KillyS, Magiczna gąbka do makijażu 3D

KillyS, Magiczna gąbka do makijażu 3D

Pojemność 1 szt

Magiczna gąbka do makijażu 3D KillyS dzięki wyjątkowej strukturze, gęstości i obłemu kształtowi, gąbka idealnie rozprowadza podkład na twarzy, sama nadmiernie go nie wchłaniając. Rozprowadzając podkład, nie tworzy zacieków i smug, zmniejsza widoczność porów oraz zmarszczek, a także bardzo dobrze kryje przebarwienia. Gąbka do makijażu 3D jest idealna do każdego typu podkładu - w płynie, w kompakcie, w sprayu czy do pudru mineralnego.

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobra gąbka porównywalna z dużo droższymi

Gąbka jest zakończona z jednej strony stożkowato, z drugiej na półokrągło - w całym makijażu, także w nakładaniu podkładu, preferuję ten stożkowaty koniec. Jest precyzyjny (można nim rozprowadzać korektor pod oczami), położony lekko bokiem idealnie wklepuje w skórę podkład. Żeby mieć precyzyjną aplikację do korektora, wystarczy ścisnąć ją między palcami i mamy wtedy mniejszy, cieńszy "stożek".
Ma idealną porowatość - dziurki są bardzo małe, idealnie nakłada podkład, zostawiając jednocześnie ładną fakturę skóry, z minimalizowaniem porów i nierówności. Daje bardzo naturalne wykończenie, nie zostawia śladów, widocznego na skórze podkładu jak niektóre pędzle.
Bardzo wygodnie się nią pracuje, jej kształt jest bardzo intuicyjny (bardziej mi pasuje niż płasko ścięte gąbki typu Real Techniques).
Nie pije dużo podkładu (oczywiście używamy zmoczonej).
Używam jej też do pudru sypkiego - świetnie wprasowuje np. puder bananowy na korektor pod oczy - na mokro warstwy idealne się łączą i mamy nieskazitelną cerę pod oczami, bez żadnych zmarszczek czy nierówności.

Ta gąbka absolutnie nie jest twarda! Nie stuka po twarzy. Jeśli ją porządnie zmoczymy, a następnie odciśniemy, jest idealnie mięciutka, sporo zwiększa swoją objętość. Ale - trzeba porządnie zmoczyć.

Długotrwała - swoją mam już ponad 2 miesiące i zupełnie nie widać po niej zużycia (gąbkę Killys, też 3D, ale z zestawu, o innym kształcie, musiałam po takim czasie już wyrzucić, bo rozerwała się na pół). Z typowo drogeryjnymi gąbkami nawet nie ma porównania, tamte po miesiącu albo twardniały, albo były porozrywane.

Nie jest oporna w myciu (choć oczywiście zależy to od podkładu - te długotrwałe mogą zostawiać ślady, ale da się usunąć). Ja swoją myję zazwyczaj olejkiem pod prysznic, czasem mydłem (olejek pod prysznic daje jednak lepsze efekty).

Multifunkcyjna:
- do podkładów
- do korektora
- do pudru sypkiego
- do likwidowania pudrowości po wykończeniu makijażu (lekko zwilżoną delikatnie stempluję twarz, łącząc warstwy podkładu, pudru itd)
- do nakładania rozświetlacza na mokro - świetna tafla

Bardzo polecam, nigdy nie napotkałam z nią żadnych problemow przy nakładaniu podkładu (niezależnie od jego konsystencji) ani korektora. A do pędzli już nie mam ochoty wracać ;) Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to o dobrym zmoczeniu przed użyciem,

bardzo fajna

Jak za taką cenę, bardzo dobra gąbka.
+ praktyczny kształt, przyjemnie sie z nią pracuje
+ nie wchłania dużo produktu
+ bardzo dobra cena
+ przyjemnie się nią pracuje
+ wg mnie mało odstaje od tych droższych

- z czasem może się trochę zadzierać

jest w porządku

Nigdy nie miałam oryginalnego BB dlatego może bardzo pozytywnie oceniam tę gąbeczkę. Bardzo dokładnie rozprowadzała podkład na twarzy, nie spijając jego dużej ilości. Kształt pasował mi bardzo bo łatwo się ją trzyma w ręku podczas aplikacji podkładu, a i do mycia jest ją wygodnie chwycić:) Twarda owszem jest, ale i tak aplikacja wydaje mi się bardzo przyjemna. Ciężko ją doczyścić, ale podejrzewam ze to w części wina podkładu(używam Revlon Colorstay), który z założenia ma być trwały. Moim zdaniem mogła by być bardziej obła, wygodniej by się nakładało podkład tą szpiczastą końcówką. Kolor mojej gąbeczki rozjaśnił się już po około 2 tygodniach codziennego stosowania, szybko też pękła z jednej strony. Wyrzuciłam do kosza po ok. 1,5 miesiąca, także nie jest źle...

Manicure - marynarskie paski

OK

Gąbka jest ok, bez rewelacji.

Jest dosyć zbita, nawet po namoczeniu nie rośnie jakoś znacznie.
Nie zauważyłam, aby wpijała podkład do środka, ale czasem zostawiała mi smugi, które musiałam dłużej wklepywać i rozsmarowywać.
Jest miękka dla skóry, nie drażni jej.
Mało precyzyjna przy nakładaniu korektora pod oczami.

Nie mam porównania z gąbeczkami innych firm, więc dla mnie ta jest okej.

Na pewno lepszy efekt z tą gąbką niż z palcami.

Sama bym nie kupiła tej gąbeczki, wolałabym raczej zainwestować, w coś lepszego i polecanego. Dostałam ją więc przetestowałam.
Da się zauważyć różnicę. Od 2 lat podkłady różnego typu nakładam palcami, więc różnica przy 1 razie z gąbką była ogromna, aż dziwne.

Przedstawie porównanie i odczucia:

Mój podkład to stara wersja Loreal true match.
Wiadomo, że konsystencja tego podkładu jest rzadka.
Przy nakładaniu palcami, efekt był widoczny i kryjący przy 2 warstwie. Po 5 godzinach podkład brzydko się ważył, widać drobne zmarszczki, a cera wygląda na "brudną"

Przy nakładaniu tą gąbką zauważyłam :

- Podkład przy 1 warstwie dobrze się rozprowadza, wygląda naturalniej, ale nie kryje dobrze.

-Wcale gąbka nie powoduje, że porów nie widać, ale fakt buzia wygląda naturalniej, a podkład mocno wtapia się w skórę.

- Podkład który mam z gąbką 3D, trzyma się do 8 godzin i nie tworzy się tak jak wspominałam przy nakładaniu palcami, efekt brudnej buzi, nie waży się i nie uwidacznia zmarszczek.

-Mało precyzyjna gąbka, nie dociera do kącików nosa, oczu. Dlatego ją przecięłam wzdłuż na pół.

- Podkładu na gąbkę nałożyłam tyle co jak nakładam palcami, nic nie dodawałam, więc raczej nie mogę stwierdzić, że zjada podkład. Chyba nawet użyłam mniej podkładu niż zwykle.

Zmoczyłam dobrze gąbkę, mocno wycisnęłam, starałam się umiejętnie aplikować i wydaje mi się, że to przyniosło efekt.

Używam tego produktu od: nie jestem w stanie określić

Fatalne nieporozumienie

Najgorsza z gąbeczek, z którymi miałam do czynienia. Twarda, pożera za dużo podkładu, a efekt bywa różny -w zależności od podkładu. Bardzo ciężko jest ją domywać, kształt też do końca mi nie odpowiada, wolę jajko niż klepsydrę.

Niestety nawet po namoczeniu jest twarda i stemplowanie nią twarzy, to dociskanie niezbyt przyjemnej powierzchni do twarzy. Już wolę nakładać palcami niż tą gąbeczką.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Trzy z minusem

Hmmm.Zacznę od tego że mam teraz "fazę" na kupowanie i testowanie gąbeczek do nakładania podkładu :) Tą kupiłam jako trzecią do mojej kolekcji(po Donegalu i tej z Rossmana) w Carrefourze za niecałe 10 zł.Nie jest najgorsza dlatego daję 3 gwiazdki(podkład nakłada w miarę ok).Spotkałam się z opinią że zapewnia matowe wykończenie,dla mnie fluid jest po prostu niezbyt dokładnie rozprowadzony,jak za długo stempluję to robi mi placki.Momentami pory są dziwnie widoczne.Przy pozostałych moich gąbeczkach twarz wygląda dużo lepiej.Po namoczeniu zwiększa swoją objętość,ale jest twarda,nieprzyjemnie mi się nią stempluje.Nie udało mi się jej doprać.Na plus cena i wydaje mi się że trwałość.Tamte gąbki po około miesiącu używania mają już pierwsze dziurki i zadrapania.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

nie zachwyciła

Gąbeczkę kupiłam pod wpływem chwili bo była w promocji. nigdy nie miałam tej oryginalnej ani innej beautyblenderowo podobnej. Ta jest pierwsza. Nie jestem maniaczką makijażową. Mam parę pędzli, gąbeczek ale i tak prędzej czy póxniej wracam do własnych paluszków jesli chodzi o nakładanie podkładu. Bo szybciej, dokładniej i jakoś tak poręczniej :)
Ta gąbeczka ładna sama w sobie cudów nie czyni. Nakładałam nią revlona i true matcha. Wcale nie wyglądam lepiej niż przy uzyciu własnych palców. Do tego zjada podkład. Palce = jedna pompka, gąbeczka 2 pompki. Czyli strata podkładu. Do tego nie potrafię jej doprać. Doprowadza mnie to do szału. Piorę piorę ściskam a ona nadal brudna. Prędzej nauczyłabym się doić krowę niż wyprać podkład z tej gąbeczki :) Szkoda czasu.
Myślę że potrafię się obejść bez tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1 gąbeczka

nie warto

Porównuję ją do gąbki z Real Techniques z której jestem bardzo zadowolona. Będąc w Super Pharmie przypadkiem wpadła mi ta gąbka i pomyślałam, że jest przez pół tańsza od RT to wypróbuję. Niestety zawiodłam się przy pierwszym użyciu. Gąbka jest bardzo twarda, owszem zmienia kształt po zmoczeniu ale miałam wrażenie ta gąbka aż "bije" mnie po twarzy. W dodatku zjada dużo podkładu. Nie jest taka plastyczna jak ta z RT, ogólnie ciężko się nią nakłada podkład. Jeśli ktoś chce wybróbować pierwszy raz w życiu gąbkę do podkładu to ta się na pewno nie nadaję. Ogólnie lepiej troszkę dołożyć i kupić cos lepszego.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Za tę cenę trzeba spróbować

Gąbkę kupiłam przypadkowo na spożywce w markecie. Od dawna chciałam mieć w swojej kolekcji beauty blendera, ale cena jest dla mnie za wysoka.
To moja pierwsza tego typu gąbka do makijażu. Jest wystarczająco miękka, dobrze dopasowuje się do różnych partii twarzy. Makijaż po użyciu tej gąbki daje wykończenie tzw. flawless. Bardzo mi się to podoba, choć trzeba mieć na uwadze fakt, że używając gąbki, nie ukryjemy większych syfków.
Cena jest niska, więc warto wypróbować. Dodatkowo nie zauważyłam, żeby z produktem coś się stało. Wygląda tak samo, jak po zakupie.
Niestety zauważyłam, że przy codziennym stosowaniu gąbki, robią mi się wypryski. Widocznie nie potrafię jej domyć dokładnie i resztę można sobie dopowiedzieć. To sprawia, że przestałam sięgać po nią tak często, jak na początku. Nie podoba mi się też to, że gąbka wypija dużo podkładu.

Ilość zużytych opakowań: 1 gąbka w użyciu

Całkiem niezła

Nie mam porównania do Beauty Blendera więc nie będę tej gąbeczki oceniać w porównaniu do niego. Gąbeczka jest wykonana z miękkiego tworzywa, dzięki swojemu kształtowi idealnie leży w dłoni. Przed użyciem należy ją zmoczyć i odcisnąć nadmiar wody.
Bardzo lubię efekt, który daje, z każdym podkładem bardzo dobrze współpracowała. Pomaga w uzyskaniu delikatnego krycia i ujednolicenia koloru cery. Podkład "wstemplowuję" w skórę szerszym spłaszczonym końcem, drugi koniec sprawdza się przy nakładaniu korektora. Niestety gąbeczka trochę "zjada" podkład, trzeba go zużyć więcej nić przy nakładaniu palcami.

Plusy
+ daje na twarzy naturalny efekt
+ duża powierzchnia stemplowania, szybko można podkład nałożyć
+ nie niszczy się (moją mam od pół roku i teraz widać parę zadrapań paznokciem, ale przez długi czas była nieuszkodzona mimo dość częstego używania)
+ cena (zapłaciłam ok 15 zł)

Minusy
- trzeba użyć więcej podkładu, gąbka trochę go "pije"
- po pewnym czasie trudno ją dokładnie wymyć
- dostępność (ja kupiłam w Wispolu, ale później już jej nie widziałam, ostatnio spotkałam ją w Superpharmie)

Ogólnie jestem z niej zadowolona i pewnie kiedyś jeszcze się skuszę, ale na razie chciałam wypróbować gąbeczkę RT

Ilość zużytych opakowań: jedna gąbka