Delia, Cameleo, Farba do włosów z olejem arganowym

Delia, Cameleo, Farba do włosów z olejem arganowym

Trwała farba do włosów Delia Cameleo to intensywny, zmysłowy i pełen energii kolor. Farba z ekskluzywnym olejem arganowym.
Właściwości:
- profesjonalna jakość koloryzacji,
- wyjątkowo szlachetny i głęboki kolor,
- pokrycie siwych włosów,
- niewiarygodnie świetliste odcienie pełne naturalnych refleksów,
- podwójna technologia ochrony koloru ; Delia Cameleo to jedyna farba z dodatkową saszetką zawierającą olej arganowy i sojowy,
- zmysłowa miękkość i jedwabistość włosów,
- olej arganowy i sojowy z bogactwem witaminy E i nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 6 gwarantuje intensywne nawilżenie i wygładzenie struktury włosów oraz zapobiega ich uszkodzeniom już w trakcie samego zabiegu koloryzacji,
- kreatyna - zawarta w balsamie po farbowaniu zapewnia odżywczo - regenerującą kurację dla włosów.

super

Podobno z czasem się dojrzewa i podejmuje poważne decyzje. Ja chyba to już odczułam na sferze urodowej, zwłaszcza włosów. Chciałam wrócić do swego naturalnego koloru. A na głowie teraz mam resztki farby fioletowej i pojawiły się jakieś przebłyski miodowego blondu. Z wielką pomocą przyszła mi firma Delia i ich farba Cameleo Hair Color Cream.

Swój kolor mam zbliżony do naturalnego w odcieniu 3.3 Dark Chocolate Brown. Chcę od razu zaznaczyć że jedna farba wystarczyła mi na jedno malowanie. Za jakiś czas znowu powtórzę.

Farba przychodzi zamknięta plombą, także mamy pewność że nikt wcześniej nam nic nie pomieszał lub czegoś nie dodał lub zabrał w sklepie. Spotkaliście się z tym, że brakowało Wam czegoś z zestawu? Bo ja na szczęście nie.

Auć, niechcący odrywając plombę jednego z opakowań odeszła z nim cała naklejka z polskim tłumaczeniem.

W pudełku znajduje się 3-stopniowa farba do włosów, którą mieszamy w tej białej buteleczce. Dodatkowo w opakowaniu znajdziemy instrukcję, rękawiczki ochronne oraz odżywkę do włosów.