Bell, HYPOAllergenic Long Lasting Nail Enamel (Hypoalergiczny trwały lakier do paznokci przepuszczający powietrze)

Pojemność 9,5 ml

Nasycony i trwały kolor. Nowoczesna formuła przepuszczająca powietrze pozwala na odpowiednie dotlenienie płytki paznokcia poprzez swobodną wymianę cząsteczek tlenu pod powłoką lakieru. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości polimerów produkt jest bardziej odporny na ścieranie, odpryski i kruszenie. Precyzyjne nałożenie, bez pozostawiania smug jest możliwe dzięki pędzelkowi dopasowującemu się do każdego rodzaju paznokcia.

Cudny

Posiadam szary lakier z tej serii i używam go już ponad rok. Pierwszy raz mam do czynienia z lakierem, którym po takim czasie nie gęstnieje, jest jak nowy. Świetnie kryje, jedna warstwa w zupełności wystarczy by nie było prześwitów, szybko schnie, długo się utrzymuje, a pędzelek jest bardzo przemyślany, gdyż dzięki jego kształtowi nie zalewamy skórek. Lakier ma solidne, szklane opakowanie. W przyszłości na pewno zakupię inne kolory.

Kolory!

Na sam początek muszę zwrócić uwagę na piękne kolory jakie Bell ma w tej linii. Szukałam lakieru w kolorze wina/ciemnobordowego i nie znalazłam go w żadnej firmie w drogeriach Rossmann i Hebe OPRÓCZ właśnie Bell. Mam odcień 09 i 14 (bordo i granatowy).
Jeśli chodzi o trwałość to trzyma tak klasycznie jak każdy inny lakier z niskiej półki -3 dni.
Bardzo lubię pędzelek, bo jest szeroki i dobrze się nim maluje, ale wiadomo, że to kwestia gustu, bo wiele dziewczyn woli wąskie pędzelki.
Tak naprawdę wystarczy jedna warstwa lakieru. Dwie dają intensywniejszy i ciemniejszy kolor :)
Opakowanie jest w porządku, bez szału. Kwadratowa buteleczka i srebrna góra :)

nie został ze mną na dłużej

Lubię kosmetyki firmy Bell ale wolę jej klasyczną linię - seria HYPOAllergenic nie do końca do mnie przemawia i uważam, że są tutaj kosmetyki dużo gorsze od tej serii klasycznej, w której znaleźć można kilka perełek.Lakier hypoalergiczny zupełnie mnie nie zachwycił. Prezentuje się ładnie w szklanej buteleczce ale na paznokciach już niekoniecznie. Lakier dziwnie rozprowadza się na paznokciach, ma nierówną strukturę i źle to wygląda.Płytka paznokcia nie jest równo pokryta lakierem - tworzą się niewielkie prześwity. Nie zauważyłam żeby lakier w jakiś wyjątkowy sposób wpływał na paznokcie - zarówno w sposób pozytywny jak i negatywnie. Co do przepuszczania powietrza nie jestem w stanie się do tego odnieść bo nie wiem jak taką cechę sprawdzić. Ja bynajmniej nie zauważyłam różnicy pomiędzy innymi lakierami a tym niby "oddychającym". Odcienie są mdłe i mało wyraziste, lakier rozlewa się po płytce i przynajmniej z moimi paznokciami nie najlepiej współpracuje.

Lakier jak lakier

Ostatni raz kosmetyków Bell używałam kilkanaście lat temu, jako nastolatka, a potem marka jakoś zniknęła mi z oczu. Aż do niedawna i wielkiego "come backu" Bell, kiedy ich kosmetyki pokazały się w wielu sklepach. W końcu na promocji -55% w Rossmannie kupiłam 2 lakiery - metaliczny złoty i ciemne bordo z drobinkami brokatu. W mojej ocenie metaliczne i brokatowe są to 2 najbardziej trwałe typy lakierów, niezależnie od marki. Ale w Bell trwałość mnie nie zachwyciła - jest jak w innych lakierach, pomimo zapewnień producenta, że to lakiery o przedłużonej trwałości. Przy bazie i top coacie noszę lakier ok.6 dni, tu jest podobnie.

W nazwie jest też "lakier przepuszczający powietrze". Whaaat? Ale po co? Maluję paznokcie od 20 lat i jakoś nigdy nie brakowało mi tej funkcji, a przy lakierach Bell nie widzę żadnej różnicy, jeśli chodzi o stan płytki. I tak zawsze pod lakier stosuję witaminową bazę i jest OK.

Niezbyt podoba mi się też pędzelek - bardzo szeroki i dość gruby, ciężko z nim o dużą precyzję.

Ale żeby nie było, że tylko narzekam - lakiery mają ładne opakowania i piękne kolory. Cena jest przystępna, a z dostępnością Bell też coraz lepiej. Chociaż lakiery nie zachwyciły mnie, na pewno jeszcze do nich wrócę, jeśli akurat zainteresuje mnie jakiś odcień.

Baaardzo dobra "inwestycja"

Kupujac lakiery (szarosc i czerwien) kompeltnie nie mialam na ich temat zadnych informacji. To byl strzal w ciemno.
Szklane ladne, masywne opakowanie wyposażone jest w precyzyjny pedzelek ,ktory dopasowuje sie do kazdego rodzaju paznokcia. Aplikacja jest precyzyjna. Nie tworza sie smugi. Zazwyczaj nakladam 2 warstwy,jednak gdy nie mam czasu 1 rowniez mnie satysfakcjonuje. Musze przyznac ,ze to jest 1 z najtrwalszych lakierow w tych kategoriach cenowych. A co wiecej posiadam te lakiery ponad ROK i nadal z nich korzystam (trzymam w lodowce i nieraz dolewam kilka kropelek zmywacza zeby rozrzedzic gdy jest zbyt gesty). Jedynyn minusem jest to ,ze ciezko mi go odkrecic no ale po takim czasie kiedy lakier na zewnatrz zalega to nic dziwnego. Jestem bardzo zadowolona. Lakiery Bell, HYPOAllergenic Long Lasting Nail Enamel to gwarancja pieknego , trwalego koloru jak po wizycie w salonie kosmetycznym.

jedne z lepszych

Uwielbiam malować paznokcie i te lakiery często wybieram.
+ ładne kolory
+ dobrze się nakładają
+ cena
+ długo się trzymają
+ dostępność
-/+ jedynie ciemniejsze kolory szybko się ścierają

Absolutnie nie

Znalazłam sobie tak piękny kolor (jasny róż ), którego poszukiwał parę dni. Droga z drogerii do domu tak się dłużyła z uwagi, że chciałam jak najszybciej położyć to cudo na paznokcie. I co? Rozczarowanie. Lakier robił tak okropne smugi, że na początku myślam, że to wina zbyt tłustej płytki. Drugie podejście skończyło się tym samym. I tym sposobem lakier dumnie prezentuje się w pudełeczku natomiast dk malowania paznokci się nie nadaje. Myślałam, że jak kupuje Bell to mogę liczyć na chociaż dostateczną jakość a tu 1 dla Bell!

Badziewie

Lakier- tragedia. Wszystko jest tu beznadziejne, po prostu najgorszy lakier, jaki kiedykolwiek miałam, nie polecam najgorszemu wrogowi ;). Pędzelek jakis niedorobiony, włoski są strasznie grube, przez co nakładanie to makabra, przy dwóch warstwach nadal prześwity, ale efekt korektora do długopisów jest. Trwałość żenująca - pomaluję wieczorem to następnego dnia do południa okropne odpryski, ja tego nie lubię, więc zmywam i w sumie jest to lakier na jeden dzień...

No i ten kit z "oddychaniem". Nie wiem, jak Wasze paznokcie, ale moje nie potrzebują oferowanego wspomagania oddychania, bo płytka jest martwa i powietrza nie potrezbuje, ale to szczegół ;).

Szeroka gamma kolorystyczna

Mam kilka lakierów. Bardzo dobrze kryja. Są wydajne. Trwałość taka sobie nie najlepsza, ale jak za taka cenę i tak super. Uwielbiam te lakiery ponieważ są łatwo dostępne w wielu marketach oraz drogeriach. Kolory są przepiekne. Lakier ładnie wygląda po polaowaniu jak najbardziej na plus.

Bardzo lubię

Piękna gama kolorystyczna, zawsze mnie skłonią do nieplanowanych zakupów ;)
tani, łatwo dostępny
szeroki pędzelek
zaskakująca trwałość
wystarczą 2 warstwy

Cudo

Posiadam kolor bordowy, czarny i szary.
Nie odpryskuje, ani się nie rysuje nawet po tygodniu
Krycie zadowalające już po dwóch cienkich warstwach
Szybko wysycha
Wygodny i szeroki pędzelek
Nie gęstnieje mimo, że mam go ponad 4 miesiące

Wady:
Zakrętka - w bordo najpierw pękła, a następnie odpadła od pędzelka.

średnio na jeża

posiadam lakier nr 02 i powiem szczerze masakra.
krycie mojego paznokcia zadowalające dopiero po 4 warstwie.
Plusem jest gęsty i szeroki pędzelek i fakt, że nie odpryskuje. Niestety nie wiem jak resztą odcieni ale ego nie polecam.