Indigo Nails Lab, Seventh Heaven, Oliwka do skórek

Indigo Nails Lab, Seventh Heaven, Oliwka do skórek

Perfumowana oliwka do skórek Indigo Nails o najpopularniejszym zapachu `Seventh Heave`. Piękny zapach oliwki towarzyszy w subtelny sposób wykończeniu manicure, a jej bogata konsystencja odżywia skórki, nadając im zdrowy wygląd.

dajcie mi jeszcze

Uwielbiam go ze względu na cudny zapach,a my kobiety bardzo lubimy gdy kosmetyk nie tylko działa ,ale i ładnie pachnie i ładnie wygląda :)
Dostępne są też inne wersje zapachowe równiez bardzo interesujące. Zużyłam już kilka i nadal go będę używać doskonale zmiękcza skórki , po regularnym stosowaniu skórki rosną o wiele wolniej ,są zmiękczone ,nie pojawiają się zastrzały ,nie zadzierają się ,dobrze tez działa na płykę paznokci .Może i są tańsze ,ale kiedy zakochasz się w zapachu i działaniu jednego już z nim zostaniesz na długo:)

faktycznie niebo

Mam jeszcze jedna wersję zapachu i jestem z tego bardzo zadowolona.
Zapach jest bardzo trwały, do tego naprawdę ładny i nie jest chemiczny.
Duża pojemność, bardzo wydajna. Na pewno skuszę się na kolejne wersje zapachowe.
Do tego ładnie dba o skórki.

Należy jednak dodać, że pojawiły się na rynku już równie dobre, a tańsze oliwki - na przykład te od Semilaca.

Świetna

Oliwki do paznokci indigo charakteryzują się świetnym składem, a także pięknym zapachem.
Używam codziennie do olejowania paznokci , dzieki czemu rosną szybciej, sa mocniejsze i twardsze.
Oliwka zadzialala rowniez na skorki - sa mieciutkie i nie narastają.
Polecam!

Świetna

Oliwka pięknie pachnie. Długo utrzymuje się na skórze, zarówno zapach jak i nawilżenie. Zawiera mirre, więc jednocześnie odżywia. Panie uwielbiaja ten zapach. Oliwka jest wydajna. Do wyboru 10 i 5 ml.

Świetna oliwka o dobrym, zwięzłym składzie i cudownym zapachu

Opakowanie: Produkt znajduje się w szklanej buteleczce charakterystycznej dla lakierów do paznokci, z szerszym pędzelkiem.

Aplikacja: Dzięki temu, że oliwka wyposażona jest w pędzelek, możemy precyzyjnie nałożyć oliwkę dokładnie na skórkę, bez obawy, że nałożymy jej zbyt dużo i zacznie nam gdzieś spływać. Jest to przyznam, bardzo wygodna forma.

Zapach: Cudowny! Zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Wypełnia całe pomieszczenie, w którym się znajduję, gdy jej używam. Dodatkowo utrzymuje się bardzo długo. Jest intensywny, elegancki i kobiecy :)

Działanie: Wystarczy spojrzeć na skład, aby wiedzieć, że pomaga :) Zaraz na początku znajdziemy olejek z nasion słonecznika, potem z awokado i migdałowy. Na końcu znajduje się perfum odpowiedzialny z ten cudowny zapach. Po jego użyciu skórki są mięciutkie i odżywione. Lubię takie zwięzłe i przyjemne składy. Z pewnością uprzyjemnia wykonanie manicuire. Stosuję ją po ukończonym mani, ale także na noc, przed spaniem zanim nałożę krem. Wraz z kremem Indigo tworzy naprawdę zgrany duet.

Podsumowując: Polecam z czystym sumieniem tą oliwkę. Włączcie właśnie oliwki do skórek do codziennego rytuału pielęgnacyjnego dłoni, ponieważ pomaga ona w zachowaniu zadbanych skórek, zdrowych i odżywionych paznokci, a masaż taką oliwką stymuluje ich wzrost.

Ilość zużytych opakowań: 1 op