogólnie skóra i ciało sprawiają lepsze wrażenie. Tylko trochę mało wydajny.

jak w ocenie ;)

Zgłosiłam ten produkt, ponieważ uważam, że jest jednym z najlepszych tego typu kosmetyków, jakie stosowałam :D

Balsam wspaniale uelastycznia i nawilża, w widoczny sposób ujędrnia. Błyskawicznie likwiduje podrażnienia po depilacji czy ostrym peelingu! Dobrze się wchłania, choć niekiedy przez jakiś czas po aplikacji wyczuwalny jest delikatny film- wg mnie nadaje się do krótkiego masażu (ale nie jest on konieczny).
Skóra staje się bardziej "spójna"; powiedziałabym, że ten balsam wspomaga odchudzanie lub miejscowe wyszczuplanie :)

Zapach również jest w porządku, choć na pewno nie przypomina owocowych, "herbacianych" ani perfumowanych ;) Kojarzy mi się z Mirasolem, którym mama smarowała mnie, kiedy jako szkrab wychodziłam na słońce i ogólnie z niektórymi kremami do opalania :D

Wydajność przeciętna- lubię wmasowywać ten balsam dość obficie- czuję się wtedy taka dopieszczona, zgrabniejsza :D a skóra staje się nieco "wymodelowana", ale bez uczucia ściągnięcia :) Cena nie jest zaporowa a działanie tak pozytywne, że nie uznałabym kwestii wydajności za bardzo istotną :)

Dodatkowy plus- rozjaśnia rozstępy, nieco spłyca (choć na pewno nie likwiduje), sprawia, że skóra w miejscu ich występowania nabiera większej gładkości.