Bell, HYPOAllergenic, Liquid Eye Concealer (Hypoalergiczny korektor rozświetlający pod oczy)

Pojemność 6,5 ml

Hypoalergiczny korektor rozświetlający HYPOAllergenic Bell pielęgnuje delikatną skórę pod oczami i optycznie spłyca zmarszczki. Dopasowuje się do struktury skóry dokładnie kryjąc wszelkie oznaki zmęczenia, cienie i sińce. Niezbędny dla kobiet, które szybko chcą efektywnie zatuszować wszelkie niedoskonałości.

Pomyłka!

Moje cienie pod oczami są dość wymagające, ale liczyłam, że produkt da mi chociaż znikome działanie kryjące, czy jak to producent obiecuje- rozświetlające. Nic bardziej mylnego. Kiedy nakładam go pod oczy znika od razu i w zasadzie wygląda jakbym go wcale nie nakładała :<

Rewelacyjny!

Korektor kupiony jako wyjście awaryjne, gdyby kiedyś zabrakło innego ;) Za taką cenę nie spodziewałam się niczego spektakularnego, jednak efekt dosłownie mnie zszokował! Idealnie współgra z moim podkładem z Rimmel poza tym to pierwszy korektor który poradził sobie z moimi cieniami pod oczami. Troszkę gorzej radzi sobie niestety z trądzikiem. Ma dość gęstą konsystencję, ale po rozprowadzeniu wydaje się naprawdę lekki. Bardzo miło mnie zaskoczył.

Słaby

Ten korektor polecałabym raczej nastolatkom, które zaczynaja przygodę z makijazem i nie potrzebują mocnego krycia. Z nim napewno nie przesadzicie. Leciutki, ale to za mało. Próbowałam dac mu szanse, jako baza pod cienie, ale i w tej roli się nie sprawdził. Nie trzyma się, mam wrażenie ze po kilku godzinach znika. Moje rozczarowanie nim było tak duże, ze niedokończone opakowanie wyładowało w koszu.

Dobry kosmetyk

Korektor ma bardzo przyjemną konsystencje, nie osadza się w nierównościach i zmarszczkach. Nie do końca radzi sobie z cieniami pod oczami, jednak jeśli ktoś nie ma takich problemów na pewno będzie zadowolony.

Może być

Za taką cenę nie oczekiwałam efektu 'wow', ale chciałam spróbować tego korektora, szukałam rozwiązanie na codzień. Opakowanie jest wygodne, aplikator też. Konsystencja lekka i gładka. Krycie ma bardzo delikatne, rozświetla okolice pod oczami, no ale oczywiście nie ukrywa na 100% oznaki zmęczenia. W ciągu użycia produktu z delikatną skórą pod oczami nic złego się nie dzieje.

polecam

korektor nie daje całkowitego krycia, ale jedna warstwa wystarcza, aby pięknie, naturalnie rozświetlić nie tylko okolice oczu. jest dość rzadki, więc dobrze się wchłania i ładnie blenduje. niestety już po kilku minutach na skórze korektor troszeczkę się utlenia, przez co ciut ciemnieje, ale po upieczeniu sypkim pudrem wraca do normalnego koloru, a potem trzyma się przez cały dzień. szkoda, że są tylko dwa odcienie, ale dla takiej bladej twarzy jak ja, zawsze jest jakaś jedyneczka (-: kosmetyk ma też atrakcyjną cenę. jest super wydajny.

Idealny!

Uwielbiam ten korektor, nigdy nie miałam lepszego. Jako jedyny pod oczami wyglada świetnie, skóra jest rozświetlona a cienie zakryte. Wklepany palcem na nos i przypudrowany wygląda świetnie, nic nie przebija.

Kiepskie krycie

+ Jasny kolor jest naprawdę jasny i pasuje bladziochom.
+ Nie zbiera się i nie roluje od oczami.

- Krycie jest bardzo mizerne. Bardziej nadaje otoczkę koloru niż coś zakryje.

Niestety pod oczy kompletnie się nie nadaje, bo nie zakryje zasinień pod oczami. Jestem go w stanie wykorzystać tylko do wyrównania koloru skóry na twarzy zamiast lekkiego podkładu czy kremu BB, bo latem nie lubię za ciężkich kosmetyków do makijażu twarzy.

Rozczarowanie

Może nie jest to najgorszy korektor z jakim miałam doczynienia ale napewno nie jest najlepszy. Ma fajna konsystencje i kolory ale nie kryje i w dodatku zauważyłam ze sie brzydko zbiera pod oczami w załamaniach. Szkoda bo mialam duże nadzieje co do niego. Zużyłam jedno opakowanie do konca ale raczej na dzien bez wiekszych nadziei na super krycu

Może być

Moje cienie pod oczami nie są jakoś specjalnie widoczne ale fajnie byłyby je zakryć.Opakowanie jest lekkie, poręczne. Korektor posiada aplikator (takie jak błyszczyk) dobrze się aplikuje. Konsystencja lekka.
Kolor dobrałam wręcz idealnie ale po nałożeniu pod oczy korektor ciemnieje robi się żółty i to bardzo. Ale gdy go rozetrę i przypudruje jakoś kolor się nie odcina. Korektor wytrzymuje pod oczami nie ściera się. Wielkim plusem jest, że naprawdę rozświetla. Jednak nie jest to jakiś efekt WOW po prostu jet przyzwoicie. Do jakiegoś takiego lekkie niezobowiązującego makijażu np. na zakupy nadaje się idealnie. Raczej na imprezy czy inne ważne wyjścia raczej bym go nie stosowała.

Dobry ale mógłby być lepszy

Korektor ten dobry jest gdy ma się lekkie cienie pod oczami lecz gdy ktoś posiada mocne cienie pod oczami (tak jak ja) to całkowicie nie maskuje wszystkiego.

OK

Bardzo fajny korektor tak "na co dzień". Fajnie rozświetla i nie podrażnia. Ogólnie delikatne, małe cienie pod oczami - kryje, trochę gorzej z "większymi" ale i tak w makijażu do szkoły, na uczelnię, do pracy to jest akurat :)