SPA Vintage Body Oil, Aromaterapeutyczny żel pod prysznic z olejkiem makadamia

SPA Vintage Body Oil, Aromaterapeutyczny żel pod prysznic z olejkiem makadamia

Aromaterapeutyczny żel pod prysznic z olejkiem makadamia Tenex SPA Vintage Body Oil zawiera olej, który działa regenerująco, odżywczo, wygładzająco, poprawia wygląd skóry. Doskonale zmiękcza i uelastycznia skórę, nadając jej aksamitną gładkość. Ekstrakt z bluszczu wykazuje właściwości ujędrniające, pobudza mikrokrążenie, zwiększa lipolizę i stabilizuje tkankę łączną. Witamina A poprawia strukturę i spoistość naskórka, wygładza skórę i redukuje zrogowaciały naskórek, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny. Aromaterapeutyczny zapach makadamia żelu pod prysznic Tenex SPA Vintage Body Oil odpręża, relaksuje i sprawia, że prysznic staje się niezwykłym rytuałem dla ciała i zmysłów.

Śmierdziuszek

Żel zamknięty jest w plastikowej, bordowej butelce. Widać zużycie produktu. Zamknięcie na klik. Butelka jest niestety twarda i pod koniec ciężko jest wydobyć kosmetyk.
Żel ma beżowy, perłowy kolor i gęstą konsystencję, przypominającą balsam do ciała. Ładnie się rozprowadza na skórze, dobrze się pieni i oczyszcza ciało. Nie ma problemu z jego spłukaniem. Mimo, że jest gęsty, to wcale nie jest wydajny. Mi wystarczył tylko na dwa tygodnie codziennego stosowania. Cena do takiej wydajności jest zdecydowanie za wysoka.
Zapach straszny- śmierdzi, po prostu śmierdzi. Ciężki, mdły, słodki, przytłaczający. Pachnie jak orzechowa masa do ciasta. Osobiście nie mogę go znieść i swoją drogą cieszę się, że ten żel jest tak mało wydajny. W przeciwnym razie szybciej by mnie wykończył, niż ja jego :D Dobrze, że zapach długo na skórze się nie utrzymuje.
Żel bardzo wysuszył moją skórę. Już po pierwszym zastosowaniu stała się tępa, szorstka i nieprzyjemna w dotyku. Dodatkowo pojawiło się na skórze dużo czerwonych krostek. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie