Avon, Ideal Flawless [True Colour], CC Colour Correcting Pearls (Puder wyrównujący kolor w perełkach)

Avon, Ideal Flawless CC Colour Correcting Pearls to puder wyrównujący koloryt cery w perełkach. Pięć kolorów miesza się razem, by błyskawicznie wyrównać kolor skóry.
Zielony - neutralizuje zaczerwienienia skóry,
Fioletowy - maskuje zażółcenia,
Żółty - ukrywa cienie pod oczami,
Brzoskwiniowy -maskuje przebarwienia,
Waniliowy - rozświetla skórę.
Nałóż puder Avon Ideal Flawless CC Colour Correcting Pearls pędzlem na całą twarz, lub na gotowy makijaż by dodać cerze blasku.

Avon Ideal Flawless Kuleczki CC

Kuleczki w tradycyjnym pudełeczku dla Avonowskich kuleczek. Zabezpieczone grubą gąbeczką przed wypadaniem.

Nakładam tradycyjnie na całą twarz pedzlem kabuki. Doskonale miesza on kolory perełek. Puder nakłada się bardzo dobrze i równomiernie.

Twarz po użyciu kuleczek zdecydowanie wyglada na rozpromienioną i zdrowszą. Bardzo ładnie rozświetlają cerę.
Czy maskują? Wszystko zależy od nałożonej warstewki...a można spokojnie nakładać bo praktycznie ich nie czuć na twarzy.
Na pewno wyrównują koloryt i tworzą na twarzy jednorodną taflę. Bardzo ładnie odbijają światło.
Bardzo wydajne...mam wrażenie że się nie kończą.

Perełki raczej rozświetlające

Perełki słabo wyrównują koloryt, natomiast sprawdzają się jako delikatny, naturalny rozświetlacz. Często dostępne w cenie promocyjnej. Do nakładania ich potrzebujemy dobrego pędzla do pudru.

Moje pierwsze perełki

Zawsze miałam opory przed perełkami i w sumie namówiła mnie konsultantka która robiła mega promocje i sprzedała mi je za grosze . Perełki rzeczywiście wyrównują koloryt i rozjaśniają twarz ale chyba trzeba do tego odpowiedniego pędzla bo moim szło mi to ciężko i efekt nie był taki jak zamierzony . W zasadzie w tej cenie w jakiej je kupiłam to nie mam co narzekać ale gdybym miała zapłacić za nie regularna cenę to nie wiem czy bym się zdecydowała .
Ja preferuje proste podkłady w kamieniu a te perełki wchodziły mi między włosie pędzla i strasznie mnie to drażniło . Próbowałam tez zmienić pędzel do nakładania ale niestety efekt dalej nie był zachwycający . Wydaje mi się że do nich powinien być pędzel z twardym grubym włosiem który je ogarnie . Ja sie trochę napracowałam aby makijaż wyglądał znośnie, jednakże lepsze efekty uzyskuje przy zwykłym podkładzie w kamieniu .
Jednak muszę przyznać że samo zapakowanie i wygląd perełek mnie urzekł . Ponadto są dobrej jakości , zanim wykończyłam to jedno opakowanie to malowałam się nimi pół roku a jak na puder to długo .

Idealny na makijażowe początki i dla osób niewymagających.

produkt jest świetny, jeśli w sumie nie do końca wiemy co chcemy. Utrwala makijaż, ale jakoś średnio radzi sobie z wyrównaniem kolorytu. Ładnie rozświetlają twarz, fajnie sprawdzą się u osób z jasną cera. Bardzo wydajne, powiedziałabym, ze nie do zużycia. :)

Bardzo słaby

Nie spełnia żadnych kryteriów obiecanych przez producenta. Mam wrażenie, że wręcz ściera nałożone wcześniej kosmetyki. Najpierw próbowałam nakładać, gdy kulki były całe, potem je rozkruszyłam i okazało się, że ni wząb nie stapiają się ze skórą. Rozświetla? Never, zaraz się osypuje. Najgorszy produkt tej marki jaki zakupłam.

Słabo

Kupiony z ciekawości, kiedy byłam jeszcze ambasadorką firmy Avon. Jego zadaniem było wyrównywanie kolorytu skóry, ale niestety tego nie robił. Sprawdzał się co najwyżej jako rozświetlacz. Kuleczki zbyt twarde - puder dało się nałożyć dopiero po ich rozkruszeniu.

Kiepski produkt :/

Niestety - produkt ten okazał się bardzo słaby jakościowo. Poza tym, że kolorowe perełki świetnie wyglądają w czarnym pudełeczku, ten produkt nie daje się używać tak, jak obiecał producent. Według mnie te perełki nie robią nic - żeby cokolwiek nanieść pędzelkiem na skórę trzeba te kuleczki po prostu rozgnieść: są twarde i nie spełniają zadania. Wcale nie widzę żadnego efektu wyrównania kolorytu cery itp. Niestety nie kupię ponownie. Mam w kosmetyczce, ale traktuję jako gadżet, ponieważ każda próba makijażu z użyciem tego kosmetyku... kończy się porażką. Słabo.

bardziej rozświetlający..

Puder ogólnie nie jest zły, koloryt faktycznie jest subtelnie wyrównany jednak kuleczki bardziej rozświetlają i tutaj produkt nie sprawdzi się już przy cerach tłustych i mieszanych. Z aplikacją na całą twarz raczej byłabym ostrożna bo można przesadzić i mamy efekt total glow. Puder współgrał ze wszystkimi podkładami jakie miałam.

Bardzo przeciętny.

Moja skóra nie wymaga wielkiej pielęgnacji jeżeli chodzi o przebarwienia, ponieważ na mojej skórze znajduje się kilka miejsc w których występują delikatne czerwone przebarwienia. Niestety te perełki nie dały sobie rady z wyrównaniem nawet tak mało wymagającego kolorytu skóry.
WADY: Przy skórze lekko suchej, uwydatnia wszystkiesuche skórki. Nie nadaje się do cery mieszanej, ponieważ dodatkowo uwydatnia powstawanie się sebum. Niestety perełki, moim zdaniem, nadają się tylko i wyłącznie do rozświetlania twarzy (nie dają efektu dyskotekowego, ale widać, że twarz się błyszczy a nie odbija promienie słońca w taki sposób aby kamuflować przebarwienia). Ponieważ w dodatku z perełkami, dołączona jest gąbeczka (zajmująca pół opakowania), warto wspomnieć że nie da się w łatwy sposób nałożyć nią produktu na twarz. Trwałość również nie powala, ponieważ bardzo szybko znika z twarzy, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu.
ZALETY: Nie daje sztucznego efektu, na twarzy wygląda bardzo naturalnie i świeżo. Bardzo delikatnie rozświetla skórę. Jest bardzo wydajny, starcza na dłuuugi okres czasu. Nie działa zapychająco na nasze pory, nie działa uczulająco, nie wyskakują po nim żadne dodatkowe niedoskonałości.
OGÓLNIE: Moim zdaniem produkt nadaje się do używania wiosną lub jesienią do podkreślenia naturalności makijażu (oczywiście jako rozświetlacz). Jednak producent obicał, że produkt będzie ujednolicał koloryt skóry, a nie rozświetlał, więc ogólnie oceniam go jako bardzo słaby. Za tą cenę można kupić coś, co rzeczywiście pomaga ujednolicić barwę naszej skóry twarzy. Na pewno nigdy więcej nie kupię tego produktu.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego
Czas zużywania: 2lata
Cena: 19,99pln w przecenie

NIE

Nie, nie i jeszcze raz nie. Zero korygowania doskonałości. Perełek jest tyle co kot napłakał. ( Bo jak otworzymy opakowanie to co najmniej w połowie wypełnia go gąbeczka).Kompletnie nie robi nic co obiecuje producent. Po pomalowaniu się daje efekt rozświetlacza nałożonego na całą twarz, choć i tego nie za bardzo się nadaje.Niewygodna aplikacja nawet przeznaczony pędzelek z tej samej firmy nie daje rady. Żeby nałożyć odpowiednią ilość trzeba by się chyba przez pół godziny po twarzy miziać.
Nie polecam

Zbędny gadżet

Działanie tego produktu nie jest spektakularne. Odrobinę rozświetla, troszeczkę ujednolica koloryt, ale na mieszanej cerze się nie sprawdza. Szybko zapomniałam o tych perełkach i zagubiły się gdzieś na dnie szafki. Nadają się do rozświetlania całej twarzy przy ciężkim i matowym podkładzie i tylko w takich okolicznościach go używam.
Wiadomo jakim produktem są inspirowane te perełki, jednak nie przypominają działania oryginału.

trudno powiedzieć

Produkt sam w sobie jest żaden. Stosuje go jedynie pod oczy, po nałożeniu korektora, bo mam wrażenie, że u mnie jedynie tam pasuje. Jeśli chodzi o rozświetlenie to oczekuję lepszego efektu. Ma wyrównywać koloryt skóry - u mnie nie wyrównuje.