Vitea, Sensitive, Kremowa emulsja do higieny intymnej

Vitea, Sensitive, Kremowa emulsja do higieny intymnej

Przeznaczona dla skóry bardzo wrażliwej. Zawiera roślinny kompleks lipidowy-pielęgnuje i chroni skórę przed wysuszeniem. Zawiera kwas mlekowy, który ułatwia utrzymanie naturalnego pH, zapewnia naturalna barierę dla niepożądanej flory bakteryjnej, dzięki czemu wspomaga ochronę przed infekcjami i stanami zapalnymi. Zawiera bardzo delikatne składniki myjące. Nie zawiera mydła, sztucznych substancji zagęszczających (slsów) i drażniących konserwantów (parabenów).

płyny
z pompką
płyn
>250ml
Skóra
sucha, wrażliwa

Bardzo mi się spodobał

Emulsja ma bardzo delikatny, niedrażniący zapach. Ma perłowo-białą barwę, jest dosyć rzadka, może przelewać sie przez palce, więc trzeba uważać. Mimo swojej konsystencji jest bardzo wydajna. Przyjemnie odświeża na dłuższy czas. Plusem jest opakowanie z pompka, dzieki której łatwo dozujemy odpowiednia ilośc produktu. Emulsja nie powoduje podrażnień ani pieczenia, jest delikatna dla skóry. Plus to cena (kupiłam 400 ml za 2,99) oraz dostepność. Polecam wypróbować.

+ przyjemny zapach
+ długotrwałe odświeżenie
+ delikatność dla skóry i okolic intymnych
+ nie powoduje podrażnień
+ wydajnośc
+ cena

Po prostu dobry

Opakowanie estetyczne i funkcjonalne, duży plus za pompkę, konsystencja w sam raz - nie przelewa się przez palce, zapach - dla mnie bezzapachowy. Dobrze się pieni, jest wydajny. Bez problemu zmywa makijaż. Nie powoduje żadnych podrażnień. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca