Oriflame Colour, Intense Duo Eyeshadow (Intensywne podwójne cienie do powiek)

Oriflame Colour, Intense Duo Eyeshadow (Intensywne podwójne cienie do powiek)

Każdy zestaw oferuje Ci duet harmonijnie skomponowanych, bogatych kolorów, które możesz dowolnie łączyć, by tworzyć niepowtarzalne makijaże. Cienie są trwałe, rozprowadzają się gładko, nie tworzą fałdek. Nakładaj je na sucho lub zwilżonym aplikatorem. W kompakcie z lusterkiem.

Nic specjalnego

Lubię cienie z Oriflame, jednak te są naprawdę przeciętne - słabo napignentowane, bez bazy nie trzymają długo. Dwie gwiazdki daję, gdyż miętowy z tej serii na bazie jest całkiem ok, o delikatnym satynowym wykończeniu. Róż jest jednak słaby - prawie nie ma koloru. W sumie, dobrze, że je wycofali.

Używam tego produktu od: rok

dobry produkt :)

posiadam wersję kolorystyczną 3314 Treasure Island.
Muszę przyznać, że mam wiele cieni w swojej kolekcji i te spisują się naprawdę bardzo dobrze. Moje ww dwa tworzą razem naprawdę przepiękny naturalny makijaż. Jaśniejszy odcień jest też świetną bazą pod inne cienie.
Gorąco polecam :) są też wydajne!

nie daję maksa, bo nie maja jednak \'\'tego czegoś\'\' :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Nie dla mnie...

Wybrałam zestaw kolorystyczny Naughty Girl (grafitowy ze srebrnymi drobinkami/złoty). Cienie są dość dobrze napigmentowane, o aksamitnej i delikatnie pudrowej konsystencji. Idealne do makijażu wieczorowego. Jednakże w miarę upływu czasu tracą na intensywności koloru. Pod względem trwałości również nie zachwycają. Plus za wygodne opakowanie z lusterkiem.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1: Naughty Girl

Makijaż MaxFactor

na plus :)

te cienie dostałam od kumpeli, której nie pasowały kolory (dokładnie takie jak na zdjęciu powyżej w katalogu). zakochałam się w ich jedwabistej konsystencji, lekkim połysku, świetnym dużym aplikatorze i w kolorku różowym :) cena też do przejścia - zwłaszcza przy promocjach
jedyny minus - nie wielka paleta kolorystyczna

Używam tego produktu od:2 lat

Cudowne szarosci z tej serii!

Gdyby byl jeszcze dostepne te cienie w odcieniu: CITY GREYS to napewno bym je kupila, bo byla to moja ulubiona paletka. Lubilam tez brazy walnut pearls, ktore znalazly sobie miejsce takze wsrod nowej odslony tych cieni i sa praktycznie takie same. Szkoda tylko, ze odcien city greys zostal zmieniony na night life czy grey lights, bo to niestety nie to samo.
Cienie city greys byly matowe, choc odrobinke sie mienily, slicznie sie laczyly i dawaly naprawde cudowny efekt zarowno na sucho jak i na mokro. Nie rolowaly sie, nie zbieraly w zalamaniach, jedynie troszke blakly pod wieczor. Strasznie zaluje, ze juz ich nie ma, bo byly naprawde rewelacyjne

Używam tego produktu od: 2006

godne uwagi

Posiadam cienie w kolorze Walnut Pearls, uwielbiam ten błyszczący brudny róż, który na oku wygladda niesamowicie, ten drugi brąz niestety jakos tak mi nie leży na oku. Ale generalnie sa super, na mojej powiece nie zbierały się w grudki, ale wiadomo kazdy ma inny rodzaj skóry, i każdy kosmetyk jest inaczej odbierany. Początkowo miałam problem , żeby je otworzyć ;)

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

godne polecenia

Cienie kupują bardzo rzadko, ale tak piękne kolory (lights) musiałam zakupić.
Musze powiedzieć, ze już dawno nie widziałam tak dobrych i matowych cienie, które ładnie się ze sobą łaczą i nie osypują gdzie popadnie.

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo dobre!!! Polecam!!!

Jestem szczęśliwą posiadaczką odcienia Walnut Pearls. Cienie idealnie się ze sobą łączą.Łatwo nimi wycieniować oko. Nie osypują się, nie podrażniają oczu, są bardzo wydajne. Jaśniejszy odcien- brudny róż- jest błyszczący i pięknie rozświetla oko. Są stosunkowo trwałe, choć po pewnym czasie sie rolują. Duży plus za opakowanie z lusterkiem i aplikatorem (choć trzeba dojść do wprawy przy otwieraniu). Na pewno będę do nich wracać :)

Używam tego produktu od: ok.2 lat

ładny efekt

Przez przypadek dostał mi się kolor, którego w życiu bym nie zamówiła, taki najzwyklejszy, ale w sumie jestem zadowolona.

Cienie nie są mocno błyszczace, idealnie nadają się do biurowego makijązu, lub w innej kombinacji do makijązu wieczorowego.

Podoba mi się aplikator, aksamitna nieosypująca konsystencja, to że nie robi plam i placków, opakowanie z lusterkiem oraz to, że idealnie stapia się ze skpóra tak że ładnie można zatrzeć granice cienia.

Nie używałam jeszcze na mokro, ale mam zamiar wypróbować:D

Polecam! Na pewno wybiorę sobie jakiś odcień.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Fajne;)

Zacznę od tego, że dostałam je w prezencie (sama bym ich w życiu nie kupiła).
Ja mam je w odcieniach srebra. Przed aplikacją nie używam żadnych baz, a te cienie pomimo tego utrzymują się do około 6 godzin, bez wałkowania. Jak na taką cenę, wg mnie są za małe. Aplikator strasznie niewygodny i trzeba używać jakiegoś innego. Jasny srebrny idealnie nadaje się pod łuk brwiowy, gdyz sprawia ze oczko pieknie blyszczy. Ogolem polecam.

Używam tego produktu od:marca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Całkiem fajne!

Mam te fioletowe, nie wiem jak się ten kolor nazywa, a nie chce mi się zaglądać do katalogu. Jestem z nich zadowolona, nie wałkują się, kolor fajny, ładnie rozświetla oko, ogólnie polecam!

bardzo dobre

Oceniam kolor Walnut Pearls.
Plusy:
- nie osypuja sie
- miekkie
- nie walkuja sie
- trwale (w niezmienionym stanie na oku sa ok. 6 godz)
- rownomiernie sie nakladaja
- delikatnie rozswietlaja oko
- dobrze lacza sie ze skora
- poreczne opakowanie z lusterkiem i aplikatorem
MInusy:
- stara wersja - stare opakownie - byla lepsza (byl gorszy aplikator, ale cienie mialy wiecej pigmentu)