Marion, Hair Anti-Age Monoi & Olive Oil (Odmładzające serum do włosów dojrzałych, osłabionych i zniszczonych)

Serum Odmładzające uzupełnia niezbędne składniki odżywcze, które włosy tracą z wiekiem. Formuła zawiera: Argininę, Baicapil Olej monoi, Oliwę z oliwek, Creatine, Keracyn. Dzięki bogatym składnikom aktywnym Odmładzające Serum pobudza cebulki włosów do wzrostu oraz normalizuje pracę skóry głowy, działa wzmacniająco, nawilżająco, zapobiega zniszczeniom, redukuje rozdwajanie się końcówek, zapobiegając puszeniu się włosów, nadaje włosom zdrowy połysk.
Stosowanie: Kilka kropli serum wmasować w umytą skórę głowy. Produkt nie wymaga spłukiwania.

Dość dziwny.

Nie wierzyłam, że może odmładzać włosy ale jestem maniaczką testowania więc go zakupiłam. Czy działał ? No nie, nie zauważyłam żadnych zmian. Nakładałam i na wilgotnych i na suchych włosach. Konsystencja nie powala, choć dzięki temu można go zużyć prawie do zera. Pięknie pachnie i włosy też pachną, ale to nie jest to co oferuje producent.

Nic nie robi

Nie wierzyłam ani przez chwilę w obietnice producent dotyczące działania odmładzającego na włosy dojrzałe, ale mimo wszystko myślałam, że coś jednak to serum będzie robić. A nie robi nic...
Ma wodnistą, rzadką, konsystencję, wciera się je dobrze we włosy i nie obciąża ich, nie natłuszcza, nie odbiera objętości ale też z kolei po wtarciu nie czuć w ogóle, że cokolwiek zostało nałożone na włosy.
Nie nawilża włosów, nie natłuszcza, nie powleka warstwą ochronną, w zasadzie nie robi totalnie nic. Jest bardzo mało wydajne, kończy się błyskawicznie.
Jedynym w zasadzie plusem jest fajne opakowanie z pipetką, którą można łatwo dozować produkt.

Raczej nie działa

Nakładałam serum nie na włosy, a na skalp.
I żadnego działania nie zauważyłam.
Włosy dalej wyglądają i wypadają tak samo, jak wcześniej.
Jedynym działaniem, za które serum może dostać jedną gwiazdkę jest to, że po użyciu skóra głowy jest ukojona, nie swędzi, nie piecze.
Jednak przy obietnicach producenta samo ukojenie to za mało, żebym chciała do tego serum jeszcze wrócić.

Używam tego produktu od: ok. trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Fajne serum z ciekawym składem

Serum ma całkiem dobry skład i fajne szklane opakowanie z pipetką. Serum jest konsystencji wody co troszke mi przeszkadza ponieważ lubię treściwsze konsystencje, mam wrażenie że zbyt mało go nakładam, mimo iż nakładam dwie pipety tylko od połowy długości włosów. Narazie nie zauważyłam poprawy stanu włosów ale wiem że serum nie przyspiesza przetłuszczania.