Inoar, Absolut DayMoist, Shampoo (Szampon głęboko nawilżający do włosów zniszczonych i farbowanych)

Szampon Absolut DayMoist Shampoo Inoar przeznaczony jest dla włosów wymagających głębokiego nawilżenia oraz odżywienia. Dedykowany włosom po zabiegach chemicznych oraz po farbowaniu. Ta ultra - nawilżająca formuła stworzona z ekstraktów roślinnych wnika wewnątrz włosa zapewniając mu właściwy poziom nawilżenia. Błyskawiczna rekonstrukcja struktury. Przywraca elastyczność oraz ułatwia rozczesywanie.

porządna dawka nawilżenia

Wychodzę z założenia, że co jak co, ale szampon dobrze nawilżyć nie może. Takie rzeczy z włosami może zrobić odżywka, maseczka czy olejek. Ale nie szampon. Zwracam honor po użyciu tego. On faktycznie nawilża! Specjalnie odpuściłam na jakiś czas używanie innych kosmetyków do pielęgnacji, by sprawdzić jak sobie inoarowy szampon poradzi w tak trudnych warunkach. I poradził sobie mega dobrze. Włosy nabrały ładnej objętości, a przede wszystkim są o wiele bardziej nawilżone. Dzięki temu łatwiej mi się z nimi rozprawić przed wyjściem z domu  Polecam 

lubie to!

To byl kolejny zakup pt." szukam idealnego szamponu". I w sumie nie liczylam na zbyt wiele- wiekszosc szamponow do tej pory mnie zawiodla. Producenci obiecuja gruszki na wierzbie, a w praktyce szału na glowie nie ma :/ Ale ten- zaskoczyl mnie. Bo po pierwszym myciu czulam, ze wlosy sa jakies fajniejsze w dotyku, bardziej miekkie... I tak go uzywam juz drugi miesiac, a w miedzyczasie wlosy z kazdym myciem wygladaja coraz lepiej, sa zdrowsze, bardziej nawilzone. A musze sie przyznac, ze wczesniej wlosow nie oszczedzalam- a to prostownica, a to jakies szalone farbowanie... :)