BingoSpa, Bingo, Mleczna Kąpiel (stara wersja)

BingoSpa, Bingo, Mleczna Kąpiel (stara wersja)

Zawiera naturalne wyciągi z krwawnika, kasztanowca, nagietka. Łagodzi dolegliwości związane ze stanami zapalnymi skóry. Myje, odświeża i odpręża. Dobrze nawilża, zmiękcza i odżywia skórę. Zawarty cynk korzystnie wpływa na wygląd skóry.
Dodatkowo można stosować inne sole do kąpieli Bingo. Najlepszy efekt uzyskuje się stosując odżywkę codziennie przez 7 dni, a następnie raz w tygodniu. Ewentualne odczucie suchości skóry spowodowane jest działaniem cynku.

Cena: 5,50 zł / 550 g

lubie

Lubie wszelkie kosmetyki z mlekiem, więc i ten mnie zainteresował. Jestem aktualnie w połowie 1 opakowania, więc chyba juz moge pokusic sie o recenzję. Moje spostrzeżenia:
- wydajność (sypię mniej niż nakrętkę, a efekty są identyczne z tymi, gdy wsypywałam pełną porcję).
- zapach (lubię kosmetyki o delikatnym zpaszku, więc ten bardzo mi pasuje. A po kąpieli zapach długo utrzymuje się na skórze)
- nawilżanie i wygładzanie (dośc dobre. Skóra po kapieli jest miękka i delikatna, chociaz trzeba zastosowac balsam).
- relaks (relaksuje mnie przede wszystkim zapach, no i czuje sie jak Kleopatra w wannie pełniej mleka ;)

W sumie sól godna polecenia. Jeżeli ktos lubi kosmetyki mleczne, to zaspokoi oczekiwania.