Skincode Switzerland, Brightening Day Cream (Rozjaśniający krem na dzień SPF 15)

Krem zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. W swoim składzie zawiera filtry UVA i UVB, dzięki czemu stanowi skuteczną ochronę przed negatywnym wpływem promieni słonecznych. Preparat wyrównuje koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia o różnej etiologii - polekowe, pozapalne, potrądzikowe oraz posłoneczne. Posiada lekką, jedwabistą konsystencję, dzięki temu łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. Krem intensywnie nawilża i odżywia skórę. W swojej formule nie zawiera środków zapachowych, barwników, konserwantów, ani substancji zwierzęcego pochodzenia. Kluczowymi składnikami preparatu są:
Witamina PP - hamuje proces dystrybucji melanosomów do keratynocytów, redukuje plamy starcze oraz zmniejsza niedoskonałości skóry, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i stymuluje syntezę kolagenu.
Gigawhite- składnik skomponowany z 7 alpejskich roślin mających działanie depigmentujące, dzięki temu aktywnie wybiela i redukuje przebarwienia.
Escyna - rozjaśnia skórę, zapobiega powstawaniu wyprysków oraz ma działanie ściągające.
Ester witaminy C - rozjaśnia skórę, zwiększa syntezę kolagenu oraz ma działanie antyoksydacyjne.
CM-Glukan - polisacharyd pozyskiwany z drożdży piekarskich, chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA oraz stresem oksydacyjnym, koi podrażnienia oraz wzmacnia system immunologiczny skóry.
Po zastosowaniu kremu skóra staje się rozjaśniona, nawilżona i odżywiona, a wszelkie przebarwienia zredukowane.

Polecam na dzień

Tą firme odkryłam na chybił trafił,kupiłam ten krem z ciekawości ze względu na ciekawy skład.Stosuje go na dzień,wprawdzie zawiera jak dla mnie za mały filtr spf 15,to i tak dodatkowo nakładam spf 50.Powiem szczerze że rewelacyjnie nawilża moja skórę,delikatnie rozjaśnia,jednym słowem fajny kremik na lato pod makijaż.polecam,tylko ta cena,ale ten będzie moim faworytem bo ma bogatszy skład i jest wydajniejszy.