Vaseline Intensive Care, Advanced Repair, Hand Creme (Regenerujący krem do rąk)

Vaseline Intensive Care, Advanced Repair, Hand Creme (Regenerujący krem do rąk)

Krem do rąk Vaseline Advanced Repair Hand Creme do bardzo suchej skóry. Regeneruje suche, spierzchnięte i szorstkie dłonie. Nawilża, aby zregenerować nawet popękane i najbardziej suche miejsca. Krem Vaseline wchłania się szybko nie pozostawiając tłustego uczucia. Klinicznie udowodnione utrzymanie zregenerowanych dłoni przez 3 tygodnie.

u mnie się sprawdził

Markę Vaseline Intensive Care pamiętam z czasów studiów (była wtedy bardzo popularna), ucieszyłam się więc, kiedy po kilku latach nieobecności pojawiła się w sklepach.
Produkt ma dość gęstą, masełkowatą, wazelinowatą konsystencję i charakterystyczny zapach, który na szczęście szybko znika. Dość szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkiej skóry. W przypadku bardzo suchych dłoni ( a ja mam takowe) sprawdza się- natluszcza je i zmiękcza, pokrywa je cieniutką kołderką i sprawia, że stają się milsze w dotyku. Może i znam lepsze specyfiki do rak, ale według mnie oceniany produkt w przypadku przesuszonych dłoni się sprawdzi. Ode mnie ma czwórkę

Bez większych rewelacji

Poszukując kremu do rąk, który mógłby regenerować zniszczoną skórę, skusiłam się na ten. Tym bardziej, że ma w sobie cząsteczki wazeliny, która pewnie ma natłuszczać. Krem co prawda odczuwalnie nawilża dłonie i sprawia że są miękkie w dotyku; ale jednak nie zauważyłam głębszej regeneracji. Bardzo szybko się wchłania, aż za szybko - trzeba bardzo szybko go wetrzeć w całe dłonie dopóki na nich jest. Zapach trochę nieciekawy, przypomina mi nieco kremy do stóp. A miał być bezzapachowy... Wydajność jest w porządku, podobnie opakowanie.

Pozorna regeneracja

Krem znajduje się w wygodnej tubce.
Producent deklaruje, że jest bezzapachowy, ale ja wyczuwam w nim bardzo nieprzyjemny zapach, który na szczęście szybko się ulatnia.
Krem jest gęsty i wygodny w aplikacji.
Nałożony w niewelkiej ilości szybko się "wchłania". Natychmiast przynosi ukojenie. Pozornie nie pozostawia żadnej warstwy. Niestety trochę czuję go na dłoniach. Natomiast, gdy zaaplikuję go trochę więcej to widzę, że krem wchłania się bardzo kiepsko, tworząc jedynie lepką i tłustą warstwę na skórze.
Efekt nawilżenie jest bardzo krótki i powierzchowny - do następnego mycia rąk. Nie ma mowy o żadnej regeneracji.
Myślę, że bardzo suchym dłoniom tym bardziej nie będzie w stanie pomóc.
Ogólnie kiepski.

rozczarowana

Prodkuty tej firmy są moimi ulubionymi. Niestety jestem rozczarowana tym kremem. Jak dla mnie tępo się rozprawdza i wcale nie nawilża rąk.
+ cena
+ dostępność
+ wydajność
-/+ niektórym może pasować, że nie ma zapachu ale ja lubię jak coś ładnie pachnie
- nienawilża

Za słaby

Krem zamknięty jest w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Jest dość gęsty, bezzapachowy. Dobrze rozprowadza się na skórze, dość szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego i lepkiego filmu. Nawilża, wygładza, jednak ten efekt długo się nie utrzymuje. Z szorstką i bardziej wymagającą skórą dłoni słabo sobie radzi. Dość wydajny, ale nie skusze się na niego po raz kolejny.

nawilża

Krem zamknięty w wygodnym opakowaniu. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, a nasze dłonie stają się nawilżone, odżywione i zregenerowane. Nie zostawia tłustej powłoki, szybko się wchłania. Bardzo dobry produkt, polecam. Ma neutralny zapach.

Świetny !!!!

Strasznie polubiłam ten krem, przy mojej pracy która bardzo niszczy i wysusza moje dłonie krem dawał rade ponad moje oczekiwania. Sprawiał że wyglądały na zadbane i zdrowe. Działanie widać od razu, wchłania się również od razu nie zostawiając bardzo tłustych lub mokrych rąk a dobrze nawilżone. Używałam kiedy czułam potrzebę użycia. Wygodne opakowanie
Polecam dla osób które maja problem z bardzo przesuszonymi dłońmi.

póki co król

ręce mam suche, mocno zniszczone i ukojenie przynosi tylko ten krem. Dobrze nawilża, szybko się wchłania, dobrze pielęgnuje, niestety ciężko dostępny, zwykle zostają po nim tylko puste miejsca. Dodatkowo jest jeszcze jedna wersja kremu do rąk w białym opakowaniu, która niestety wypada bardzo kiepsko w porównania do swojego brata.

Jest super

Super konsystencja, taki właśnie powinien być krem, delikatny, kremowy. Pozostawia uczucie miękkich dłoni i działa regenerująco na moją skórę. Wydaje mi się, jakby dłonie mniej się przesuszały.

Słodziak.

Bardzo miły i przyjemy kremik. Mały, niepozorny, lejąca konsystencja zmniejsza wiarę w to, że zadziała. Nic bardziej mylnego, jest naprawdę godzien uwagi, szybko się wchłania, dobrze nawilża, w sam raz do kobiecej torebki. Polecam.

Super

Bardzo fajny produkt, którego jedynym minusem jak dla mnie jest zapach. Na tubce jest napisane “fragrance free”, ale chyba chodziło o to, że w składzie nie ma substancji zapachowych, a nie o to, że krem jest bezzapachowy. Bo delikatnie pachnie i jest to niezbyt przyjemny zapach. Co prawda dość szybko znika z rąk, ale ode mnie mały minus, bo zapach jest kiepski.

Poza tym krem szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości czy nadmiernej tłustości. Fajnie nawilża i odżywia ręce. Opakowanie jest ładne i wygodne, a cena do zaakceptowania. Wydajność w normie. Na pewno będę go jeszcze kupować.

Plusy:
+wygodne i ładne opakowanie
+dobrze działa, nawilża i odżywia
+jest delikatny, nie podrażnia
+szybko się wchłania

Minusy:
-średni zapach

Ratunek dla przesuszonej skóry dłoni :)

Pierwszy produkt tej marki, który wpadł w moje ręce i od razu takie miłe zaskoczenie :)

Co najważniejsze krem naprawdę działa - już po pierwszym użyciu przynosi ulgę podrażnionej i przesuszonej skórze dłoni.
Dobrze nawilża, natłuszcza, regeneruje i odżywia skórę.

Krem ma bardzo gęstą konsystencję, ale mimo to łatwo się go rozprowadza; ma apteczny zapach (za co maluteńki minusik); stosunkowo szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie uczucia lepkości...
Nie uczula ani nie podrażnia - idealny dla wrażliwców i alergików :)

Krem świetnie się sprawdza również jako maska, nałożony grubą warstwą pod bawełniane rękawiczki - uwierzcie mi, że skóra dłoni po takim całonocnym kompresie będzie jak nowa ;)

Do tego krem jest bardzo ale to bardzo wydajny, niedrogi i zamknięty w małym, poręcznym opakowaniu.

Jednym słowem polecam, szczególnie teraz kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza - warto mieć ten krem w swojej torebce ...

Używam tego produktu od: kilku tygodni