Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Shiseido, Ibuki, Multi Solution Gel (Wielofunkcyjny żel do twarzy)

Shiseido, Ibuki, Multi Solution Gel (Wielofunkcyjny żel do twarzy)

Wielofunkcyjny żel przeznaczony do szybkiego rozwiązywania problemu widocznych niedoskonałości na skórze. Może być stosowany kiedykolwiek i gdziekolwiek, w zależności od indywidualnych potrzeb. Żel natychmiastowo "wycisza" skórę. Przesuszone i szorstkie miejsca na skórze są wygładzone i dobrze nawilżone. Skóra odzyskuje czystość i świeżość. Niedoskonałości są widocznie zredukowane, a lekka formuła orzeźwiającego żelu koi podrażnienia i zaczerwienienia. Unikalna konsystencja żelu doskonale przylega do skóry, nawet gdy jest aplikowana na makijaż. Skuteczne działanie składników aktywnych zawartych w formule Phyto-Target Complex szybko rozwiązuje istniejące problemy skóry.

w słoiczku
Struktura
lekkie
żel
<50ml

SOS na skórki

W sumie kupiłam z kaprysu i pod wpływem chwili.Nerwi mnie moja facjata ostatnio.Ni z gruszki ni pietruszki przesusza się w dziwnych mcach i nic jej nie koi.A przynajmniej słabo...Ktos chwalił,gdzies czytałam o żelu Shiseido...Kupiłam i?..I fajny to zakup.Pomijając niehigieniczny słoik(za co odjełam gwiazdke )reszta jest bez zastrzeżeń.Jest dla mnie świetną bazą w takie dziwne ,suche dni.Zielona galaretka -wchłania się w try mig i uspokaja buzię.Faktycznie można tym :) posmarowac na makijaż.Byłam sceptyczna,ale to co suche,nawet podkładem zakryte-nie wyglada estetycznie i perfekcyjnie.Ten elixir momentalnie prostuje załamania i niweluje suchość.Lubię go i uzywam z przyjemnością.Trzymam w lodówce,przez co aplikacja jest podwójnie przyjemna.Rześko tak.Polecam

Używam tego produktu od: 2 mcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072666].usefull || 0 }}% pomocna.