Biotherm, Liquid Glow Skin Best (Olejek pielęgnacyjny do twarzy)

Biotherm, Liquid Glow Skin Best (Olejek pielęgnacyjny do twarzy)

Suchy olejek pielęgnacyjny Skin Best Liquid Glow Biotherm likwiduje suchość, matowość oraz oznaki przedwczesnego starzenia się skóry. Skóra jest idealnie wygładzona. Olejek zawiera jeden z najpotężniejszych antyoksydantów - ekstrakt z alg: astaksantynę. Dzięki niemu można roztaczać wokół siebie naturalny blask.
Olejek pielęgnacyjny Liquid Glow Biotherm może być stosowany wg własnego uznania: na dzień dla uzyskania blasku cery, na noc jako detoks dla skóry, można go mieszać z ulubionymi kosmetykami pielęgnacyjnymi lub stosować jako maseczkę dodającą skórze promienności.

Przyzwoity

Dostałam ten olejek w prezencie, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, szklana buteleczka z pipetką ułatwia stosowanie, zapach olejku bardzo przyjemny, nie nachalny. Pierwszy raz zastosowałam go bezpośrednio na twarz, ma on oleistą konsystencje jak na olejek przystało jednak jest to tak zwany olejek suchy. Nie pozostawia on twarzy tłustej, dobrze ją nawilża, można odczuć delikatne ukojenie skóry. Nie wchłania się on jednak zbyt szybko. Można go stosować pod krem lub poprosty dodać kilak kropel do swojego ulubionego kosmetyku nawilżającego. Produkt jest bardzo wydajny, starczy napewno na długo. Żadnych rezultatów jednak po jego dłuższym stosowaniu nie zauważyłam. Myśle, że spokojnie możemy zainwestować w tańszy tego typu produk i stopień satysfakcji będzie identyczny. Myśle, że raczej nie kupie go ponownie, chyba że natrafie na dużą promocje.

Olejek jak olejek - tylko droższy...

Dostałam go w zestawie z kremami z tej samej serii i po niego zdecydowanie najmniej chętnie sięgałam.
Nie zauważyłam niczego szczególnego podczas jego stosowania.
Używałam różnych olejków (biochemia, avebio, nacomi) i nie widzę różnicy między nimi a tym specyfikiem, który bądź co bądź, kosztuje krocie.
Jeśli oczekujemy spektakularnych efektów, to bardzo się rozczarujemy.
Produkt (jak to olejek) dośc dobrze nawilża. Ma problemy z wchłanianiem.
Opakowanie równiez typowe dla olejków na plus, jeśli chodzi o dozowanie.
Ogólnie bez szału za te pieniążki... Polecam spróbować dobranych do swoich potrzeb olejków z firm powyżej. Efekty będą zbliżone, a może i lepsze...

przyjemny kosmetyk

Jak tylko zobaczyłam to cudo w premierach w Sephorze natychmiast zapragnęłam je mieć. Nie ważna była cena, chciałam je i koniec. Chodziłam codziennie do sklepu, aż w końcu dostali pierwszą dostawę i kupiłam je jeszcze w promocji -20% :).

Olejek ładnie pachnie, nie jest to zapach duszący, a raczej delikatny. Olejek łatwo się rozprowadza bezpośrednio na cerę jak i dodaje do kosmetyków ( kremów, maseczek, balsamów ). Jest dość wydajny, wystarczy kilka kropelek na całą twarz.

Olejku używałam na różne sposoby. Bezpośrednio na skórę, a także jako serum i na to krem lub jako dodatek do kremu, maseczek i balsamów. Sprawdził się w każdym momencie. Dość szybko się wchłania, no ale jak to olejek zostawia lekko tłustą warstwę. Mi to akurat nie przeszkadzało, mam cerę tak suchą, że większość wszystko wchłonęła i nic się nie świeciło.

Olejek nie zapycha, nie podrażnia, nie uczula. Nie zauważyłam efektu glow, ale cera wyglądała po użyciu na zdrową, wypoczętą. Była miękka, elastyczna, odżywiona i gładka. Jednak nakładany sam bezpośrednio na cerę przy dłuższym stosowaniu może lekko przesuszać, dlatego zaczęłam mieszać go z kremem i maseczkami.

Jestem z niego bardzo zadowolona, czy kupię jeszcze? Nie wiem, raczej rzadko wracam do tych samych olejków, jest tyle nowości do przetestowania. Jednakże szczerze polecam ten kosmetyk.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.