Garnier, Fructis, Mgiełka olejkowa do włosów

Garnier, Fructis, Mgiełka olejkowa do włosów

Mgiełka Olejkowa zapewnia intensywne odżywienie włosów. Mikroskopijne cząsteczki mgiełki z 3 olejków owocowych: mango, moreli i migdałów intensywnie odżywiają włosy. Sucha w dotyku i lekka jak piórko formuła sprawia, że włosy są intensywnie odżywione, lśniące i sprężyste.

Ujarzmia moje loczki

Mgiełkę używam od kilku miesięcy i opakowanie nadal się nie skończyło. Psikam nią włosy zawsze po umyciu i wysuszeniu włosów suszarką (kiedy włosy schną mi same to mam sprężyste loczki, ale kiedy wysuszę włosy suszarką to mam siano, dzięki tej mgiełce z sianka robi się coś fajnego). Mgiełka dociąża moje napuszone włosy, ale ich nie obciąża i nie sprawia, że włosy wyglądają na przetłuszczone. Całkiem przyjemnie pachnie jak na psikadło do włosów. Ma wygodne opakowanie, duże. Nakładanie produktu przebiega bezproblemowo, mgiełkę psika się bezpośrednio na włosy, a one momentalnie zaczynają lekko błyszczeć, wyglądają tak zdrowo. Atomizer zamienia produkt z opakowania w delikatną mgiełkę, jakby chmurkę. Nie polecam tego wdychać, bo można się udusić (dobrze też wywietrzyć pomieszczenie po używaniu), ale to jedyna wada produktu.

szybki psik i już

Bardzo dobry produkt. U mnie super się sprawdził.
Początkowo miałam problemy z właściwym wyczuciem ile powinnam produktu nałożyć na włosy kilka razy przetłuściłam włosy. Teraz jest już git. Radze sobie bardzo dobrze.
Włoski po użyciu pięknie naturalnie się błyszczą nie są obciążone- o ile się nie przesadzi z produktem, łatwo się rozczesują.
Miód malina jak dla mnie.
Atomizer bardzo dobry , super rozpyla produkt w delikatną, lekką mgiełkę. Opakowanie duże, produkt bardzo wydajny starczy na bardzo długo ja mam już 6 miesięcy i jeszcze końca nie widać. Uważam, że cena nie jest wysoka. Warto wydać 25 zł za ten produkt.

Doskonała zamiast ciężkich olejków

Tak jak wszystkie, dosłownie wszystkie olejki obciążają moje włosy, tak mgiełka ta sprawdza się u mnie idealnie. Jest naprawdę lekka i nietłusta, nie obciąża włosów, nie skleja, nie tłuści. Przepięknie pachnie. Rozpyla się z atomizera jak chmurka, nie żadnymi tam tłustymi kroplami. Osiada delikatnie na włosach dając im połysk, nawilżenie, zabezpieczenie przed elektryzowaniem. Wizualnie włosy wyglądają bardzo korzystnie. Jest to stały produkt w mojej łazience, niestety obawiam się, że nie na długo - w Rossmannie widziałam ją już w "cenie na do widzenia". Szkoda.

Bardzo fajna :)

U mnie sprawdza się ta mgiełka genialnie! Mam puszące się włosy a ona sprawia, że stają się wygładzone i błyszczące, do tego ładnie pachną (aczkolwiek w momencie spryskiwania nią włosów lepiej nie oddychać, bo dusi).

Nie liczę na żadne odżywienie włosów, ale przynajmniej są one bardziej zdyscyplinowane. Spryskuję nią raz suche włosy, raz mokre, jak mam ochotę, efekt jest ten sam. Tylko nie wolno z nią przesadzić.

Prawdą jest, że nie brudzimy sobie rąk podczas jej aplikacji. Ja spryskuję włosy od połowy ich długości do końcówek, lekko je wygładzam dłońmi i voilà! Nic na dłoniach nie zostaje, najwyżej ociupinka, którą łatwo zmyć.

Wadą jest mała wydajność, ale od czasu do czasu będę do niej wracać.

WoW

Ja już mam tak z natury,że wygląd zewnętrzny najczęściej przykuwa moją uwagę,często kupuje produkt,bo mi się podoba opakowanie,nie zwracając nawet uwagi na skład,etykietę.Dziwne ale już tak mam.Buteleczka prezentuje się bardzo ładnie i wyróżnia się na tle innych kosmetyków.Mgiełka ma wygląd dezodorantu z wygodnym atomizerem pod ciśnieniem, który rozpyla na włosy delikatną mgiełkę nie sklejając włosów,nic z tych rzeczy.Rozpylanie mgiełki jest porównywalne do dezodorantu pod pachy,przy czym nie ma możliwości,by przesadzić z nadmiarem.Włosy po niej są błyszczące i miłe w dotyku.Możemy z niej korzystać w każdej chwili,o każdej porze.Ma przecudowny zapach,który skradł moje serducho,utrzymuje się na włosach naprawdę długo,przy czym włoski,są odświeżone.Możemy ją stosować na suche jak i na wilgotne włosy,ja częściej wybieram wersje na wilgotne,mam wrażenie,że produkt lepiej wnika we włókna włosa.

Pomyłka

Nic nie robiący produkt, ani nie nabłyszcza, nie nawilża, nie wygładza. Zero różnicy, czy na mokre czy na suche włosy. Wolę już tradycyjne olejowanie włosów. Jeszcze ta cena.. dobrze że kupiłam na promocji o 10 zł mniej, to zawsze mniej "boli":)

Oj nie

Drogi i nic nie robiący kosmetyk. Pięknie pachnie i to wszystko. Działanie występuje jedynie w chwili rozpylania, a i wtedy szału nie ma. Szkoda pieniędzy na to badziestwo.

Olejek w sprayu - czemu nie ;)

Jako, że jestem wierną fanką tradycyjnych olejków z Garniera, które sprawdzają się u mnie rewelacyjnie to nie mogłam nie wypróbować olejku w sprayu ;)

Mgiełki używam zaraz po umyciu, na wilgotne włosy- mam wrażenie, że w jakimś tam stopniu ułatwia ich rozczesywanie, pięknie je nabłyszcza i wygładza oraz ułatwia ułożenie fryzurki.
Nie obciąża włosów, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się.
Czy odżywia włosy i poprawia ich kondycję tak jak obiecuję producent ?- raczej nie, w tej kwestii lepiej spiszą się tradycyjne olejki ale i tak go lubię za "zaraz efekt po".

Jeżeli chodzi o zapach - wiem, że dla wielu osób jest drażniący, duszący ale mi osobiście nie przeszkadza - mgiełka pachnie trochę jak owocowy lakier do włosów.
Jedyny minus jak dla mnie to jej wydajność jak za tę cenę mogłaby wystarczyć na trochę dłużej ;/

nabłyszcza

Zbyt wiele nie mam do powiedzenia na temat tej mgiełki. Nie zrobiła na mnie wrażenia, czasem wydaje mi się że bardziej szkodzi niż pomaga...

+nabłyszczenie (ale nie trwajace zbyt długo)

- nie sprawia, aby włosy stały się elastyczne i miękkie (czasem mam wrażenie że działa wręcz przeciwnie)
- zbyt intensywny zapach, który nawet nie jest ładny

Używam tego produktu od: nie mogę zużyć od pół roku

Tylko nabłyszcza

Produkt dobry jeśli zależy nam tylko na nabłyszczeniu włosów. Po ułożeniu można spryskać nim włosy tak jak zwykłym lakierem i faktycznie nabierają ładnego blasku. Nie odżywia, w żaden sposób nie przycznia sie do poprawy kondycji włosów, wręcz przeciwnie w dotyku wydają się jakby suche i szorstkie (ale to tylko wrażenie bo na stałe ich nie przesusza, więc krzywdy nie zrobi no ale też nie pomoże...). Zapach ma intensywny ale mi się podoba.

Używam tego produktu od: 5-6 miesięcy

fajny, gdyby nie zapach

Nowatorska formuła przyciągnęła moją uwagę - olejek w spreju, tego jeszcze nie było. Przyznam, że użytkowanie jest dość przyjazne, choć z tym nie brudzeniem rąk bym tak nie przesadzała. Jak każdy olejek warto i ten produkt delikatnie "wcisnąć" we włosy. Jeśli ktoś ma włosy z tendencją do falowania, a nie przepada za ich kręceniem, ten produkt świetnie się sprawdzi. Nałożony z umiarem podkreśli naturalne falowanie, dodatkowo włosy będą błyszczące i sprężyste. Nie skleja włosów, ani nie usztywnia, nie obciąża, ani nie robi strąków i to są jego kolejne zalety.

Jest dość wydajny, choć cenę uważam za delikatnie przesadzoną. Z drugiej strony, wydaje mi się, że to jest pierwszy taki produkt na naszym rynku, więc pionierowi należą się jakieś prawa. Ciekawa jestem, czy inne firmy z produktami do pielęgnacji włosów pójdą tym tropem.

I wszystko byłoby wybornie gdyby nie ten owocowy, koszmarnie intensywny i na domiar złego - trwały zapach. Za każdym razem, kiedy go używam przypomina mi się dlaczego nie kupuję produktów tej firmy. Nie znoszę owocowych, sztucznych nut, jakimi raczy konsumentów firma Garnier. Tak, wiem - nazwa wskazuje, że Fructis, jednak czy ten olejek musi pachnieć jak łazienkowy odświeżacz? I to jest jedyny, dość nieobiektywny powód, dla którego już więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

Uwielbiam

idealna do włosów suchych i zniszczonych łatwy sposób nakładania olejku bez porudzenia rąk produktem czego strasznie nie lubię sprawia że włosy gładkie i miękkie, lekkie
podsumowując:
+ odżywia włosy
+poprawia kondycję suchych włosów
+szybka i łatwa aplikacja
+ nie wzmaga przetłuszczania się włosów
jedyny minus jaki ma do cena

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 średnie