Miss Sporty, Funtasy Holographic (Holograficzny lakier do paznokci)

Miss Sporty, Funtasy Holographic (Holograficzny lakier do paznokci)

Spektakularny, holograficzny efekt lakieru do paznokci Miss Sporty Funtasy Holographic daje wrażenie trójwymiarowości, dzięki czemu manicure zachwyca niespotykanym, awangardowym wyglądem. Cztery odcienie lakierów Miss Sporty wpisują się w najnowsze, modowe trendy i świetnie pasują do metalicznych, połyskujących kreacji. Idealne na karnawałowe party.

Świetny efekt

Mam ten srebrno szary z błyszczącymi drobinkami. Niestety ma bardzo słabe krycie i żeby wyglądał dobrze musiałam położyć aż 4 warstwy ale efekt końcowy moim zdaniem jest świetny. Lakier pięknie się mieni na różne kolory, długo się trzyma bez odprysków, ma wygodny pędzelek

średni

Krycie jest dość słabe, trzeba dać przynajmniej 3 warstwy, żeby uzyskać ciekawy efekt. Trwałość też pozostawia wiele do życzenia. W sumie taki średniak, można go przetestować z ciekawości, ale szału nie robi.

Srebrna galaktyka

Znalazłam w lodówce skarb!
+ Ciemnosrebrny lakier daje oryginalny efekt zarówno nałożony sam, jak i na inny lakier. Przyciąga uwagę. Mieni się i wygląda inaczej, kiedy wyjdziemy na słońce.
+ Niska cena.
+ Całkiem wydajny. Na paznokciach najlepiej wyglądają dwie warstwy.
+ Zachęcające opakowanie.
+ Wygodne nakładanie. Z tym Miss Sporty ma różnie.
+ Da się go odratować po długim czasie. Malowałam paznokcie przy misce z gorącą wodą i każdy pytał, co właściwie robię.
+ Nie pozostawia smug.

+/- Przeciętna trwałość.

- Chyba wycofany. Trudno go kupić.

Srebrny

Zakochałam się w niebieskim i srebrnym. Co prawda bez żadnej bazy ani utwardzacza nie są jakieś super trwałe, jednak dla samego efektu warto. Zawsze to trochę tańsza wersja z Golden Rose.

Gwiezdny pył.

Lakier o ciekawym efekcie holograficznym. Jest kosmiczny. Jasno szary lubię nakładać na ciemny granat- droga gwiezdna, lub na róż- coś się dzieje.
Lakier nie kryje całkowicie nadaje tylko błysk i holograficzny efekt.
Nie jest zbyt trwałe.
Jedna warstwa schnie szybko, kilka w nieskończoność.
Lubię go, przez wzgląd na cenę. Szybko odmienia manicure. Gdyby jeszcze dawał taki efekt jak w buteleczce. Wow.

Niezbyt

Mam lakier w kolorze srebrnym. Jakie było moje rozczarowanie gdy zauważyłam, że lakier bardzo słabo kryje. Był to właściwie ozdobny srebrny brokat z małym dodatkiem kolorowego brokatu. Żeby całkiem przykrył paznokieć potrzeba 4 warstw. Efekt średnio mi się podoba. O niebo lepszy holograficzny efekt daje kryjący lakier z AllePaznokcie. Lakier MS ma wygodny szeroki pędzelek ale niestety sam lakier bardzo szybko gęstnieje. Chociaż tyle, że jest tani.

nr 010

Kupiłam nr 010 i bardzo przypadł mi do gustu. Ma przepiękny kolor, który bardzo ładnie się mieni różnymi odcieniami. Schnie dość szybko. Maluje się nim wygodnie, nie zostawia smug. Może nie jest jakoś szczególnie trwały, ale kolor jest obłędny

Zakochałam się w kolorze 010 :)

Jak w tytule - posiadam najjaśniejszy kolor z serii.

Pierwszy raz zauważyłam go na paznokciach koleżanki z pracy i od razu wpadł mi "w oko" :) pomyślałam, że muszę go mieć :D

ślicznie się mieni różnokolorowymi drobinkami, daje lekko piaskowy efekt, zadowalające krycie osiągam po 2 warstwach, schnie w rekordowo szybkim tempie, nie odbija pościeli - malowałam nim przed spaniem ^^

Przejdźmy do meritum czyli nieziemskiego koloru.. :)
W buteleczce wydaje się być całkowicie szarym (co nie zrobiło na mnie wrażenia i pewnie gdybym nie zobaczyła go u koleżanki nie kupiłabym go), natomiast na paznokciach przechodzi w lilę/lekki fiolet, na prawdę ładnie się prezentuje, jest nieoczywisty, jestem nim wręcz zachwycona :)

niska cena a jaki efekt! <3

POLECAM nr 010

Funtastycznie

Bardzo lubię ten lakier. Mam najjaśniejszy odcień, który świetnie wygląda na paznokciach. Z biegiem czasu, a buteleczka ma już kilka miesięcy, trochę zgęstniał, ale mimo to da się nim malować paznokcie. Nie jest może super trwały, ale jak na tak niską cenę daje naprawdę fajny efekt. Przy świetle drobinki mienią się na przeróżne kolory, trzeba przyznać, że to zwraca uwagę naszą jak i otoczenia.

Jak ktoś już wcześniej napisał, mam wrażenie, że pędzelek jest zbyt krótki do opakowania. Chyba reszta lakieru pójdzie na zmarnowanie, bo nie będę go w stanie dosięgnąć :(

krótkotrwały, ale ładny...

Lakier wygląda bardzo fajnie na paznokciach. Używam dwóch rodzajów, ale w obu przypadkach niestety okazuje się, że ich jakość jest bardzo słaba. Nadrabia oryginalnością, kolorem i efektem. Niestety po 2 dniach mam już odpryski, co mnie irytuje. Cena jest niska, więc nie nastawiałam się na jakiś szał. Wolę jednak kupować lakiery lepszej jakości, które wytrzymają 4-5 dni. Ten na pewno do nich nie należy&#8230;
- wodnista konsystencja
-krótka trwałość
-słaba jakość
+ładny kolor
+oryginalny brokatowy połysk
+wydajny
+niska cena

Kosmos na paznokciach

Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w wersji niebieskiego kosmosu :) Lakier wygląda świetnie i nadaje się zarówno na imprezę, jak i na co dzień.

Trzy warstwy
Aby efekt był najlepszy, trzeba trzech warstw. Pierwsza jest przeźroczysta, druga skutkuje anielsko-błękitnym odcieniem, i dopiero trzecia warstwa wywołuje docelowy granatowy kosmos. Podejrzewam, że niezbyt dobrze będzie to wpływać na wydajność.

Trwałość
Za taką cenę nie spodziewajmy się cudów. Pierwsze odpryski zauważyłam już następnego dnia po pomalowaniu, ale ogółem paznokcie wytrzymały niecały tydzień, bo... domalowywałam ubytki ;) Wiem, że taka praktyka jest niepolecana, ale uwierzcie, w przypadku tego lakieru daje naprawdę ciekawe efekty. Dodatkowa warstwa lakieru tylko na czubku paznokcia, która ma przykryć odpryski - powoduje świetny efekt ombre!

O czym jeszcze chciałam wspomnieć, to problemy z wydobyciem lakieru z buteleczki. Tak jakby pędzelek był za krótki albo tak jakby mi sprzedali już użyty kilka razy tester. Zanurzasz pędzelek w buteleczce, wyjmujesz, nakładasz na paznokcieć - a tu ledwo starcza na jedno muśnięcie. Preferuję lakiery o takiej konsystencji, że za jednym zanurzeniem maluję całość paznokcia, dlatego ten mógłby być trochę rzadszy.

Ogółem
+ przepiękny kolor
+ przepięknie wygląda na paznokciach
+ do tańca i do różańca
+ cena
+ niechcący wyszło mi piękne ombre!

- trzeba aż trzy warstwy
- odpryskuje dnia następnego
- zbyt gęsta konsystencja
- ciężko się go wydobywa z buteleczki

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Magiczny!

Ten lakier to fantastyczne uzupełnienie maniciure! Świetnie nadaje się na imprezę, ale i na co dzień. Kupiłam dwa odcienie i właśnie po raz pierwszy użyłam srebrnego. Minus jest taki, że te połyskujące drobinki gdzieniegdzie tworzą efekt grudek, ale z normalnej odległości jest to niedostrzegalne. Kolejnym mankamentem jest pędzelek, który jest niestety zbyt duży. Na obronę dodam, że cena rekompensuje drobne niedopracowania.

Używam tego produktu od: jednokrotne użycie