Inoar, Absolut DayMoist, Conditioner (Odżywka nawilżająca do włosów)

Inoar, Absolut DayMoist, Conditioner (Odżywka nawilżająca do włosów)

Odżywka Absolut DayMoist Conditioner Inoar przeznaczona jest dla włosów wymagających głębokiego nawilżenia oraz odżywienia. Dedykowana włosom po zabiegach chemicznych oraz po farbowaniu. Ta ultra - nawilżająca formuła stworzona z ekstraktów roślinnych wnika wewnątrz włosa zapewniając mu właściwy poziom nawilżenia. Błyskawiczna rekonstrukcja struktury. Przywraca elastyczność oraz ułatwia rozczesywanie.
Nałóż na wilgotne, umyte wcześniej włosy. Spłucz obficie wodą. Stylizuj jak zawsze.

Idealna odżywka dla fanek farbowania

Często szaleję z kolorami na włosach, do tego jestem fanką lokówki, a wlosy mam delikatne, więc to gotowy przepis na katastrofę na głowie  Moje włosy bardzo na tym cierpią, ale od dłuższego czasu było z nimi coraz gorzej- strasznie się kruszyły, były suche, szorstkie i ciężko było z nimi cokolwiek zrobić. Odżywka z Inoar- kupiłam za namową koleżanki, która uznała, że sprawdzi się dla mnie idealnie, w połączeniu z odpowiednim szamponem (tej samej marki). Zaczęłam stosować bez przekonania, ale szybko zauważyłam, że ten produkt to nie pierwszy lepszy kosmetyk tylko konkretna pielegnacja, która postawiła moje włosy na nogi :) Polecam, bo moje włosy wyglądają zdrowo, zadbanie. Odpuściłam częste farbowanie, a lokówki używam sporadycznie.

POLECAM !

Z racji tego, ze w swoim zyciu mialam rowniez i taki etap, w ktorym farbowalam wlosy jak szalona to niestety odbilo sie to na moich wlosach, ktore byly ciezkie do ujarzmienia, a przy okazji bardzo wysuszone. Olejki nie pomagaly, zreszta nie mialam cierpliwosci do czekania na rezultat... Odzywka z Inoar- kupilam odruchowo, bo zobaczylam napis, ze nadaje sie do wlsoow farbowanych. Ale nie mialam wobec niej wielkich oczekiwan- wiekszosc produktow w mojej kosmetyczce obiecywalo mi piekne wlosy i mega regeneracje, a konczylo sie na nadal tak samo zniszczonych wlosach. Ale ta odzywka chyba jako jedna z niewielu zadzialala- to znaczy wlosy wyglądaja juz lepiej, jeszcze kilka uzyc i mysle, ze smialo bede mogla powiedziec, ze doprowadzilam moje wlosy do ladu. Na pewno na chwile obecna moge powiedziec, ze sa bardziej nawilzone i przez to tez miekkie. Latwiej mi sie je czesze i uklada- sa gladsze. Ogolnie polecam :)

POLECAM!!!

Co chwile zmieniam kolor wlosow i przez to baaaardzo zniszczylam swoje wlosy. Glownie sa suche jak wiór- ani to jakos ulozyc, ani jakos przywrocic do zycia. Do olejkow jakos nie mam cierpliwosci, zreszta na efekty dosc dlugo sie czeka, a ja to bym jednak chciala calkiem szybko wlosy miec zdrowe :) I ta odzywka mi w tym pomogla
+ szybko dziala- kilka uzyc i z wlosami juz bylo lepiej
+ladny zapach- nienachalny
+ nie tylko nawilza, ale tez zmiekcza, wygladza
+ idealna dla bardzo zniszczonych wlosow
+ wydajna- buteleczka bez dna :D

Dobry nawilżacz!

Jestem zadowolona z tej odżywki. Wlasnie takiego czegos szukalam- co w miare szybko i dogłębnie nawilzy wlosy. Mialam je dosc zniszczone, a przesuszenie towarzyszylo mi od zawsze. Nie wiem no jakos moje wlosy sa podatne i szybko robia sie suche :/ Uzywam regularnie od dwóch miesięcy, ale jakos po 1.5 tygodnia stosowania juz czułam róznice w wygladzie wlosow ( wygladaly zdrowo) i ich strukturze- byly miekkie i gladsze. Nie rozstaje sie z nia, bo ma do tego sliczny zapach i niezłą wydajnosc :) troche ciezko sie ją pod koniec opakowania wydobywa z butelki, ale mozna sobie z tym poradzic