Abeauty, Aeterna, Cuore Verde Abeauty (Odżywczy krem do twarzy na noc)

Abeauty, Aeterna, Cuore Verde Abeauty (Odżywczy krem do twarzy na noc)

Krem na noc Abeauty Aeterna na bazie oliwy z oliwek extra vergine Cuore Verde Abeauty, Aeterna. Krem ten ma bogatszy skład niż krem na dzień z tej samej linii, działa szybciej i skuteczniej. Odżywia skórę pozostawiając ją gładką, jędrną i pełną blasku. Pomaga w likwidowaniu drobnych zmarszczek i przeciwdziała ich powstawaniu. Szczególnie polecany do skóry suchej i odwodnionej. Należy stosować wieczorem, po przemyciu twarzy mleczkiem oczyszczającym z tej samej linii delikatnie wmasowując w skórę twarzy. Łatwo się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy.
Typ cery: cera mieszana, skóra odwodniona, pozbawiona jędrności, ze śladami zmarszczek.
Działanie odżywczego kremu na noc Aeterna Abeauty: przywraca właściwy poziom nawilżenia, wygładza zmarszczki, wspomaga produkcję kolagenu. Wykazuje silne działanie podczas nocnego odpoczynku.
Składniki aktywne: ekologiczna oliwa z oliwek (napina skórę, działa przeciwstarzeniowo), żeń-szeń (energetyzuje), nagietek (koi), witamina A (działa przeciwstarzeniowo), kwas hialuronowy (nawilża), pepha - ctive (działa przeciwzmarszczkowo), syn - ake (syntetyczny botox), Quick Lift (nadaje skórze jedwabistą gładkość), aloes (oczyszcza), masło karite (odżywia).
Odżywczy krem na noc Aeterna Abueaty nie zawiera parabenów, jest bez sztucznych barwników, bez wazeliny, bez parafiny, bez niklu.

na noc
bogate
50 – 100ml
Wiek
30+

Moja cera jest wyjątkowo delikatna. Z tego powodu dłuższy czas szukałam takiego kremu, który najlepiej dopasuje się do mojej skóry. Kosmetyki dostępne w drogeriach przestały spełniać moje oczekiwania, więc zaczęłam szukać alternatyw. Zdecydowałam się na spróbowanie kremu na noc marki Abeauty. Ważnym czynnikiem było dla mnie również to, aby nie był on testowany na zwierzętach oraz nie zawierał parabenów i wazeliny. Choć początkowo miałam małe obawy, to zdecydowałam się spróbować.
I to był strzał w dziesiątkę. Krem szybko się wchłania, dzięki czemu nigdy nie czułam, że mam go na sobie. Dodatkowo posiada delikatny zapach, który nie jest uciążliwy. Choć jestem w trakcie korzystania z pierwszego opakowania, to już jestem zadowolona. W związku z tym będę chciała przetestować inne produkty, dlatego już wkrótce możecie się spodziewać innych recenzji ;)

Głęboko nawilża

Używam zarówno kremu do twarzy na dzień jak i na noc. Krem do twarzy na noc ma inną konsystencje niż ten na dzień. Wydaje się być gęstszy, bardziej skoncentrowany. Pozostawia uczucie bardzo głęboko nawilżonej i odżywionej skóry. Odkąd go używam nie mam problemu z przesuszonymi policzkami.
Moja cera jest mieszana, ze skłonnością do trądziku,30+
Do zakupu przekonał mnie bogaty skład i brak zawartości wazeliny i parafiny w produkcie. Okazało się to idealnym rozwiązaniem przy mojej cerze-skóra oddycha i nie powstają zaskórniki i wypryski.Dodatkowo zawarte w nim składniki są bardzo wysokiej jakości.
Szczerze polecam. Krem jest bardzo wydajny, ma piękny, bardzo delikatny oliwkowy zapach.
Bardzo mi odpowiada.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (50 ml każdy)