Dermedic, SunBrella, Krem ochronny skóra z problemami naczyniowymi SPF 50+

Dermedic, SunBrella, Krem ochronny skóra z problemami naczyniowymi SPF 50+

Zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB - SPF 50+. Tworzy podwójny mechanizm działania, polegający na rozproszeniu i odbiciu promieni słonecznych oraz pochłonięciu energii światła słonecznego (Advanced Protection System). Uszczelnia i zmniejsza kruchość naczyń krwionośnych. Działa przeciwrumieniowo. Nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Wodoodporny, fotostabilny. Hypoalergiczny.
Składniki aktywne: Advanced Protection System, Filtry mineralne, Extractum Arnicae, Hamamelis virginiana, Alantoina, Gliceryna, Woda termalna.

w tubie
krem
Filtry
SPF > 50
50 - 100ml

Tłuścioch

Co prawda krem już kupiłam po fakcie, kiedy się spiekłam, ale miło łagodził podrażnienia i chronił przed kolejnymi oparzeniami. Krem nie szczypie, co mnie cieszy, bo moja skóra jest baaardzo wybredna jeśli chodzi o kremy. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że krem jest strasznie tłusty i ścieka z twarzy przy upałach, a bez pudru nie da rady wyjść z domu mając ten krem na twarzy :(

Jedyny Dermedic, który spełnia część obietnic

Wyruszyłam na wycieczkę, która miała być pochmurna i deszczowa, a zamiast tego okazała się BARDZO słoneczna. Ten krem był jedynym z wyskokim SPF jaki miałam przy sobie.
Ta tubka uratowała twarz i ręce mojego męża i moje od poparzeń.

+ chroni przed słońcem
+ nawilża
+ poręczne opakowanie.

- bieli (chociaż po pewnym czasie się wchłania)
- lepi się
- niezbyt nadaje się pod makijaż
- na koniec trzeba rozciąć tubkę

Nie!

Mam cerę naczynkową, wrażliwą do tego mieszaną. Kupiłam, ponieważ jest dedykowany cerze z problemami naczyniowymi i miał pozytywne recenzje na blogach i na Wizażu. Stosowałam ponad 2 tygodnie - prawie trzy, nie zużyłam do końca tubki, dlaczego? Wady:
- tłusty, lepi się strasznie
- bieli
- da się nałożyć na niego makijaż mineralny, ale wygląda on brzydko, szybko cera się świeci, jest bardzo nietrwały
- zapach nie jest zły, ale intensywny, trochę niepotrzebny i mnie drażni
- miał być dla cery wrażliwej, a ja wyczuwam po jego zastosowaniu delikatne pieczenie i swędzenie - czyli jednak jest coś nie tak
- zapycha - zupełnie nie nadaje się do cery mieszanej, mam wrażenie, że skóra się dusi pod nim i do tego wyskakują niespodzianki oraz zapychają się pory
Zalety:
+ opakowanie jest miękkie, wygodne, bo na zatrzask
+ cena jak na wysoki filtr korzystna - z przesyłką zapłaciłam ok. 27 zł
+ zawiera wodę termalną, nienajgorszy skład

Testowałam go w drugiej połowie maja, wystawiłam twarz na słońce, ale nie był to urlop w tropikach, więc ciężko ocenić jego skuteczność w kwestii ochrony przeciwsłonecznej - nie miałam jednak przebarwień, nie opaliłam twarzy.
Nie kupię więcej, bo bardzo źle wygląda pod makijażem a także solo, zapycha i dla mojej cery się nie nadaje. Nie polecam :(

Ulubieniec

Krem spełnia swoje zadanie idealnie. Moja cera jest dość problematyczna naczynkowa wraz z cera mieszana wiec staralam się znaleźć złoty środek i sie udało.
Plusy:
-wysoki filtr
-nie bieli
-nadaje sie pod makijaż
- szybko sie wchłania
-zapach i konsystencja ok
-nie zatyka porów
-ccen, udalo mi sie kupić za 16 zl w promocji

Minusy
- brak

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące