Nike, Pink Woman EDT

Nike, Pink Woman EDT

Nike Pink Woman marki Nike to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Nike Pink Woman został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są liczi, frezja i arbuz; nutami serca są róża, konwalia, magnolia i piwonia; nutami bazy są cedr, białe piżmo i Żywica bursztynowa.

Kategoria: kwiatowo-owocowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: frezja, piwonia, liczi
nuta serca: róża, konwalia, magnolia
nuta bazy: drewno cedrowe, białe piżmo, ambra

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

podobny do Chloe

Zapach bardzo przypomina Chloe , oczywiście jest mniej złożony bo też sporo tańszy. Kupiłam go do noszenia w domu, na wyjścia używam oryginalnych Chloe. Jeśli ktoś nie zna zapachu jest on zimny kwiatowy z nutą jakby miodową, elegancki kojarzy mi się z bielą, zupełnie nie z ostrym różem :)

Lekko i zwiewnie

Koncern Nike stworzył coś wspaniałego, zapach świeży, niezwykle dziewczęcy idealny na wiosnę a nawet lato. Woń jest intensywna ale nie za nadto, wasze otoczenie na pewno poczuje kwiatowy powiew. Na skórze utrzymuje się przeciętnie, ale każda nuta ujawianiajaca się po czasie jest przyjmna dla nosa. Jedynym mankamentem produktu jest opakowanie, ciężkie i niepraktyczne. Design zupełnie nie pasuje do zapachu a nieprzeźroczyste, różowe ścianki uniemożliwiają nam obserwację ubytku wody toaletowej. Sama wzięłam Nike na wyjazd sugerując się wagą, jak się okazało produkt był już prawie pusty, po prostu opakowanie było niemiłosiernie ciężkie. Po pewnym czasie użytkowanie atomizer zaczął się zacinać.

Używa produktu od: próbka

Nie przypadł mi do gustu

Zapach nie przypadł mi do gustu... jak dla mnie za ostry, zbyt mocny.
Utrzymuje się średnio 4 godziny na skórze.
Opakowanie sliczne <3 nie mogę zaprzeczyć, ale jak dla mnie to jedyny plus.
Polecam osobą które lubią mocne, intensywne zapachy.

Kwiatowo i nienudno

Bardzo ładny zapach, który kojarzy mi się z wiosną, ze słoneczkiem, z ogrodem pełnym kwiatów... Perfumy są słodkie, ale też świeże, nie ma tutaj mowy o mdłym czy też duszącym zapachu. Czuć mocno piwonię i liczi, trochę mniej konwalię i magnolię. Bardzo oryginalny zapach, który przypadł mi do gustu.

Minusy:
-nie utrzymuje się zbyt długo.

Cechy neutralne:
-standardowe opakowanie.

Plusy:
-ładny i ciekawy zapach,
-dobra cena,
-dobra dostępność, jest nawet w supermarketach.

Ilość zużytych opakowań: połowa flakonu

kwiaty, kwiaty - wiosnaaaaa :)

Zakupiłam w promocji w Rossmannie atomizer 75 ml. Na pierwszy plan zdecydowanie wychodzi frezja i liczi. Zapach ma podobne nuty do Gucci Envy me - absolutnie nie jest plagiatem, jednak są do siebie bardzo podobne. Dla mojego nosa Nike nawet przyjemniejszy niż Gucci, którego również posiadam. Zapach typowo kwiatowy z nutką owocową, jednak dominują kwiaty. Kojarzy się z wiosną :) bardzo trwały, po spryskaniu się wieczorem, czuję go na sobie nadal rano (i to dezodorant w atomizerze) więc EDT musi mieć mega trwałość :D Polecam wielbicielkom Gucci Envy me - tańsza alternatywa a zapach bardzo podobny :) pokochacie go od pierwszego powąchania, zapewniam :)

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 1 atomizer 75 ml