Avon, Naturals, Pink Daisy & Sicilian Lemon, Body Spray (Mgiełka do ciała `Stokrotka i sycylijska cytryna`)

Pachnąca mgiełka do ciała Avon Naturals Pink Daisy & Sicilian Lemon od razu odświeża skórę orzeźwiającym aromatem soczystych cytryn i kwiatów. Mgiełka odświeża skórę, nadaje skórze delikatny zapach. Połączenie świeżych cytryn i kwiatów stokrotki zapewnia soczyste odświeżenie i pozostawia na skórze przyjemny zapach.

Cytryna zdominowała stokrotkę

Zapach jest taki, że można go polubić albo nienawidzić, ale nie można obojętnie koło niego przejść. U mnie raczej idzie w stronę nienawiści. Jest to mgiełka, która ewidentnie ma kojarzyć się ze świeżością, wiosną, otwieraniem okien po długiej, mroźnej zimie. Wbrew pozorom pozytywnie. Co więcej - ma pachnieć bardzo lekko oraz delikatnie. Według etykietki na opakowaniu zapach powinien być połączeniem stokrotki i cytryny. Gdzie jest ta stokrotka? Przecież to piękny kwiat, więc zapytam jeszcze raz - gdzie ten kwiat jest? Wyczuwam tutaj połączenie alkoholu z cytryną sprawiając, że kojarzy mi się ten zapach z tymi płynami do samochodów do czyszczenia przedniej szyby. Takie połączenie, które kojarzy się w tak, a nie inny sposób wcale nie nadaje tej mgiełce znaczenia lekkiej i wiosennej. Trwałość jest słaba i traci na tym również wydajność. Cena jest niska, więc można skusić się, żeby wypróbować.

Oczywiście trzeba we wszystkim znaleźć jakieś plusy. Jeśli komuś przypadnie do gustu ten zapach to znajdzie w nim idealna kompozycję na wiosnę - lato. Dodatkowo na pewno plusem jest buteleczka, w której zapach jest zamknięty. Atomizer nie psuje się po wielu użyciach, nawet jak ta buteleczka wyślizgnie się z dłoni to po upadku na podłogę nic się nie wyleje.

Nie wrócę do tego zapachu, bo jednak nie potrafiłam się do niego przekonać i po kilku szansach zrehabilitowania się, oddałam buteleczkę komuś innemu. Poszukam czegoś innego.

Mgiełki Naturals zawsze mam w domu. Tę kupiłam od razu po ukazaniu się w ofercie.
Zalety:
+ wygodne opakowanie
+ niska cena
+ wydajność
+ świeży zapach
+ przyjemnie odświeża skórę
+ nie podrażnia.
Szkoda tylko, że ta wersja jest mało trwała i z tego względu chyba już jej nie kupię.

Cuuudny zapach!

+PRZEPIĘKNY świeży zapach cytrusów, od którego można się uzależnić! (Można powiedzieć, że pachnie jak odświeżacz)
+cena
+ogólnie niewiele czuć alkohol w przeciwieństwie do innych zapachów z tej serii
+urocza buteleczka
+wydajność

-trwałość
-podczas samej aplikacji wyczuwalny alkohol

Za ostra ta cytryna.

Za dużo cytryny. Zaraz po nałożeniu ostry zapach, kilka chwil pózniej słabo. Może to i dobrze? Ta cytryna by mnie udusiła.
Oceniam zapach, więc słabo.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zapach płynu do mycia naczyń

Mgiełka ma lekki bardzo ulotny zapach, lekko kojarzy mi się z zapachem płynów do mycia naczyń, alkohol przy aplikacji lekko wyczuwalny, trwałość słaba. Nie jestem przekonana do tej serii mgiełek wcześniejsza wersja (zapachy i szata graficzna) bardziej mi się podobała. Koszt to około 8-9zł, mimo wszystko ja więcej się nie skuszę.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

Idealne odświeżenie na lato

Zakochałam się w tym zapachu gdy tylko pierwszy raz go użyłam. Idealny w lato do odświeżenia, dzięki niemu pięknie pachną włosy unoszone letnim wiatrem. Poręczny, wydajny....

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Niestety nie..

Niestety jak dla mnie ten zapach jest duszący. Za bardzo czuć alkohol i hmm cytrynę? Jak dla mnie ten zapach pachnie jak odświeżacz powietrza, a nie jak mgiełka do ciała.
Jeden z gorszych zapachów z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie nie zaczęte

Stokrotka i cytryna- świeże cudo!

Mgiełkę kupiłam przypadkowo, jednak ten zapach przypadł mi do gustu, jest bardzo świeża, idealna na lato. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to nie najlepsza trwałość ale nie jest tragicznie ;)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszej buteleczki

piękny zapach

PLUSY:
+śliczny, odświerzający zapach
+cena
+nie zostawia plam
+opakowanie
+wydajność

MINUSY:
-nie trwały
-niestety ma w składzie alkohol

POLECAM!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Świetny zapach

Kupiłam tę mgiełkę w ciemno, nie znajac zapachu. Okazał się przyjemny, świeży i nienachalny, w przeciwieństwie do innych mgiełek z Avonu dość długo się utrzymuje. Minusem jest małe opakowanie, kiedyś mgiełki z Avonu były w butelkach bo 150ml... Ale i tak jestem zadowolona i polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka w trakcie użycia

Przyjemne odswiezenie, ale alkoholowe

Mgielka idealna na wiosne, ma przyjemny zapach, jest lekka i deilkatna, ale zdecydowanie za duzo w niej alkoholu, ktory porzebija sie przez ten zapach. Kupilam ja na promocji za ok. 9 zł. Jestem z niej niezbyt zadowolona, bo ma kilka wad.

+ cena
+ wydajnosc (starczy na kilka miesiecy)
+ wygodne opakowanie
+ trwaly aplikator, ktory nie psuje sie po kilku uzyciach
+ nie zostawia plam
+ idealna do odswiezenia w ciagu dnia

- trwalosc
- alkohol wysoko w skladzie, na poczatku wyczuwalny, ktory psuje zapach