Adidas, for Women, Skin Detox, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Adidas, for Women, Skin Detox, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Żel zawiera cząsteczki oczyszczające skórę:
- jagody acai - składnik oczyszczający o wysokiej zawartości antyoksydantów.
Dodatkowe działanie delikatnie złuszczające skórę.

oczyszczające
100 – 250ml
zapachowa
w butelce
w żelu
Skóra
normalna

Żaden tam detox

Trochę namieszam w tych pozytywnych recenzjach ;)
Bardzo lubię żele Adidas, zwłaszcza wersję Fresh, dlatego do każdej nowej wersji zapachowej podchodzę z entuzjazmem, a później i tak pokornie wracam do ulubieńca. W mojej torbie na siłownie zawsze musi gościć jakiś produkt z hasłem "slim", "detox", "fit", a ja nigdy nie uczę się na błędach, że to tylko chwyt marketingowy :D Ale do rzeczy:

Peeling w żelu

plusy:
+ ładny jagodowy zapach
+ dobrze się pieni
+ zawiera peelingujące drobinki
+ dobrze oczyszcza

minusy:
- nieco wysusza

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- nieco za wysoka cena
+ wysoka wydajność
+ wygodne opakowanie

Lubię

Żel jest bardzo dobry, gdyż świetnie myje, nie podrażnia skóry i jest w sam raz dla osób aktywnych fizycznie. Do tego pięknie pachnie i ma fajną konsystencję. Nie zauważyłam, żeby wysuszał skórę więc za to plus. Z pewnością kupię go jeszcze nie raz.

Wow!

Kupiłam za około 10 zł ponieważ spodobał mi się kolor, a jako iż lubię żele pod prysznic z firmy Adidas to postanowiłam kupić i się nie zawiodłam. Serdecznie polecam!

Dla aktywnych

Miałam problemy ze skórą przez zwiększona aktywność fizyczna, poprzednie żele nie radziły sobie czego efektem były wypryski. Dzięki temu żelowi nie mam już takich problemów. Skóra wygląda o niebo lepiej i ten cudowny zapach! Mi niestety trochę wysusza skórę jednak radzi sobie z tym balsam.

Dobry w walce z trądzikiem!

Najlepszy żel pod prysznic jeśli ktoś ma problem z trądzikiem na ciele. Super oczyszcza skórę i jej nie wysusza a najważniejsze nie uczula naszej skóry.

w torbie na silownie

Od kilku lat zele adidas sa stalym elementem mojej kosmetyczki na silownie. Ten konkretny zapach jest moim ulubionym, fajnie relaksuje poprzez delikatne drobinki, zapach jest rewelacyjny I utrzymuje sie na skorze. Cena I wydajnosc na plus. Skory Nie wysusza I fajnie sie pieni. Jedynie opakowanie jest troche klopotliwe, ciezko wydobyc koncowke.

Pewniak i ulubieniec

Ten żel to jeden z moich ulubionych z całej gamy zapachowej. Pachnie owocowo, odświeżająco i energetyzująco. Idealny żel pod prysznic po treningu, wtedy czuję się orzeźwiona a zmęczenie jakby szybciej mija.
Żel wzbogacony został o drobne masujące kuleczki, które przyjemnie myją i dodatkowo pomagają pozbyć się toksyn i zanieczyszczeń zgromadzonych na skórze. Kuleczki są optymalne jeśli nie potrzebujemy jakiegoś większego złuszczania. Po prysznicu czuć, że skóra pozostaje miękka i wygładzona a fajny zapach unosi się na skórze jeszcze ok. 1 godziny po prysznicu. Uwielbiam ten żel, często do niego wracam i zawsze jest na toaletce. Polecam!

Jagodzianka

Ta wersja zapachowa odpowiada mi najmniej.Adidas ma w swojej ofercie dużo ciekawsze aromaty żelów,bardziej odświeżające i pobudzające.Ten zapach jest za sztuczny dla mnie,a drobinki nic nie robią.Są zbędne.Fakt jak reszta żeli dobrze myje ciało.

lubię

Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami i :
zalety:
- pięknie pachnie
- delikatnie złuszcza
- opakowanie (widać zużycie)
wady:
- nic nie przychodzi mi do głowy

Ekstra :*

Bardzo dobry żel pod prysznic!!
Małe drobinki peelingujące relaksują podczas kąpieli i ładnie, delikatnie zdzierają martwy naskórek bez uczucia podrażnienia skóry. Śliczny, jakby jagodowy zapach, jednocześnie bardzo delikatny. Skóra nie swędzi po kąpieli, ani nie jest zaczerwieniona. Niestety po wyjściu spod prysznica nie czuć już zapachu :( Przystępna cena, łatwo dostępny w drogeriach czy supermarketach. Poręczne opakowanie, które nie wyślizguje się z dłoni, gdy jest ona mokra. Bardzo lubię żele od adidasa ;)

Fajny produkt.

Moim ulubionym żelem Adidasa jest wersja "Smooth", ale ta również jest fajna.

Plusy:
+ Zapach, podoba mi się.
+ Przyjemna konsystencja.
+ Nie wysusza, nie podrażnia skóry.
+ Jest wydajny.
+ Butelka, podoba mi się kształt i to, że ma płaskie zamknięcie. Pod koniec opakowania można postawić je na głowie i spokojnie wszystko zużyć.

Minusem może być cena, zawsze kupuję go w promocji.