Sesderma, Abradermol Microdermabrasion Cream (Krem do mikrodermabrazji)

Sesderma, Abradermol Microdermabrasion Cream (Krem do mikrodermabrazji)

Abradermol to silnie skoncentrowany preparat, stanowi alternatywę do mechanicznej mikrodermabrazji. Wskazania do preparatu są takie same, jak przy mikrodermabrazji diamentowej. Krem przygotowuje skórę pod inne zabiegi pielęgnacyjne, zwiększając absorpcję składników aktywnych z dalszych preparatów. Zawiera kryształy tlenku glinu, dokładnie w takiej samej postaci co w mikrodermabrazji. Krem działa kompleksowo: nawilża, regeneruje, łagodzi podrażnienia, spłyca zmarszczki, odżywia, rozjaśnia przebarwienia, zwęża rozszerzone pory. Nicanamid i masło Shea wzmacniają skórę, odbudowują i działają przeciwzapalnie.

mechaniczne
Struktura
drobnoziarniste
krem
w słoiku
<50ml

Efekt jak z salonu kosmetycznego!!!!!

Zużyłam dwa całe opakaowania tego kosmetyku w ciągu 2 miesięcy.Powiem szczerze że jak się stosuje tylko na twarz to na długo powinno starczyć,ja stosowałam także na ciało,i powiem tak ten kosmetyk to rewelacja,gdyby nie cena i słaba wydajność to bym kupowała i kupowała,ale znalazłam tańszy odpowiednik 100ml za 90 zł,jeszcze tego drugiego nie używałam więc nie wiem jak z wydajnością,i nie wiem który wygra,jak sie da to też wstawie tu na kwc.

Wracając do tej mikrodermabrazji:

-stosując na twarz rewelka,zero podraznień,buzia gładka,rozjaśniona jak z obrazka,odmłodzona przedewszystkim:)

-taki sam efekt na ciało,gładziutkie jak u niemowlaka

mogłaby byc większa pojemność,wtedy cena do przełknięcia,a tak jest jak dla mnie za mało tego produktu:(Sesderma to dobra firma cenię ją ,lecz za droga.

Mam drugi odpowiednik ,zobacze który wygra,jesli okaże sie że sesderma to będe zmuszona kupować bo to na prawdę dobry kosmetyk,nie trzeba chodzic do salonu kosmetycznego na mikrodermabrazje i wydawać kupę kasy,wydajnośc na twarz ok,ale na ciało szybko się kończy:(

polecam choćby wypróbować bo warto!

Używam tego produktu od: 2miesiące