Kolastyna, Krem do rąk S.O.S. Natychmiastowa ulga

Kolastyna, Krem do rąk S.O.S. Natychmiastowa ulga

Krem do rąk S.O.S. Kolastyna został wzbogacony w odżywcze masło shea oraz Collagen Complex, unikalną kompozycję kolagenu, elastyny i glikogenu, by wspomagać kojenie przesuszonego, zniszczonego naskórka oraz redukować efekt ściągniętej i napiętej skóry. Olej arganowy oraz gliceryna przynoszą skórze natychmiastową ulgę i komfort, zapewniają jej gładkość i miękkość. Krem Kolastyna S.O.S o bogatej konsystencji wspomaga pozostawienie filmu ochronnego na skórze, zabezpieczając ją przed utratą wilgoci i wysuszeniem. Testowany dermatologicznie.

Na zimę

Krem kupiłam w cenie wyprzedażowej, tak więc do zakupu skusiła mnir niska cena (trzy złote z groszami). Krem stosowałam zimą, gdy za oknem panowały ujemne temperatury i dużo śniegu.
Opakowanie to miękka i wygodna tubka, z której łatwo aplikuje się produkt, bez obawy o nadmierną ilość. Łatwo wydobywa się z niej resztki kremu.
Zapach jest dość sporny, gdyż jest słodkawy i intensywny. Długo utrzymuje się na skórze.
Mi osobiście przypadł do gustu, lecz z pewnością znajdą się i tacy, którzy go nie pokochają.
Konsystencja jest gęsta i bogata. Dobrze rozprowadza się po skórze przyjemnie ją pielęgnując. Długo się wchłania, zatem sprawdzi się szczególnie na zewnątrz, a niekoniecznie w domu. Krem pozostawia na dłoniach warstwę ochronną, która świetnie zabezpiecza przed zimnem, chroniąc przed przesuszaniem.
Dłonie po użyciu są miękkie i gładkie. Nawet spierzchnieta skóra powraca do zdrowego i ładnego wyglądu. Przynosi ulgę zniszczonym i wysuszonym dłoniom. Ładnie odżywia, troxhe mniej nawilża. Podsumowanie całokształt, ja jestem na tak i z chęcią wrócę do niego kolejną zimą.

Sztuczny zapach

W zimie krem do rąk to must have, lubię gdy dobrze nawilża i koi zziębniętą i wysuszoną skórę jaką posiadam. Krem jest bardzo tłusty, powoli się wchłania i zostawia lepką warstwę na dłoniach. A zapach produktu jest bardzo sztuczny i chemiczny. Nie polecam.

Krem do rąk

Kupiony pod wpływem potrzeby i promocji był błędem, mam wrażliwą skórę, w połączniu z którą wywołuje mocne pieczenie i swędzenie. Myślałam ze po prostu mi nie spasował, dałam do spróbowania koleżance ale efekt ten sam.
Nawilżenie może i było bo jest dość tłusty ale zabite efektem podrażnienia.
Zapach ma dość sztuczny,
Poręczne opakowanie
Wydajności nie jestem w stanie określić ponieważ go nawet nie zużyłam do końca ;)

Tłuścioch

Krem znajduje się w poręcznym, małym opakowaniu, idealnym do torebki (tylko, że nie warto nosić go ze sobą). Tubka ma wygodne zamknięcie typu "klik".
Krem jest biały i gęsty, a zapach ma delikatny, jakby kwiatowy.
Natychmiast po aplikacji krem znosi napięcie suchej skóry i przynosi jej komfort.
Wchłania się bardzo powoli. Zostawia tłustą warstwę (nic dziwnego jeśli drugie i trzecie miejce w składzie zajmują: Paraffinum Liquidum i Petrolatum czyli ciekła parafina i wazelina). Mam wrażenie jakbym wysmarowała sobie dłonie smalcem. Nie nadaje się do stosowania w ciągu dnia. Działa kiepsko i doraźnie. Nie czuję nawilżenia. Krem nie wygładza, ani nie zmiękcza dłoni.
Ogólnie bardzo słaby.

Krem S.O.S

Krem kupiony przy okazji zakupów spożywczych. "Krem S.O.S Natychmiastowa ulga" na okres jesienno-zimowy. Używam kremów do rąk często i zużywam je w ekspresowym tempie. Mała pojemność kremu idealna do torebki i niska cena. Zamkniecie na "klik", opakowanie miękkie i wygodne, łatwo wydobyć odpowiednią ilość kremu. Konsystencja zwarta i delikatny migdałowy zapach. Krem jest dość tłusty i dość długo się wchłania dlatego nie używam go na szybko w ciągu dnia. Nakładam go na noc dobrze nawilża i odżywia dłonie. Pozostawia je gładkie i miękkie. Zauważyłam też że krem wspomaga regenerację - przesuszone i zaczerwienione dłonie odzyskują ładny i zdrowy wygląd.

Jeden z lepszych

Testuje wiele kremów, ten jest jednym z moich ulubionych, nawilża na długo, robi taką fajną połokę na skórze. Mogę go użyć nawet na atopowe zmiany (pęknięta skórę) i nie szczypie. Troche długo się wchłania,ale bardzo lubie uzywać go na noc. Jest kompaktowy

Jeden z najlepszych

Krem kupiłam przypadkiem, bo zużywam olbrzymie ilości kremów do rąk – praca chemika sprawia, że często potrzebuję łagodzenia, ochrony i regeneracji. Ten ma świetnie skomponowany skład – w sam raz dla suchej i spierzchniętej skóry. Łagodny przy nakładaniu – popękana skóra nie szczypie, gdy się go wciera (na czym polega większość kosmetyków z drogerii)
Jest jednym z niewielu kremów (a już z pewnością najtańszym z tej grupy), który daje ściągniętym dłoniom uczucie ulgi i otulenia. Jest porządnie tłusty – w sam raz, żeby ochronić przed dalszym wysuszaniem i wspomóc regenerację. I faktycznie – dłonie szybciej dochodzą z nim do siebie i znowu robią się gładkie i nawilżone. Nałożony na noc potrafi nie tylko przywrócić skórze miękkość i gładkość, ale też pomóc w gojeniu się otwartych zmian. Nazwa SOS jest uzasadniona :)
Faktem jednak jest, że może lekko się lepić i wolno wchłaniać, więc z pewnością nie polubią go osoby, których skóra jest zdrowa lub lekko przesuszona.
Tubka średniej wielkości, miękka, wygodna. Przyczepić się mogę jedynie do zapachu - za dużo i zbyt słodki.

Krem do rąk S.O.S. KOLASTYNA

Plusy:
dobrze się wchłania,
ma ładny delikatny zapach,
dobrze chroni i nawilża skórę,
nie jest lepki ani tłusty

Taki sobie...

Krem ma małe, zgrabne i przyjemne dla oka opakowanie. Tubka jest miękka i ma zatrzask więc jest wygodna w użyciu.
Sam krem jest dosyć treściwy, długo się wchłania i pozostawia tłustą warstwę, co może w zimniejsze dni ma swoje plusy, ale w codziennym, domowym użytku bardzo denerwuje.
Zapach jest kwestią gustu... Pewnie znajdą się zwolennicy i przeciwnicy, ale jest on intensywny więc jeśli ktoś nie lubi mocno perfumowanych kosmetyków, jego też nie polubi. Mnie przypomina trochę zapach migdałów.
Mam wrażenie, że ten krem tylko natłuszcza i troszkę udaje nawilżanie ;) Nie wchłania się tak jak powinien i dlatego już niewielka ilość wystarczy żeby porządnie "wytłuścić" ręce... Co za tym idzie jest też dosyć wydajny. Wątpię w to, że krem sprawdzi się przy bardzo suchej, podrażnionej i zniszczonej skórze, tak jak to obiecuje producent... Ja daję 3, bo coś tam robi, a moja skóra nie jest aż tak wymagająca i przesuszona. Zużyję do końca, ale nie sądzę żebym do niego wróciła.