E.L.F. Eyes Lips Face, HD Undereye Setting Powder (Puder rozpraszający światło pod oczy)

Pojemność 1,2 g

High Definition Undereye Setting Powder marki ELF. Puder rozpraszający światło pod oczy. Doskonale maskuje drobne cieni, zmarszczki i niedoskonałości w okolicach oczu. Przeznaczony jest do stosowania na co dzień. Dobrze sprawdza się przed obiektywem kamer i aparatów. Formuła została wzbogacona o witaminę C i K. Po aplikacji, skóra w okolicy oczu staje się wzmocniona. Wielokrotne stosowanie produktu, pozwala przywrócić kondycję skóry. Jedwabista konsystencja dobrze się rozprowadza i gwarantuje aksamitne wykończenie.Do zestawu dołączony jest aplikator w formie pędzla i kratka dozująca.

• Talc,
  • Titanium Dioxide,
  • Yellow No. 5 Lake (CI19140),
  • Red No. 40 Lake (CI16035),
  • Ultramarines,
  • Blue No. 1 Lake (CI 42090)

Czarodziej

Szczerze mówiąc trochę zdziwiły mnie dwie poprzednie negatywne recenzje... dla mnie ten puder jest genialny. Używam go, żeby zamaskować choć w minimalnym stopniu dolinę łez i zatrzeć granicę między skórą pod oczami (która niestety bez skazy nie jest) a resztą twarzy (która jest w porządku) - i w tym celu sprawdza się genialnie: wygładza optycznie i delikatnie rozświetla. Nakładam go odrobinę na podkład, za pomocą pędzelka (innego niż w zestawie). Używam go nawet jako rozświetlacza pod brwi kiedy się śpieszę. Jedyną jego wadą jest to, że niestety trochę wysusza skórę, ale z drugiej z strony nie znam pudru, który by tego nie robił. Używałam też pudru HD e.l.f. do całej twarzy i tu już takiego zachwytu nie doświadczyłam.
Podsumowując: jak na takie cudo cena jest śmiesznie niska. Dlatego też wydaje mi się, że warto spróbować: kosztuje tyle, co dwie kawy (jeśli ktoś będzie w Stanach - jeszcze taniej) a jeśli się sprawdzi to zostanie z Wami na długo.

Nic nie robi

Puder nie spełnia obietnic producenta. Wcale nie wygładza zmarszczek pod oczami, wręcz przeciwnie bardzo je podkreśla. Opakowanie jest bardzo małe, pędzelek nie służy do niczego. Musiałam zawartość pudełka przesypać do innego pojemnika, bo ten jest zupełnie nieporęczny. Szkoda wydawać na niego kasy. Nie polecam i nie kupię ponownie.

nie spenia ani jednej obietnicy

Kosmetyk nie spelnia ani jednej obietnicy producenta! Puder jest bardzo drobno zmielony i po nalozeniu jest niewidoczny, co mogloby byc jego zaleta, gdyby nie fakt, ze wlasciwie nic nie robi! O nie przepraszam on oddaje nam niedzwiedzia przysluge! Nie dosc, ze nie zakrywa nawet niewielkich cieni, ani drobnych zmarsczek , nie wygladza to bardzo wysusza skore i ja sciaga! Wchodzi w najdrobniejsze linie i zmarszczki i nie wiem jak on to robi, ale sam pozostajac niewidocznym, uwydatnia je bardzo.Po kilku godzianch od aplikacji skora wokol oczu jest matowa, sucha, szara i taka "zmeczona". Probowalam aplikowac go na kilka sposobow. Na \'gola\' skore, na inny korektor w kremie, na baze itd. Bez zadowalajacego efektu. Nie polecam.

PS: Znalazalm jedna zalete! Zalaczony pedzelek! Calkiem niezly ;) i za to jedna gwiazdka :)

Używam tego produktu od: 2 mce
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)