Vaseline Intensive Care, Hand Creme Healthy Hands Stronger Nails (Krem do rąk i paznokci)

Vaseline Hand Creme Healthy Hands Stronger Nails to krem do rąk z wyciągiem z aloesu. Krem głęboko nawilża, aby zregenerować bardzo suchą skórę dłoni. Zapobiega rozdwajaniu i łamaniu się paznokci - w 2 tygodnie paznokcie stają się 10 x mocniejsze. Krem Vaseline wchłania się szybko nie pozostawiając tłustego uczucia. Zawiera keratynę, składnik znany z właściwości wzmacniających i zabezpieczających przed łamaniem i rozdwajaniem się paznokcia.

Super krem :)

Krem dostałam od koleżanki, obie narzekałyśmy n przesuszone dłonie i tak się u mnie znalazł. Wyróżnia go bardzo lekka formuła, szybkie wchłanianie i mocne nawilżenie. Mam duży problem z suchością skóry dłoni, szczególnie zimą, a po zastosowaniu tego kremu zakochałam się w nim na dobre :) Bardzo wydajny! Polecam :)

Efekt Wow... na 5 min

Kupiłam w biegu. Nałożyłam i wow!!! Skóra w mgnieniu oka stała się nawilżona, odżywiona, cudnie pachniała. Niestety, efekt trwał jakieś 5 min. Po tym czasie skóra dłoni potrzebowała kolejnej aplikacji kremu. Tym sposobem tubka szybko się skończyła. Reasumując: produkt jednorazowego zakupu.

Słaby

Krem jest bardzo wodnisty. Zanim się go rozsmaruję na dłoniach to zdąży poleciec wszędzie do okoła. Nawilżenia tez nie zauważyłam, a do tego ręce się po nim kleją.

krótkotrwałe działanie

Tego kremu nie kupilam, dostalam go razem z balsamem tej firmy.
Krem jest w ladnym opakowaniu, rkzlwkutkie, malutkie poreczne, latwo go wsadzic w torebke i nie zabiera duzo miejsca.
Jesli chodzino konsystencje kremu to jest ona bardzo rzadka, az za bym powiedziala, przy wyciskaniu z tubki mozna go nalozyc zbyt duzo.
Zapach ma ladny, delikatny, przyjemny.

Szybko sie wchlania, nie ma problemu z rozsmarowaniem go, ale dzieje sie to tak szybko, ze wogole nie czuc ze ma sie go na dloniach. Ucsucie nawilzenia krwa moze 10min, potem znow trzeba go nalozyc. Niestety nie nawilza.
Nie pozostawia efektu wypielegnkwsnych dloni, no jakby go nie bylo.

Jest wydajny, bo konsystencja jest rzadka, ale przez czestosc nakladania roznica moze sie zatrzec.

słabeusz

Codziennie korzystam z kremu, niezależnie od pory roku. Ważne jest dla mnie żeby dobrze regenerował i odżywiał moje delikatne dłonie. Tutaj mamy do czynienia z pięknie pachnącym, drogim produktem, który dużo ładniej wygląda niż działa. Niestety nie powtórzę zakupu, ale zużyłam bo ładnie pachniał, a zresztą zużywam kosmetyki bo od tego są :)

Nie przypadł mi do gustu

Lubię testować różne kremy do rąk, ale z tym raczej się zbytnio nie polubię. Skusiła mnie obietnica "zdrowo wyglądających dłoni i 10x mocniejszych paznokci". Sprawdziło się to jednak tylko w połowie. Krem co nieco nawilża dłonie, są po nim gładkie. Ale wzmocnienia paznokci nie zauważyłam w ogóle. Krem dosyć szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy. Trzeba go jednak szybko wetrzeć póki jest na dłoniach. Ma nieco rzadką konsystencję, trzeba uważać żeby nie wycisnąć za dużo. Zapach ma przyjemny, chociaż trochę specyficzny.
Uogólniając, do moich ulubieńców raczej się nie umywa.

Dobry jakościowo krem

Ciekawy jakościowo krem do rąk. Potrzebowałam dobrego nawilżenia rąk po częstym korzystaniu ze środków dezyfekujacych podczas praktyk a oprocz tego chciałam znaleźć produkt, który poprawi jakoś mojej plytki paznokcia po zdjęciu manicure żelowego po ponad roku ciągłego nakładania. Jeżeli chodzi o nawilżenie to krem ten sprawdził sieć dobrze, ale jeżeli chodzi o płytkę to tylko trochę udało mu się zdziałać pozytywnie przy wsparciu że strony odżywek.

Krem zbyt drogi

Krem Vaseline jest bardzo przyjemny podczas wmasowywania go w dlonie. Zapach ma przyjemny utrzymujacy się do 30 min. Skora po wchlonieciu kremu pozostaje mile odżywiona i delikatna. Jednak nie jest to najlepszy krem do rąk w tej cenie jaki miałam. Wydaje mi się, że jest zbyt drogi.... albo płaci sie za markę .

Dobry krem.

Krem ma ładny, delikatny zapach i lekką oraz rzadką konsystencję, która szybko wchłania się. Dobrze nawilża i całkowicie wchłania się w skórę nie zostawiając jej tłustej i klejącej się, a zapach jest wyczuwalny przez długi czas. Nie zauważyłam różnicy na paznokciach, ponieważ nie mam z nimi problemów. Szkoda że tubka jest taka mała i szybko kończy się, ale cena również jest przystępna, a na promcji zawsze kupuję dodatkowe opakowanie.

Jeden z lepszych kremów...

Jest to jeden z lepszych kremów do rąk jakich używałam do tej pory. Był bardzo rzadki, dzięki czemu szybko i bez tłustej warstwy (której nie cierpię podczas używania kremów do rąk) wchłaniał się w skórę, dodatkowo ją fajnie nawilżając. Zapach miał boski. Szkoda tylko, że taka mała tubka 75ml. Dla mnie był wydajny, bo nie trzeba było go dużo nakładać. Zużyłam do ostatniej kropelki. Świetny krem za niską cenę (5,99zł). Jeżeli chodzi o skład ma aż 15 składników będących potencjalnymi alergenami, mnie jednak nie uczulił i nie podrażnił mi skóry.

Licho

Jest to pierwszy zakupiony przeze mnie kosmetyk tej marki. Chciałam ją przetestować i na tym chyba zakończy się nasza przygoda. Ale od początku...

Krem ma zapach dość intensywny i tak naprawdę ciężko zdefiniować czym on tak naprawdę pachnie. Mnie kojarzy się z kosmetykami fryzjerskimi. Za pierwszym razem może i się podoba, ale później już męczy. Poza tym wolę naturalniejsze aromaty.
Konsystencję ma bardzo wodnistą. Przy smarowaniu dłoni mam wrażenie jakbym czymś tłustym smarowała mokrą skórę i nie jest to przyjemne uczucie. Na szczęście szybko się wchłania i nie pozostawia filmu na dłoniach. Jest niewydajny. Chyba żadnego kremu tak szybko nie zużyłam.
Samo działanie jest niewielkie. Skóra po jakimś czasie woła o kolejną porcję kremu. Producent obiecuje wzmocnienie paznokci, a u mnie podczas stosowania tytułowego kremu pękły paznokcie kciuków. Najśmieszniejsze jest to, że akurat z paznokciami nie mam większych problemów.
Na szczęście produkt nie uczula i nie podrażnia.
Skład ma słaby. Co prawda tytułowa keratyna jest w pierwszej połowie składu, ale reszta to praktycznie sama parafina i jej pochodne, sylikon i konserwanty wątpliwej jakości.
Jedyną zaletą jest opakowanie, a konkretnie zamknięcie na klik, bo nie lubię bawić się w zakręcanie i odkręcanie podczas smarowania dłoni.
Za taką cenę można kupić naprawdę fajne kremy, a nie takie buble.

wypromowana marka, za to sie placi...

duzo krzyku o nic... spisuje sie gorzej niz niejeden produkt z dolnej polki... w dodadtku jest bardzo droga i mało wydajna... jak najbardziej nie polecam, przereklamowana, pf....